Zasto zene

  • Začetnik teme Neko ko se pita
  • Datum pokretanja
N

Neko ko se pita

Gost
Zasto zene uvek nadju glupe izgovore kada im nije do sexa.Tipa boli me glava.

I zasto bar jednom nekazu .E bre majmune sta si me napao nocas mi se neje be.
To mi dodje ok.Vise je ok nego laz. :?
 
Dok sam bila sa tipovima sa kojima mi je bilo ocajno u krevetu i ja sam cesto imala "glavobolju"... Sa ovim sa kojim sam trenutno sve moje boljke su nestale :)
 
Anonymous:
Dok sam bila sa tipovima sa kojima mi je bilo ocajno u krevetu i ja sam cesto imala "glavobolju"... Sa ovim sa kojim sam trenutno sve moje boljke su nestale :)
To je ok odgovor i drago mi je da cujem iskren odgovor.Mozda sam ja jako los u krevetu.ali izgleda da sve ove zene su bile JAKO losi ucitelji.Jer niko se naucen nije rodio. :wink:
 
Totalna glupost. Ja nikada nisam izmisljala boljke kada mi nije bilo do sexa, jednostavno otvoreno kazem da mi nije do toga. Bezi od klisea.
 
Ma daj, vi muskarci bas morate sve da generalizujete!? Neke zene mozda beze od iskrenosti, ali u tom slucaju umanjuju vrednost te veze, svoje uzivanje, ma sve... a i tvoje!
Ne podrzavam i ne podnosim laz, tako da nikada nisam (a i necu) pribegavala lazima... A i ponekad glavobolja prodje bas posle dobrog sexualnog odnosa :shock: :D
 
Neko ko se pita:
Zasto zene uvek nadju glupe izgovore kada im nije do sexa.Tipa boli me glava.

I zasto bar jednom nekazu .E bre majmune sta si me napao nocas mi se neje be.
To mi dodje ok.Vise je ok nego laz. :?
Čuo sam za ovu pojavu, ali nikad nisam osetio na svojoj koži...

No ... moraš učiti :)
 
nedostatak musko-zenske komunikacije...

ja sam npr. uvek najvaznije stvari o mojim bivsim tipovima saznavala preko mojih drugarica. nikad mi nije bilo jasno zasto sve to ne mogu da mi prospu u facu...? :roll:
 
Neznam.
Meni se jos ni jedanput nije desilo da mi devojka kaze bolime glava ili nije mi do toga...

A, kakve to najvaznije stvari saznajes od drugarice?

Mozda decko zeli da ti sve znas, ali nema hrabrosti da ti to kaze gledajucite u oci. Pa ti zato saopstava preko drugarica..
 
streetspirit:
Neznam.
Meni se jos ni jedanput nije desilo da mi devojka kaze bolime glava ili nije mi do toga...

A, kakve to najvaznije stvari saznajes od drugarice?
- nije bitno
Mozda decko zeli da ti sve znas, ali nema hrabrosti da ti to kaze gledajucite u oci. Pa ti zato saopstava preko drugarica..
- u pravu si... ;)
 
Jao ribe sta ste folirate ,kada garantujem da vas je bar jednom zabolela glava!!!!....Sad je svaka ok,kada ovde pise,a u stvarnom zivotu garantujem ista stvar:jao znas,nije mi nesto dobro....ili tip":nesto me ceo dan boli glava toliko mi je lose da bi bacila peglaju.....Nije bas da vam se sa svakim posrecilo ha?...hm.......Cisto sumnjam a jos manje mogu u to da poverujem.....Zato iskrenost je majka,pa ajmo ispocetka!!!!! :arrow:
 
Cini ti se samo, zapitaj se i iskreno daj sebi odgovor pa ces videti da ti ne bi prijalo da ti neko saspe takvu istinu u lice. (lazi su nekad potrebne a pametne zene su umetnice u tome 8) )
 

Back
Top