POZELENEO MONITOR

cicka

Zainteresovan član
Poruka
152
ljudi ne znam sta se desava.malo malo pa mi se gubile boje...doduse sad su se izgubile skroz.prvo sam mislila da je graficka.promenim,kad ono isto...da ne duzim,promenim komplet napajanje ,procesor,maticnu i graficku i opet isto sranje.sve zeleno.ono sto treba da je crvena boja to je crno...sve u svemu crvene nigde i nema.palo mi je na pamet da nije monitor poceo da odlazi na onaj svet?nije neki mator,al sta ga ja znam...radilo se na njemu..bilo kakav komentar ili savet dobrodosao je
 
cicka:
ljudi ne znam sta se desava.malo malo pa mi se gubile boje...doduse sad su se izgubile skroz.prvo sam mislila da je graficka.promenim,kad ono isto...da ne duzim,promenim komplet napajanje ,procesor,maticnu i graficku i opet isto sranje.sve zeleno.ono sto treba da je crvena boja to je crno...sve u svemu crvene nigde i nema.palo mi je na pamet da nije monitor poceo da odlazi na onaj svet?nije neki mator,al sta ga ja znam...radilo se na njemu..bilo kakav komentar ili savet dobrodosao je
Sve što trebaš da uradiš je da uzmeš taj monitor i da ga odneseš u neki servis za monitore , pošto ti je otišao RGB , da ti poprave , popravka je oko 1000 dinara , prema tome nemoj mnogo da se zaebavaš sa tim.
 
stvar je bila hitna...morala sam odmah nesto preduzimati.neka ,bar je sad nov samo jos da se ubaci malo `crvenila` u njega...aj videcu u servisu sta kazu,mada jednog sam vec pitala i kaze bolje nov monito uzeti itako su sad koliko toliko jeftini
 
a ne postoji neko resenje u kucnoj radinosti?nesto da mu cacnem,a?nije mi za popravku,vec ja kad odnesem,ja bi to odma da se radi,a ono kazu ne znam dodji sutra,prekosutra,za nedelju dana...pa majku mu,meni taj komp ne stoji u supi pa da mi ne treba nedelju dana.
 
cicka:
stvar je bila hitna...morala sam odmah nesto preduzimati.neka ,bar je sad nov samo jos da se ubaci malo `crvenila` u njega...aj videcu u servisu sta kazu,mada jednog sam vec pitala i kaze bolje nov monito uzeti itako su sad koliko toliko jeftini
E kod tog maistora što ti je rekao "bolje nov" ja ga nikada ne bih odneo u servis. Treba ti servis za monitore NE NEKI FUŠ-MAISTORI.
 
Agent Orange:
+ nova ploca, graficka, napajanje, cpu, Popravka je ispala skuplja od nnovog monitora :mrgreen:
Gledaj to sa vedrije strane , ako je sve to promenila i kupila a zadržala je stare delove neka kupi i jedno novo kućište bez napanja i nov monitor a ovaj nek sredi i ima dva kompjutera koji rade, i onda uzme jedan pa proda. :):lol:
 

Back
Top