Fotografija

anaboj

Primećen član
Poruka
681
KRSTARICA – FORUM – FOTOGRAFIJA



Pozivamo Vas da posetite Forum - Fotografija i pogledate takmicenje za najbolju CRNO – BELU FOTOGRAFIJU ,ucestvujete na temi,ukoliko zelite i ocenjujete radove koji Vam se najvise svidjaju.



Prijem radova do danas u ponoc,ocenjivanje prispelih radova u naredna tri dana.
 
Pa i postavio je pa su verovatno prebacili nazad. A na ŽK su koliko sam videla zaključali. Pa onda nije ni čudo što ljudi misle da smo zatvorena grupa od 7 ljudi kad nam ne daju ni da se reklamiramo. :D

bug.gif
 
Mislim da je ovo bila greska. Koliko vidim, ljudi su poceli da se zavitlavaju na nas racun. :? Onaj koga stvarno interesuje fotografija, valjda bi jos ranije dosao na ovaj podforum? Sad ce verovatno i da se kace fotke skinute sa neta, jer retko ko cita pravila.
 
Joooj ja sam tek sad prelistala temu po svim podforumima. Pa ono je za plakati. A najsmešnije mi je što na jednom od podforuma misle da mi ne kačimo svoje fotografije pa im je glupo da učestvuju. :lol:

bug.gif
 
Da li ja to osecam neki strah od nepoznatog kod vas,
pa euforija ce kao i svako cudo da prodje za par dana,
ja cu imati malo vise posla
a svi cemo dobiti par novih i OK clanova.
 
Ma nije problem u ok novim članovima anaboj, već u onima što će da dolaze samo da bi glasali za "svoga". Ali složili smo se svi da će ih euforija proći s vremenom kad shvate da nagrada nema i kad im dosadi da ovde svraćaju. Meni je jedino žao što će dobra tema propasti. Eto.

bug.gif
 
mi smo ovde zbog zabave...
ima ljudi sigurno koji vole fotografiju, zasto im zatvoriti vrata..
i da se mulja sa bodovima, neka to ide onima na cast koji se time bave, a ja se nadam se da takvih nema....
 
Nece propasti ni tema,ni konkurs,izacicemo iz ovoga jos jaci,
vec smo bili poceli da se osipamo i dosadjujemo,
malo promena nije na odmet,makar i na gore.

PS:
Bruno,na ovakvim forumima svi su samo zbog zabave,samo je svako drugacije shvata i dozivljava.
 
alo, ljudi, opustite se, ne primajte k srcu....
osetim neku paniku međ' redovima... manite se bre ćorava posla, te rasprave su za dokone, a ja nemam ni vremena a ni volje da učestvujem u njima...
 

Back
Top