Pa mnogo su se oni opustili u poslednje vreme koliko ja vidim...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: Pa mnogo su se oni opustili u poslednje vreme koliko ja vidim...

Zainteresovan član |Random| (avatar)
    Učlanjen
    29.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Pa mnogo su se oni opustili u poslednje vreme koliko ja vidim...

Da li se isplati da se u ovoj zemlji uradi isto ono sto je bilo 5 oktobra.
    Ako da, zasto onda ?

Po sistemu, "sve po spisku" govnjivom motkom.
    Da li bi se onda nesto popravilo u ovoj zemlji, i da li bi konacno dosli posteni ljudi na vlast, pitam ja vas ? 8-)

Aktivan član sceliano (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano Re: Pa mnogo su se oni opustili u poslednje vreme koliko ja vidim...

Citat Original postavio |Random|
    Ako da, zasto onda ?

Da li bi se onda nesto popravilo u ovoj zemlji, i da li bi konacno dosli posteni ljudi na vlast, pitam ja vas ? 8-)

ne... nema nama spasa...

Učlanjen
    29.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Re: Pa mnogo su se oni opustili u poslednje vreme koliko ja vidim...

Ja bih sve politicare tukao... Ne ovako bi ja to... isterao bi ih iz skupstine sve do jednog, dao im po jednu motiku i metlu i asov i lepo u njivu da rade a ja da ih nadgledam sve do jednog, i tako svaki dan od 1 do 4 kada je najgore sunce, ma i vikednom taman ono salo sto su nabacili malo da skinu. A nove mlade ljude pre svega postene, sposobne i voljne stavio na vlast.
    Poslednji put ažurirao/la |Random| : 23.09.2007. u 18:53

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

ove demokrate sto su sad na vlasti su 100 puta gori lopovi od onih iz SPS-a.

Učlanjen
    29.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Pa to ti pricam...

Iskusan Norma Kampl (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio Jerry Ropero
    Нису гори. Тешко је од оних бити гори.

Али је заправо главни проблем, што ови нису - довољно бољи.

А у неким стварима су и исти. Што, на неки начин, после свега, има ефекат као да су гори.

Ипак, има и ствари, у којима, напросто, и кад хоће, не могу - ОБЈЕКТИВНО ни бити бољи.

А, можда смо ми и превише очекивали.

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

SPS-ovci su krali ali nisu rasprodavali privredu. A ovi kradu i rasprodaju tako da iza njih nece ostati ni kamen na kamenu.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Netačno!
    Od sps-a je gori samo srs8-)

Domaćin DukeofSerbia (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

СПС-овци НИСУ стигли да распродаку привреду јер су били у изолацији највећи део владавине. Сетимо се Телекома.
    Велика депресија II почиње у 2009!

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio |Random|
    Ako da, zasto onda ?

Da, desice se jos jedan 5. oktobar, kada narod shvati kao sto je shvatio 2000. godine. Naravno, napredovali smo za ovih 7 godina, ali se ponovo slicno sranje desava kao i 90-ih pod vodjstvom Kostunjavog. Trebalo nam je 10-11 gdina da shvatimo ko je bio Sloba. Koliko da shvatimo ko je Kostunjavi videcemo. Novi 5. oktobar nece biti tako dramatican.

Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    80

ama nema nam spasa globalizacija srlja u destruktivnost a nas guraju na celo kolone ... pitanje je samo dal mi moramo prvi

Aktivan član Yopa (avatar)
    Učlanjen
    29.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Cuveni Peti mora uvek da bude upozorenje za politicare iz svih stranaka. Da se ja pitam, po gradu bi jos visili oni bilbordi sa bagerom i tekstom "Samo vas gledamo".

Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    80

Citat Original postavio Yopa
    Cuveni Peti mora uvek da bude upozorenje za politicare iz svih stranaka. Da se ja pitam, po gradu bi jos visili oni bilbordi sa bagerom i tekstom "Samo vas gledamo".
    jeste nego ... znas ko je vozio taj bager... i znas gde su svi iz tih organizacija sada... iz posmatraca presli u akciju

Učlanjen
    29.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sceliano
    znas ko je vozio taj bager...
    Naravski. Nenadyebivi Dzo.

i znas gde su svi iz tih organizacija sada... iz posmatraca presli u akciju
    Yebes organizacije, bitni su oni ljudi, narod, raja koji su srusili Cobeta. Njih 600.000.

Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    80

Yebes organizacije, bitni su oni ljudi, narod, raja koji su srusili Cobeta. Njih 600.000.
    a ne baticeee..... tad si bar imo jednog coveka da skidas... ovi su se dobro ulogorili... iskopali kanalcice oko satora... raja ne zna na koga da ide... to ti je nashe shvatanje demokratije o kojem sam pricao... vidim sad kako mi vracaju za sve demonstracije i setnje... skinuti bi oni bili odavno da ima jedan ebeni politicar koji je normalan....

Učlanjen
    29.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

a ne baticeee..... tad si bar imo jednog coveka da skidas... ovi su se dobro ulogorili... iskopali kanalcice oko satora... raja ne zna na koga da ide... to ti je nashe shvatanje demokratije o kojem sam pricao... vidim sad kako mi vracaju za sve demonstracije i setnje... skinuti bi oni bili odavno da ima jedan ebeni politicar koji je normalan....
    Pa bio je. Upucali smo ga.

Sto se ostalog tice, u pravu si 100%. Utalili su se i vlas' i opozicija, podelili resore, fino im je, dok mi za to vreme hocemo oci jedni drugima da iskopamo na forumu. Da stvar bude jos gora, ne mozes da pokazes prstom na jednog od njih i da jasno kazes:"On je problem, skenjajte njega, ostali ce popadati sami od sebe". SVI su u dilu.

Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    80

Pa bio je. Upucali smo ga.

Sto se ostalog tice, u pravu si 100%. Utalili su se i vlas' i opozicija, podelili resore, fino im je, dok mi za to vreme hocemo oci jedni drugima da iskopamo na forumu. Da stvar bude jos gora, ne mozes da pokazes prstom na jednog od njih i da jasno kazes:"On je problem, skenjajte njega, ostali ce popadati sami od sebe". SVI su u dilu.
    nema leba daj da navijamo za odbojkasice.... :-D

Učlanjen
    29.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

nema leba daj da navijamo za odbojkasice.... :-D
    a i to sto kazes...

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DukeofSerbia
    СПС-овци НИСУ стигли да распродаку привреду јер су били у изолацији највећи део владавине. Сетимо се Телекома.

pa mogli su da rasprodaju privredu sami sebi kao sto su to uradile demokrate od 2000te do danas.

90% firmi privatizovanih u Srbiji su rasprodate izmedju demokrata na namestenim tenderima a kupci su njihove offshore firme.

To je mogao da uradi SPS ali nije. Zato Srbija nije imala gore bagre na vlasti od demokrata - to je jasno.

najvece firme su kupili stranci opet na namestenim tenderima uz pristojan mito ili proviziju za namestanje istog. a ove sitnije to su sve raskrcmile demokrate izmedju sebe. Eto recimo restoran Madera na Tasu i Kalemegdanska terasa na Kalisu su u posedu Cede Jovanovica.

Ove demokrate pre 2000te nije imao ker za sta da ujede, u imovinsku kartu su prijavljivali tetkin kauc(Djelic), cetvrtinu garaze na Dorcolu, i podrum na Vracaru.

Sada Djelic ima akcije banke vredne 20 miliona eura, Djindjici/Tadici/Djilasi/Dinkici/Jelasici kucerine na dedinju i tako dalje i tako blize.

A gledajte sada, imaju firme, zive na Dedinju/Senjaku u vilama vrednim milione eura, voze dzipove od 100.000e i tako to.

Toliko su se obogatili da praunuci nece morati nista da im rade.

E narode stoko moja , sto reko Milos Obrenovic.
    Poslednji put ažurirao/la Jerry Ropero : 23.09.2007. u 20:58

Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    80

pa mogli su da rasprodaju privredu sami sebi kao sto su to uradile demokrate od 2000te do danas.

90% firmi privatizovanih u Srbiji su rasprodate izmedju demokrata na namestenim tenderima a kupci su njihove offshore firme.

To je mogao da uradi SPS ali nije. Zato Srbija nije imala gore bagre na vlasti od demokrata - to je jasno.
    a sto se ti ..."cika Dzeri" toliko lozis na sps? mislim... nemoj da me shvatish pogresno ja ove danas ne mirisem ni malo ... u sustini ja smatram da su svi ista go..na ali ne razumem kako mozes da opravdavas tolike lopovluke sps-a lopovlucima demokrata ... sta ce nam to ... tako isto i demokrate ... cim sps nesto predlozi oni .... cutite kako je bilo onda... pa pusti te vishe proslost sto ne gledate buducnost...

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

ne lozim se uopste na SPS, nego sam mislio da od SPS-a nema gore vlasti i onda su dosli demokratski banditi i bagra i demantovali me.

a ja sam 96te bio na protestu zbog te bagre lopova.

Primećen član
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

"Druze Tito,ti si krao,al si nama nesta dao...
    Ovi sada samo kradu,a nista nam ne dadu."

Jbg,surova istina.

Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    80

ne lozim se uopste na SPS, nego sam mislio da od SPS-a nema gore vlasti i onda su dosli demokratski banditi i bagra i demantovali me.

a ja sam 96te bio na protestu zbog te bagre lopova.
    dooobrooo .... izvini onda pogresno sam protumacio....

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

i eto sve je "privatizovano", pokradeno, raskrcmljeno, radnici su isterani na ulice, visoke peci fabrika se prodaju kao staro gvodje, opljackani i osiromaseni radnici se nazivaju "gubitnicima tranzicije" i slicno. i sta je srbija kao drzava dobila od te pljacke? jel tim novcem otvorena kakva nova fabrika, napravljen neki autoput, ili nesto slicno? Nista pare su pojedene, potrosene - i to je to.

Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    80

Pa da kao sto rekoh nema nam spasa....

Slične teme

1. Brojni sistem ili koliko mnogo je zapravo mnogo ?
    Autor korali u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 147
    Poslednja poruka: 10.10.2008., 08:54
  2. U POSLEDNJE VREME MNOGO PIJE
    Autor u forumu Žene
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 27.01.2004., 10:42

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku