Vlade Divac ...

Какви црни политичари?
Они никада не дају народу - него отимају од народа.
Дивцу свака част, још једном је доказао свој патриотизам на један хуман начин.
 
Pijanista:
Какви црни политичари?
Они никада не дају народу - него отимају од народа.
Дивцу свака част, још једном је доказао свој патриотизам на један хуман начин.


svaka mu cast .....
 
juznjak99:
obični četnik
Ljaxe si bre, pa on je normalan čovek, pa vidiš koga je sve zvao u Bgd na oproštajnu utakmicu, Rađu i sve.....
Ljudina, ko i Sale đorđević.....Ne slažem se da ga zajebavaju neki, to su jadnici naspram njega.....On je već DOVOLJNO uradio za Srbiju i Srpski narod....
Budalo :mad:
 
Pijanista:
Далматинац, а усташа.
То довољно говори.
Да.

По вему судећи "суви" Далматинац. Ти су најжешће усташе.

Али, хајде да не трошимо време на њега, није вредан, и не тролујемо тему. Само га прескочимо.

Него:


СВАКА ЧАСТ ДИВЦУ!
 
Norma Kampl:
Да.

По вему судећи "суви" Далматинац. Ти су најжешће усташе.

Али, хајде да не трошимо време на њега, није вредан, и не тролујемо тему. Само га прескочимо.

Него:


СВАКА ЧАСТ ДИВЦУ!
У парву си:
СВАКА ЧАСТ ДИВЦУ!
 
to mogu i ja.. organizujem ''dobrotvorno'' oqpljanje gde cu masi da prikazujem svoje narcisoidne ispade na 10X10m formatu..... i po jednu pesmu ne grandovaca.. da pokazem kako sam ne samo sportista.. nego i pametan.. sa uqsom.. daj bre..

divac *****.
 
idol...:
to mogu i ja.. organizujem ''dobrotvorno'' oqpljanje gde cu masi da prikazujem svoje narcisoidne ispade na 10X10m formatu..... i po jednu pesmu ne grandovaca.. da pokazem kako sam ne samo sportista.. nego i pametan.. sa uqsom.. daj bre..

divac *****.

jeste mozes.... samo sto si ti tupadzija koji to nikad nece uraditi...
a da pomogne svako moze... i treba... i svaka mu cast
 
Norma Kampl:
Заиста не разумем ово пљување.

Сад ни Дивац не ваља.

kad je neko veliki kao divac ... naravno da ce imati "ovakve" pljuvace... ali ko su oni ?! dripci sto pljuju na forumima! a ko je on ? hehehe .... videli smo malo pre ...
jedan i jedini
 
Gledaste li , ljudi , prekjuce ono napljuvavanje, one histericne radikalke........one , sto lici na Stanlija , iz cuvenog komicarskog dueta Stanlio & Olio.........Natase, nedoyebane, Jovanovic????

Ubi se zena za skupstinskom govornicom, vristeci na Divca, onako bolesna, poluluda od klimaksa, kako on, eto, nju uznemirava SMS porukama.........:):):):)

Pazi, keve ti, radikalska klimaktericna budala, histericno pljuje Divca, kako je on, za razliku od SrBskih Vadikava, lopov i izdajnik.:)
 
IDI_DADA_AMIN:
Gledaste li , ljudi , prekjuce ono napljuvavanje, one histericne radikalke........one , sto lici na Stanlija , iz cuvenog komicarskog dueta Stanlio & Olio.........Natase, nedoyebane, Jovanovic????

Ubi se zena za skupstinskom govornicom, vristeci na Divca, onako bolesna, poluluda od klimaksa, kako on, eto, nju uznemirava SMS porukama.........:):):):)

Pazi, keve ti, radikalska klimaktericna budala, histericno pljuje Divca, kako je on, za razliku od SrBskih Vadikava, lopov i izdajnik.:)
samo sam čekao reč "ustaša" ali se lepotica suzdržala
kako je to bolesna ženetina :grin: :grin: :grin:
 

Back
Top