[teorije zavere] Gagarin nikad nije bio u Svemiru!

heh :)
nije cudno, zato sto prosto receno: "koji ce ku*ac tamo" (posle hladnog rata)...
a evo sad se spremaju nove misije, diglo se svima dupe za taj mesec, prica se da ima zgodnih resursa tamo....sem toga kes koji je posle apolloa ulagan u to je sitnica u odnosu na finansiranje projekta od strane americke vlade....
i nije cudno zato sto je ukupno bilo 5 sletanja posle onog prvog...
 
José Luis Torrente:
Sve je moguce. Za sada je sigurno da Amer nije prosetao Mesecom a to da li je Gagarin bio u svemiru.....
Zašto je sigurno da Amerikanci nisu bili na Mesecu? Lično mislim da su bili, kao i da Gagarin jeste bio u svemiru. Naime, obe strane su itekao imale mogućnosti da provere jedna drugu i da je neko slagao, odmah bi onaj drugi digao vrisku do neba. Toga nije bilo.
 
sevilja:
Materijalni dokazi koje su oni servirali...jao, qq Ober...al si naivan.

mnogo je naivnije verovati u neke price o senkama, zvezdama i laznim perspektivama..
a za neke od tih dokaza mozes i sama da se uveris...odes lepo u neku opservatoriju, uperis laserski daljinomer, i dobijes povratni signal, zato sto na Mesecu postoji ogledalo koje su postavili astronauti...

a sta ce biti kada za 2-3 godine sledeca misija na Mesec nadje plocu koju je ostavila prva ekipa na Mesecu?
 
Obersturmfuehrer:
mnogo je naivnije verovati u neke price o senkama, zvezdama i laznim perspektivama..
a za neke od tih dokaza mozes i sama da se uveris...odes lepo u neku opservatoriju, uperis laserski daljinomer, i dobijes povratni signal, zato sto na Mesecu postoji ogledalo koje su postavili astronauti...

a sta ce biti kada za 2-3 godine sledeca misija na Mesec nadje plocu koju je ostavila prva ekipa na Mesecu?
Ne zanima me. Zanimaju me samo one stvari koje mogu da se provere, ali apsolutno.
A što se priče o senkama tiče, postoje one itekako, ima ih svuda oko tebe- ni'š ne brini.
 
Pa to Američki sajt,oni mogu da pišu šta oćeju.Zašto Gagarin onda ušao u svemirski brod,i zašto su mu posle čestitali i Hruščov i Fidel i ostali...Amerikanci lažu kao pseta.Do kraja će da izmisle da Srbi uopšte nikad nisu ni postojali nego da smo mi neka frakcija Hrvatske nacije koja pobegla preko Dunav na istok,i zbog toga nas treba kazniti i zadati nam takav udarac da praktično nestanemo...
 
Че Гевара:
E to mi čudno u tim filmovima,kako to da i Marsovci i ostali vanzemaljci koji su udaljeni na hiljade svetlosnih godina znaju američki,oću reći engleski???
Prokleta je Amerika i zlato što sja...
Да је Гагарин стварно био у свемиру, сада би они причали руски, овако...
Ето још једног доказа да Гагарин није био у свемиру.
 

Back
Top