Kradikali pa B92

Oputne-Rudine

Zainteresovan član
Poruka
489
BOG I BRADA: Decembra 1998. godine zaključen je ugovor po kome je Radikalna stranka od javnog preduzeća ZIPS zakupila opštinskim parama sveže renoviranu zgradu Magistrata po ceni od 1,52 dinara po kvadratnom metru, što je po tadašnjem kursu bilo oko pola nemačke marke. Mesečna zakupnina je, s obzirom na to da zgrada ima nešto više od 2000 kvadratnih metara površine, iznosila oko 100 nemačkih maraka,

100 maraka za 2000 kvadrata?! Vrh brate!

Дакле што се лоповлука и пељешења тиче, на првом месту су крадикали (0,025Е по квадрату од 1998.) а потом Веран Матић (4,6Е по квадрату ту од 2001.)
 
Ко о чему смрдократи о поштењу. Највише Српских добровољаца који су бранили Србе од усташке и потурчене каме су били у Срс на Косову и преко Дрине. Док смрдократи хоће да се затре све Српско, посебно на Косову и преко Дрине. Шешељ, Николић (николићев син на Косову) и Вучић су били у Београду док су падале бомбе, а дс лидер на западу тражио да се што више удари по Србији. Док Николић само има стан у Београду, ђилас себи саградио зграду поред Николићевег стана.
 
Viorija:
Ко о чему смрдократи о поштењу. Највише Српских добровољаца који су бранили Србе од усташке и потурчене каме су били у Срс на Косову и преко Дрине. Док смрдократи хоће да се затре све Српско, посебно на Косову и преко Дрине. Шешељ, Николић (николићев син на Косову) и Вучић су били у Београду док су падале бомбе, а дс лидер на западу тражио да се што више удари по Србији. Док Николић само има стан у Београду, ђилас себи саградио зграду поред Николићевег стана.
Aferim :mrgreen:
 
Viorija:
Ко о чему смрдократи о поштењу. Највише Српских добровољаца који су бранили Србе од усташке и потурчене каме су били у Срс на Косову и преко Дрине. Док смрдократи хоће да се затре све Српско, посебно на Косову и преко Дрине. Шешељ, Николић (николићев син на Косову) и Вучић су били у Београду док су падале бомбе, а дс лидер на западу тражио да се што више удари по Србији. Док Николић само има стан у Београду, ђилас себи саградио зграду поред Николићевег стана.

Najviše "srpskih" dobrovoljaca su bili obični ljudi Srbi, Mađari, Slovaci, Romi... koje je baš bolela kara za mešanca nadrivojvodu i za SRS i koji su verovali u Jugoslaviju a ne veliku Srbiju i jednostavno bili protiv cepanja države!

A to što Nikolić ima "samo" stan u BG je posledica toga što nije imao priliku za više!
 
WIBU:
Najviše "srpskih" dobrovoljaca su bili obični ljudi Srbi, Mađari, Slovaci, Romi... koje je baš bolela kara za mešanca nadrivojvodu i za SRS i koji su verovali u Jugoslaviju a ne veliku Srbiju i jednostavno bili protiv cepanja države!

A to što Nikolić ima "samo" stan u BG je posledica toga što nije imao priliku za više!

Николић је могао да се накраде да је хтео. Могао је да прими огроман новац од запада да изда Срс. Он је остао веран и остаће веран Срс и Српству. Док смрдократи ће да пљачкају Србију све док могу. Колико маћари воле Србе, то зна Српска Војводина препуна Српских лешева од антисрпских маћара.
 
Viorija:
Николић је могао да се накраде да је хтео. Могао је да прими огроман новац од запада да изда Срс. Он је остао веран и остаће веран Срс и Српству. Док смрдократи ће да пљачкају Србију све док могу. Колико маћари воле Србе, то зна Српска Војводина препуна Српских лешева од антисрпских маћара.

II svetski rat je davno prošao! Ja ti pričam o ovima koji su ginuli za ovu državu i u Hrvatskoj i na Kosovu!

Neko nudio Nikoliću novac da izda SRS!? Je li to još jedna od internih bajki za ispiranje mozga!
 
DukeofSerbia:
Бранили су се сами и нису веровали Вођи до краја као Срби у Хрватској. Какви радикали у Босни...

Погледај ко су били политичари верни Српству после рата у Босни, колико их је било на ратиштима и колико од њих су били радикали. Све посмењивани од антисрпских западњака после рата.
 
WIBU:
II svetski rat je davno prošao! Ja ti pričam o ovima koji su ginuli za ovu državu i u Hrvatskoj i na Kosovu!

Neko nudio Nikoliću novac da izda SRS!? Je li to još jedna od internih bajki za ispiranje mozga!

Није престао запад да спроводи антисрпство. Никакве измишљотине нису, да је Николићу много новаца понућено да изда Срс. Зна се ко је за Дс, све антисрпски злотвори као бисерко, кандићка и црне вештичаре.
 
Viorija:
Ко о чему смрдократи о поштењу. Највише Српских добровољаца који су бранили Србе од усташке и потурчене каме су били у Срс на Косову и преко Дрине. Док смрдократи хоће да се затре све Српско, посебно на Косову и преко Дрине. Шешељ, Николић (николићев син на Косову) и Вучић су били у Београду док су падале бомбе, а дс лидер на западу тражио да се што више удари по Србији. Док Николић само има стан у Београду, ђилас себи саградио зграду поред Николићевег стана.

E ja stvarno ne mogu da verujem kakvih "individua" ima.
Decko lepo kaze koliko su placali kvadrat zgrade (0.025e) a ona krece sa pricom o ratovima i ne znam ti ja cemu :?: :!:
Vidim kako su nas odbranili, gde god su nas branili mi najeba.mo
Sto kazu u onom crtanom NEMOJ VISE DA ME BRANIS MOLIM TE :!:
 
Viorija:
Погледај ко су били политичари верни Српству после рата у Босни, колико их је било на ратиштима и колико од њих су били радикали. Све посмењивани од антисрпских западњака после рата.

Само ћу откуцати СДС.

За радикале у Хрватској ми не треба прича, имам видео снимке кад је Шешељ био у Бенковцу и шта је све говорио онда.
 
Viorija:
Николић је могао да се накраде да је хтео. Могао је да прими огроман новац од запада да изда Срс. Он је остао веран и остаће веран Срс и Српству. Док смрдократи ће да пљачкају Србију све док могу. Колико маћари воле Србе, то зна Српска Војводина препуна Српских лешева од антисрпских маћара.

Tebe bi trebalo malko osuditi na koju godinicu ili te dobro ..... da se smiris.
To sto je neko Madjar ili Rus ili Srbin ne znaci da je dobar ili los samim tim!
A kamoli da zeli lose Srbiji i Srbima i da je genocidan.
Ne sekiraj se ti za nasu Vojvodinu 8-)
 
IgorPop:
E ja stvarno ne mogu da verujem kakvih "individua" ima.
Decko lepo kaze koliko su placali kvadrat zgrade (0.025e) a ona krece sa pricom o ratovima i ne znam ti ja cemu :?: :!:
Vidim kako su nas odbranili, gde god su nas branili mi najeba.mo
Sto kazu u onom crtanom NEMOJ VISE DA ME BRANIS MOLIM TE :!:

Како не споменусте смрдократске пљачке.
ђилас саградио велику зграду поред зграде где Николић само стан има.
Како не споменусте колико су пара се напљачкали смрдократи за крвав новац за издају Српских хероја.
Како не споменусте лидер дса и његова подршка бомбардовању Србије.
Како не споменусте колико је Српских бораца који су спасли многа Српска живота било припадника радикала.
Како не споменусте да су смрдократи исти као титове антисрпске комуњаре.
 
IgorPop:
Tebe bi trebalo malko osuditi na koju godinicu ili te dobro ..... da se smiris.
To sto je neko Madjar ili Rus ili Srbin ne znaci da je dobar ili los samim tim!
A kamoli da zeli lose Srbiji i Srbima i da je genocidan.
Ne sekiraj se ti za nasu Vojvodinu 8-)

Није твоја Војводина. Да је твоја дао би је ти онима који су секли главе Србима и стављали Србе под лед. Већина маћара су против Срба и Србије, то није лаж. Да ти је голи оток, па само Србе да шаљеш на њега.
 
DukeofSerbia:
Само ћу откуцати СДС.

За радикале у Хрватској ми не треба прича, имам видео снимке кад је Шешељ био у Бенковцу и шта је све говорио онда.

Па све је то објаснио и антисрпском трибуналу у хагу. Ниси погледао те снимке, чим вадиш из контекста Шешељеве говоре.
 
Viorija:
Како не споменусте колико је Српских бораца који су спасли многа Српска живота било припадника радикала.

Ња ња ња. Било их у Хрватској у почетку и онда су...

Сећаш се Радета Лесковца? Беше он велики Србин, кад оно...

А Камени у Вуковару?
 
Viorija:
Није твоја Војводина. Да је твоја дао би је ти онима који су секли главе Србима и стављали Србе под лед. Већина маћара су против Срба и Србије, то није лаж. Да ти је голи оток, па само Србе да шаљеш на њега.

Naravno da nije moja Vojvodina.

Ona je uvek bila i bice gradjana i gradjanki Vojvodine :!: :!:
 

Back
Top