Omladinski centar - Crna kuca

Fensi ribe tj. drolje mozes da potrazis u ul. Modene ili na nekim folk mestima. U Crnu kucu vecinom izlaze studenti koji slusaju alternativu, a ne folk i fens muziku koja cini da u danasnje vreme sretnem decu od pet godina kako pevuse "Gacice", "Laka" i "Napravi mi sina". Ovo je postalo toliko ocigledno da vise niko ne moze da zatvara oci pred tim. Pink televizija kao i MTV ce svoje lose posledice izraziti kroz nasu decu. Stoga, metalce i pankere prozivaju sektasima i narkomanima sto svakako nije tacno, to su samo predrasude ljudi koji prate ruzicastu televiziju. Skoro svaki njihov izlazak se zavrsi tucom sto sam nebrojeno puta i videla. Nasim svirkama ko nije prisustvovao ne bi ni trebalo da raspravlja i nagadja o kojekakvim narkomanima i sektasima. Pa dobro, ako sam i dalje cudna ja koja sam pokrivena, a ne one koje su obucene kao prostitutke. Toliko.
 
Muka mi je od fensi kafica u ulici Modene,isto takva masa je pocela da nadire u LAZE TELECHKOG,to sve vise lici na seljacki korzo,fensi snobovi u hordama,a od kliknki koje se krljaju sa celavim divljacima koji slusaju turbo folk nema goreg dna-dno dna,super je sto ima vise mesta za izlazenje nego 90-tih,OVO JE POSTAO POTROSACKI A NE STVARALACKI GRAD :twisted:
 
dark-erka:
Fensi ribe tj. drolje mozes da potrazis u ul. Modene ili na nekim folk mestima. U Crnu kucu vecinom izlaze studenti koji slusaju alternativu, a ne folk i fens muziku koja cini da u danasnje vreme sretnem decu od pet godina kako pevuse "Gacice", "Laka" i "Napravi mi sina". Ovo je postalo toliko ocigledno da vise niko ne moze da zatvara oci pred tim. Pink televizija kao i MTV ce svoje lose posledice izraziti kroz nasu decu. Stoga, metalce i pankere prozivaju sektasima i narkomanima sto svakako nije tacno, to su samo predrasude ljudi koji prate ruzicastu televiziju. Skoro svaki njihov izlazak se zavrsi tucom sto sam nebrojeno puta i videla. Nasim svirkama ko nije prisustvovao ne bi ni trebalo da raspravlja i nagadja o kojekakvim narkomanima i sektasima. Pa dobro, ako sam i dalje cudna ja koja sam pokrivena, a ne one koje su obucene kao prostitutke. Toliko.


zasto riba-devojka-zena,mora biti drolja ako vodi racuna o svom izgledu ?
A te pesme koje si nabrojala.........jel to stvarno postoji,ili si izmislila nazive? ;) :D
 
Umesto da se odazovete pozivu i obučete se u crno i odete na žuraju vi ste preko rasprave došli do mega hita Jelene Karleuše "napravi mi sina pod svetlima kazina" koji ne zaslužuje tako plitku analizu jer se radi o "numeri" koja zahteva multidisciplinarnu i multikulturalnu a dakako i multijezičku analizu (jedna deonica o smokingu i načinu govora se peva na engleskom jeziku :-)) .
molim Vas da povedete računa o ovome
:-)
 
dark-erka:
Fensi ribe tj. drolje mozes da potrazis u ul. Modene ili na nekim folk mestima.

* * *

Stoga, metalce i pankere prozivaju sektasima i narkomanima sto svakako nije tacno, to su samo predrasude

* * *

. Pa dobro, ako sam i dalje cudna ja koja sam pokrivena, a ne one koje su obucene kao prostitutke. Toliko.


Znaci cim je fensi (lepo obucena) automatski je drolja?

...Govoreci predrasudama.

Eva Braun:
zasto riba-devojka-zena,mora biti drolja ako vodi racuna o svom izgledu ?

Upravo... 8)
 
Ako je omladinski centar zašto je CRNA?Nemam ništa protiv ko se okuplja šta se sluša i radi,strašno je ono posle njhovog okupljanja.Nalazi se u gusto naseljenom bloku i satima posle urlaju,piju,bacaju flaše,povraćaju po ulazima a bude i tuča.Dobra zabava?Sigurno posle odbačenih praznih kutija Trodona koje se nađu svuda uokolo..
 
Maja Cvj.:
Ako je omladinski centar zašto je CRNA?Nemam ništa protiv ko se okuplja šta se sluša i radi,strašno je ono posle njhovog okupljanja.Nalazi se u gusto naseljenom bloku i satima posle urlaju,piju,bacaju flaše,povraćaju po ulazima a bude i tuča.Dobra zabava?Sigurno posle odbačenih praznih kutija Trodona koje se nađu svuda uokolo..


Upravo to ;)
 
Maja Cvj.:
Ako je omladinski centar zašto je CRNA?Nemam ništa protiv ko se okuplja šta se sluša i radi,strašno je ono posle njhovog okupljanja.Nalazi se u gusto naseljenom bloku i satima posle urlaju,piju,bacaju flaše,povraćaju po ulazima a bude i tuča.Dobra zabava? Sigurno posle odbačenih praznih kutija Trodona koje se nađu svuda uokolo..
Nego šta !!! :-D Eeeeee, da smo znali ranije za tu Crnu kuću, ne bi ni izlazili odande !!! :lol:
 
U utorak u Crnoj kuci 4 pank benda, upad 100 dinara! Nije tacno da se to desava posle nasih svirki, jednostavno nije tacno jer posle svirki izlazimo u dvoriste Crne kuce koje se nalazi unutra i nije vidljivo sa ulice... Ovo je Omladinski kulturni centar i nikada se nesto takvo nije dogodilo. Ti bi to znala da si bila na nekoj od svirki, a ta masa koju ti vidjas ko zna odakle dolazi.... Tuzno-tuzno. Ja jos ni jednom nisam videla tucu kod nas... I da, ja bih volela da sam malo deblja, ali nisam. Bas imam problem sa manjkom, imam samo 43kg:(((
 
U utorak u Crnoj kuci 4 pank benda, upad 100 dinara! Nije tacno da se to desava posle nasih svirki, jednostavno nije tacno jer posle svirki izlazimo u dvoriste Crne kuce koje se nalazi unutra i nije vidljivo sa ulice... Ovo je Omladinski kulturni centar i nikada se nesto takvo nije dogodilo. Ti bi to znala da si bila na nekoj od svirki, a ta masa koju ti vidjas ko zna odakle dolazi.... Tuzno-tuzno. Ja jos ni jednom nisam videla tucu kod nas... I da, ja bih volela da sam malo deblja, ali nisam. Bas imam problem sa manjkom, imam samo 43kg:(((
Izlazite u dvorište koje se ne vidi s ulice ali se ČUJETE!Zgrade okolo,kuće,kasarna preko puta..U ulici Lukijana Mušickog još satima se nastavlja vaš "koncert"uz propratne komentare,vrisku,povraćanje.Svako vaše okupljanje je propraćeno takvim ponašanjem.Nije mi jasno zašto se ne razilazite normalno.Uživali u svirki,predstavi i gotovo.Ljudi okolo odlepe od svakog vašeg "događaja".I bilo je tuče,naravno ne u dvorištu već na ulici.Obrati pažnju sledeći put šta se dešava oko crne kuće.
 

Back
Top