ima li mi pomoci???

turtle_d_girl

Obećava
Poruka
56
Da li vam se nekad desilo ,kao i meni sada.... da sedite i slushate neku muzikicu...zurite u jednu tachku...i pochnu da vam teku suze..? Nishta vam se loshe nije desilo..Po svim kriterijumima vi imate sasvim ok zhivot...chak ste i srecni...a onda izadjete da bacite smece i vidite lutalicu kako spava na ulazu vashe zgrade...i zapitate se... :roll: i onda...nekako vishe ne zhelite da se vidite sa svojim dechkom...da se spremite za subotnji izlazak...nekako se setite da nishta nema smisla...pa chak ni da patite i budete depresivni..jer , ''to je zhivot'' ... ali nekako suze nece da stanu...
mislim da sam depresivna.. i koliko god se dobro raspolozhenje vracalo , na kraju sve se svodi na isto ... chudna je to boljka..pomalo se i navuchesh na nju... (a ne mozhesh ni biti totalno str8 , negde morash da puknesh... ????)
probala sam :
da pushim,
pijem,
da se drogiram,
bavim sportom,
prezhderavam,
izgladnjujem,
svadjam,
lutam,
buljim u jednu tachku,
smejem,
izlazim,
druzhim,
chitam,
sexam,
ispijavam tone kafe,sokova,vode...

i shta sad? imam 20 godina i jebeno mi je dosadno...(samo sada vishe nemam ni snage da ustanem iz kreveta) ...
ima li mi pomoci????
 
Ti jesi depresivna, po svemu sto si opisala sta ti se desava i kako se osecas.
Tako i zvucis.
To se desava. I leci se.
Ne odlazi odlazak kod lekara, ako ti takvo raspolozenje traje duze od recimo mesec dana ili prodje ali se stalno ponavlja.
 
samim tim sto si sve ovo konstatovala SAMA znaci IMA ti pomoci!
znas samo jednu stvar ne mogu da razumem
kako nekom ko ima 20 godina i ko kaze da je sve ono sa spiska "probao" moze da bude dosadno???

Ja licno mislim da samo glupim ljudima moze da bude dosadno.
Ajd razmisli jos jednom!
Mislim da si na spisak dodala neke stvari....
ne moras sa nama da budes iskrena
ali sa sobom MORAS!

zelim ti srecu

p.s. ideja
upisi JAPANSKI na primer...to sigurno nisi probala!
fancy :)
 
turtle_d_girl:
Da li vam se nekad desilo ,kao i meni sada.... da sedite i slushate neku muzikicu...zurite u jednu tachku...i pochnu da vam teku suze..? Nishta vam se loshe nije desilo..Po svim kriterijumima vi imate sasvim ok zhivot...chak ste i srecni...a onda izadjete da bacite smece i vidite lutalicu kako spava na ulazu vashe zgrade...i zapitate se... :roll: i onda...nekako vishe ne zhelite da se vidite sa svojim dechkom...da se spremite za subotnji izlazak...nekako se setite da nishta nema smisla...pa chak ni da patite i budete depresivni..jer , ''to je zhivot'' ... ali nekako suze nece da stanu...
mislim da sam depresivna.. i koliko god se dobro raspolozhenje vracalo , na kraju sve se svodi na isto ... chudna je to boljka..pomalo se i navuchesh na nju... (a ne mozhesh ni biti totalno str8 , negde morash da puknesh... ????)
probala sam :
da pushim,
pijem,
da se drogiram,
bavim sportom,
prezhderavam,
izgladnjujem,
svadjam,
lutam,
buljim u jednu tachku,
smejem,
izlazim,
druzhim,
chitam,
sexam,
ispijavam tone kafe,sokova,vode...

i shta sad? imam 20 godina i jebeno mi je dosadno...(samo sada vishe nemam ni snage da ustanem iz kreveta) ...
ima li mi pomoci????
Ima li pomoći? Ima!!!! Jednoga dana ustaneš iz kreveta i padneš pored istog.....
Probudiš se u bolnici sa dijagnozom "tumor na mozgu"....Da li je maligni ili benigni...saznaće se kada ga izvade....I dok zuriš kroz prozor bolničke sobe u lišće koje zeleni na drveću....sve što želiš je šansa da ponovo
pušiš,
piješ,
drogiraš se,
baviš sportom,
prežderavaš se,
izgladnjuješ se,
svađaš,
lutaš,
buljiš u jednu tačku,
smeješ,
izlaziš,
družiš,
čitaš,
sexaš,
ispijaš tone kafe, sokova, vode....
.....jednom rečju tražiš šansu da živiš.....i obećavaš sebi ,ako se čudo dogodi, više nikada ti neće biti jebeno dosadno.....
 
ludopileglodjekosku:
Ima li pomoći? Ima!!!! Jednoga dana ustaneš iz kreveta i padneš pored istog.....
Probudiš se u bolnici sa dijagnozom "tumor na mozgu"....Da li je maligni ili benigni...saznaće se kada ga izvade....I dok zuriš kroz prozor bolničke sobe u lišće koje zeleni na drveću....sve što želiš je šansa da ponovo
pušiš,
piješ,
drogiraš se,
baviš sportom,
prežderavaš se,
izgladnjuješ se,
svađaš,
lutaš,
buljiš u jednu tačku,
smeješ,
izlaziš,
družiš,
čitaš,
sexaš,
ispijaš tone kafe, sokova, vode....
.....jednom rečju tražiš šansu da živiš.....i obećavaš sebi ,ako se čudo dogodi, više nikada ti neće biti jebeno dosadno.....
PEDAGOSKI, nema sta... :shock:
 
lolol
Pa ako ti drogiranje nije uchinilo zivot interesantnijim,svakako je pokazalo koliko si pametna ako si tome pribegla u terapijske svrhe lechenja dosade...
Depresija je kazu ljudi nasledna..u genima...a mozda samo treba da nadjesh novog dechka...ako ti je sa ovim sada dosadno...znash ljudi ne bi trebalo da rade stvari jer se od njih to ochekuje nego ako zele i dobro im je zbog toga...anyway...uvek mozesh ponovo de se drogirash.:)
 
Derer:
lolol
Pa ako ti drogiranje nije uchinilo zivot interesantnijim,svakako je pokazalo koliko si pametna ako si tome pribegla u terapijske svrhe lechenja dosade...
Depresija je kazu ljudi nasledna..u genima...a mozda samo treba da nadjesh novog dechka...ako ti je sa ovim sada dosadno...znash ljudi ne bi trebalo da rade stvari jer se od njih to ochekuje nego ako zele i dobro im je zbog toga...anyway...uvek mozesh ponovo de se drogirash.:)

e dobro je onda...meni u porodici niko ne pati od bilo kakvog poremecaja psihicke prirode...to je i razlog mog uspjesnog petnaestogodisnjeg drogiranja :D
 
turtle_d_girl:
Da li vam se nekad desilo ,kao i meni sada.... da sedite i slushate neku muzikicu...zurite u jednu tachku...i pochnu da vam teku suze..?
....
ima li mi pomoci????

Hm, nekad sam se i ja osjecao ovako...prije 10-tak godina. I posto me slicna stvar ne pogadja vec duze vremena, znaci da ima pomoci i za tebe :)
Tesko je reci kako se izlazi iz depresije ali reci cu ti kako izgleda kad izadjes...
To ti je kao da putujes dugo, nekim dosadnim sivim krajolikom. I sve te boli i umorna si i ne znas da li ces stici...A onda, iza jedne krivine, pred tobom pukne pogled na siroko plavo more. Daleko na horizontu spajaju se nebo i voda... :p
Obuzme te osjecaj srece, bezbriznosti, lakoce,...i svatis da je put iza tebe i ostao iza, a da sad pocinje novi zivot!
Strpi se jos malo,...stici ces do svog mora ;)
 
raditi milion stvari nije ono shto ispunjava zhivot.
zhivot ispunjavaju i chine smislenim trenuci snazhne ljubavi, duboke patnje, radost, tuga,... uchenje o zhivotu, zhivotna radoznalost, zhelja za zhivotom... ima stvari kol'ko ocjesh.
ako one stvari sa spiska radish s pola mozga, chisto da bi eto neshto radila, nije ni chudo shto ti je dosadno.
 
ljudi,stvarno ste super..ovo je kao neka grupna terapija... ;-) u pravu ste-upravo sam navukla najbolje krpice i odoh sa drugaricom na prvu zhurku na koju naletimo... btw,mozhda to ima veze sa tim da sam danas dobila mecu...(uzimajuci u obzir da je kasnila 10tak dana,verovatno su hormoni napravili ludu zhurku...) ---- dijagnoza moje mame koja je medicinski radnik....... ;-) dobro je imati jednog u kuci...
hvala...
 
turtle_d_girl:
Da li vam se nekad desilo ,kao i meni sada.... da sedite i slushate neku muzikicu...zurite u jednu tachku...i pochnu da vam teku suze..? Nishta vam se loshe nije desilo..Po svim kriterijumima vi imate sasvim ok zhivot...chak ste i srecni...a onda izadjete da bacite smece i vidite lutalicu kako spava na ulazu vashe zgrade...i zapitate se... :roll: i onda...nekako vishe ne zhelite da se vidite sa svojim dechkom...da se spremite za subotnji izlazak...nekako se setite da nishta nema smisla...pa chak ni da patite i budete depresivni..jer , ''to je zhivot'' ... ali nekako suze nece da stanu...
mislim da sam depresivna.. i koliko god se dobro raspolozhenje vracalo , na kraju sve se svodi na isto ... chudna je to boljka..pomalo se i navuchesh na nju... (a ne mozhesh ni biti totalno str8 , negde morash da puknesh... ????)
probala sam :
da pushim,
pijem,
da se drogiram,
bavim sportom,
prezhderavam,
izgladnjujem,
svadjam,
lutam,
buljim u jednu tachku,
smejem,
izlazim,
druzhim,
chitam,
sexam,
ispijavam tone kafe,sokova,vode...

i shta sad? imam 20 godina i jebeno mi je dosadno...(samo sada vishe nemam ni snage da ustanem iz kreveta) ...
ima li mi pomoci????

Nisam ovih dana pratila vesti, ali kada sam ih poslednji put slusala govorili su o otkrivanju lokacija na kojima su bombe, pa mozes da se prijavis i ucestvujes u akciji ciscenja zemlje.
 

Back
Top