sta mislite koji je razlog za

Vendi9

Aktivan član
Poruka
1.586
Stariji je od mene 15 godina, ja imam 28. Zna da se lozim na njega, a coolira me skroz. Realno bolji sam "komad" on njega ali on zna da ima prolaz kod mene...Nema vezu, ljubav i slicno i ne shvatam sto me ne strpa u....Bas su cudni ti muskarci...
 
Vendi9:
Stariji je od mene 15 godina, ja imam 28. Zna da se lozim na njega, a coolira me skroz. Realno bolji sam "komad" on njega ali on zna da ima prolaz kod mene...Nema vezu, ljubav i slicno i ne shvatam sto me ne strpa u....Bas su cudni ti muskarci...
Startuj ga otvoreno.
Možda ti misliš da on kapira, a u stvarnosti nije tako, a možda je gay. :D
 
Vendi9:
Stariji je od mene 15 godina, ja imam 28. Zna da se lozim na njega, a coolira me skroz. Realno bolji sam "komad" on njega ali on zna da ima prolaz kod mene...Nema vezu, ljubav i slicno i ne shvatam sto me ne strpa u....Bas su cudni ti muskarci...

Zavisi koliko dugo te coolira 8-)
Mozda je zardjao,mislim dugo nije bio sa djevojkom,mada ne bi trebalo to su odlicne god.
A sta ako je dzentlmen,pa romantik.Mozda planira da te izvede na veceru...
A opet mozda je naduvenko,ono umislio se,precijenio se, jer zna da se ti lozis,ono igra se toplo- hladno...
Nisi napisala da li osjecas varnice sa njegove strane,mozda ocekuje konkretno tvoj prvi korak ;) :D
 
Jeste,i ja sam to pomislila.Možda još uvek ima ljudi tj.muškaraca koji ne balave za 15-20 godina mlađim devojkama i ženama! Možda ,jednostavno, to nije njegov stil.
A možda je i u nekoj vezi za koju ne treba i ne želi da se sazna (udata žena) pa je, jednostavno, čovek zaokupljen time i ne razmišlja o klinkama(ipak si ti za njega klinka jer 15 god.uopšte nije malo)...
 
NATASA_7:
Jeste,i ja sam to pomislila.Možda još uvek ima ljudi tj.muškaraca koji ne balave za 15-20 godina mlađim devojkama i ženama! Možda ,jednostavno, to nije njegov stil.
A možda je i u nekoj vezi za koju ne treba i ne želi da se sazna (udata žena) pa je, jednostavno, čovek zaokupljen time i ne razmišlja o klinkama(ipak si ti za njega klinka jer 15 god.uopšte nije malo)...
Kako klinka?
Devojka ima 28 godina.
U tim godinama si daleko od klinke za muškarca koji ima 43.
Razlika od 15 godina se tu ne može osećati...osim ako je ona emotivno nedozrela.
 
Pa pokusaj otvoreniji pristup...Kao sto neko rece mozda ne konta da zelis biti sa njim..Ne samo zato sto je stariji 15 god...To se desva svima,u raznim zivotnim periodima...Mislimo da neko zna sta osecamo i zelimo od te osbe,a on pri tom nema pojma...Zato se mnoge veze nikada ni ne dese...
 
sevilja:
Kako klinka?
Devojka ima 28 godina.
U tim godinama si daleko od klinke za muškarca koji ima 43.
Razlika od 15 godina se tu ne može osećati...osim ako je ona emotivno nedozrela.


Zavisi sve od osobe.Daleko od toga da je devojka sa 28 god.klinka,ali evo,ja imam 28 god.i kad bi mi prišao čovek od 43 godine smatrala bih ga isuviše starim za sebe (osim ako nekim čudom ne bi izgledao 10 god.mlađe i pritom me slagao za godine) i ne smatram da bih time dokazala da sam emotivno nezrela ili nešto slično.Jednostavno se radi o shvatanju te osobe i ja sam se u startu ogradila rekavši da čovek,MOŽDA,ima takvo mišljenje o njoj i o tolikoj razlici u godinama između njih.I,opet kažem,sve je to individualno i razlikuje se od osobe do osobe.
Mada, više puta u svom životu sam i ja tvrdila da neke stvari NIKAD ne bih uradila ili dopustila da se dese,a onda sam samu sebe demantovala.Tako da moj moto je vremenom postao "Nikad ne reci nikad"
 
NATASA_7:
Zavisi sve od osobe.Daleko od toga da je devojka sa 28 god.klinka,ali evo,ja imam 28 god.i kad bi mi prišao čovek od 43 godine smatrala bih ga isuviše starim za sebe (osim ako nekim čudom ne bi izgledao 10 god.mlađe i pritom me slagao za godine) i ne smatram da bih time dokazala da sam emotivno nezrela ili nešto slično.Jednostavno se radi o shvatanju te osobe i ja sam se u startu ogradila rekavši da čovek,MOŽDA,ima takvo mišljenje o njoj i o tolikoj razlici u godinama između njih.I,opet kažem,sve je to individualno i razlikuje se od osobe do osobe.
Mada, više puta u svom životu sam i ja tvrdila da neke stvari NIKAD ne bih uradila ili dopustila da se dese,a onda sam samu sebe demantovala.Tako da moj moto je vremenom postao "Nikad ne reci nikad"
Slažem se, sve zavisi od osobe do osobe.
Ja sam imala vezu sa 15 god. starijim, imao je dozu rezerve na samom startu, ali već posle prvog razgovora ( tj. kad je ustanovio da nisam derle) barjere su bile razbijene.
Tako da stoji ''to'' da možda čovek ne želi vezu sa toliko mladjom, možda razmišlja i računa unapred- ona 35, on 50. U tim godinama je to već osetno. A mislim da muškarcu od 43 nije teško zaljubiti se u mladju ženu, pogotovo ako postoji intelektualno slaganje. ;)
 
Не видим никакав проблем у оваквој разлици у годинама уколико се особе " нађу"... :smile:

Мој отац је од мајке био старији 14 година и брак је савршено функционисао у свим сегментима...није се нешто ни примећивала разлика толико ни физички, мада ми мама изгледа и младолико и перфектно...једноставно су се надипуњавали и такав брак бих пожелела и себи лично и свим мени драгим људима... :smile:

@ Тема,

Верујем да си супер " комад", како сама кажеш, али то није гаранција да ће се баш сваки мушкарац ложити на тебе :wink: :smile:

Уосталом, и мени се дешава, а верујем и многима одавде, да ме стартују супер " мушки комади", али се лампица не упали...једноставно немају оно нешто што ме привуче одмах, док напротив, деси се да ми залепршају лептирићи на некога ...па рецимо сасвим просечног...бар што се изгледа тиче... :smile:

Да резимирам : немој много лупати главу око тога...вероватно му се једноставно не свиђаш. :smile:
 
svidjash mu se al' se stidi...mozda mu mama ne da da se zabavlja, josh je rano

izvini na ovome, ali kako naci odgovor, a ne gledati u pasulj

mozda ona fora''ja se tebi svidjam , a ti meni...''

P.S.vi ste u pravim godinama da se nadjete u komunikaciji...ti da ispunish vidjenje sebe''ja sam psiholoshki napredna za svoje godine'', a on ''vreme mi je da se podmladim i podetinjim'' :smile:

samo da se ne uplashi ''oce mladunche da se igra i dobije zvechku i ispuni hir...ili da se uda, kuku meni...''
 
Vendi9:
Stariji je od mene 15 godina, ja imam 28. Zna da se lozim na njega, a coolira me skroz. Realno bolji sam "komad" on njega ali on zna da ima prolaz kod mene...Nema vezu, ljubav i slicno i ne shvatam sto me ne strpa u....Bas su cudni ti muskarci...
Ma i zene. Pa koji ce ti tako star? Ok...ljubav ne zna za godine, ali... Nemoj samo k'o Catherine Zeta-Jones...jos malo pa ce pelene da mu menja.. No hard feelings...
 
*TASKA*:
Zavisi koliko dugo te coolira 8-)
Mozda je zardjao,mislim dugo nije bio sa djevojkom,mada ne bi trebalo to su odlicne god.
A sta ako je dzentlmen,pa romantik.Mozda planira da te izvede na veceru...
A opet mozda je naduvenko,ono umislio se,precijenio se, jer zna da se ti lozis,ono igra se toplo- hladno...
Nisi napisala da li osjecas varnice sa njegove strane,mozda ocekuje konkretno tvoj prvi korak ;) :D


Sada kada citam vase odgovore imam utisak da je ovo kako ti si rekla:"ono umislio se,precijenio se, jer zna da se ti lozis,ono igra se toplo- hladno..."
Znam da mi je bolje da to zaboravim i turducu se...a ako se nekim cudom nesto desi javljam!!
 

Back
Top