Omladinski centar - Crna kuca
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 100

Tema: Omladinski centar - Crna kuca

Obećava dark-erka (avatar)
    Učlanjen
    22.09.2007.
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Omladinski centar - Crna kuca

Pozivam vas sve drugog oktobra na veliku hardcore-punk svirku u Crnoj kuci u 22h. Nalazi se kod Socijalnog, a upad je 150 kinte.

Buduća legenda DOC HOLLIDAY (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    ženski
    Centar za obuku nindži ‚‚Nindžalend‚‚Romanija
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1062

Podrazumevano Re: Omladinski centar - Crna kuca

malo čitajte između redova

Citat Original postavio dark-erka
    Pozivam vas sve drugog oktobra na veliku hardcore-punk svirku u Crnoj kuci u 22h. Nalazi se kod Socijalnog, a upad je 150 kinte.

ko još ne vole hardcore, i to po simboličnoj ceni

Totalni Opoziv
    Guest

HAhahahahhahahahahajhahahaha!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

super,

Učlanjen
    22.09.2007.
    Reputaciona moć
    38

Ja sam vas pozvala, a vase je sta volite i da li cete doci

Totalni Opoziv
    Guest

MI volimo fensi rbe.

Ajde mislim dosao bih i tamo ali ako znam da ce mi odmah dati riba, a da ne moram mnogo da se trudim, onda mi nije bitno kako izgleda... Jel moze?

Učlanjen
    22.09.2007.
    Reputaciona moć
    38

Fensi ribe tj. drolje mozes da potrazis u ul. Modene ili na nekim folk mestima. U Crnu kucu vecinom izlaze studenti koji slusaju alternativu, a ne folk i fens muziku koja cini da u danasnje vreme sretnem decu od pet godina kako pevuse "Gacice", "Laka" i "Napravi mi sina". Ovo je postalo toliko ocigledno da vise niko ne moze da zatvara oci pred tim. Pink televizija kao i MTV ce svoje lose posledice izraziti kroz nasu decu. Stoga, metalce i pankere prozivaju sektasima i narkomanima sto svakako nije tacno, to su samo predrasude ljudi koji prate ruzicastu televiziju. Skoro svaki njihov izlazak se zavrsi tucom sto sam nebrojeno puta i videla. Nasim svirkama ko nije prisustvovao ne bi ni trebalo da raspravlja i nagadja o kojekakvim narkomanima i sektasima. Pa dobro, ako sam i dalje cudna ja koja sam pokrivena, a ne one koje su obucene kao prostitutke. Toliko.

Poznat HEMI 426 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    141

u pravu si
    ali nema potrebe da objasnjavas svoj stav
    totalni opoziv je retardiran, a doc je na dobrom putu da to postane,svi smo na to navikli pa niko ne obraca paznju...
    izvinjavam se u njihovo ime
    www.oldtajmeri.rs

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Muka mi je od fensi kafica u ulici Modene,isto takva masa je pocela da nadire u LAZE TELECHKOG,to sve vise lici na seljacki korzo,fensi snobovi u hordama,a od kliknki koje se krljaju sa celavim divljacima koji slusaju turbo folk nema goreg dna-dno dna,super je sto ima vise mesta za izlazenje nego 90-tih,OVO JE POSTAO POTROSACKI A NE STVARALACKI GRAD

Zainteresovan član mefhisto (avatar)
    Učlanjen
    25.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Ih isao bi ... da to stvarno slusam.. mislim idem ja s'vremena na vreme na svirke ..(posto su mi skoro svi ortaci u Punku, pa su me "vukli" na razne svirke sa njima..

Legenda Eva Braun (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    6293

Fensi ribe tj. drolje mozes da potrazis u ul. Modene ili na nekim folk mestima. U Crnu kucu vecinom izlaze studenti koji slusaju alternativu, a ne folk i fens muziku koja cini da u danasnje vreme sretnem decu od pet godina kako pevuse "Gacice", "Laka" i "Napravi mi sina". Ovo je postalo toliko ocigledno da vise niko ne moze da zatvara oci pred tim. Pink televizija kao i MTV ce svoje lose posledice izraziti kroz nasu decu. Stoga, metalce i pankere prozivaju sektasima i narkomanima sto svakako nije tacno, to su samo predrasude ljudi koji prate ruzicastu televiziju. Skoro svaki njihov izlazak se zavrsi tucom sto sam nebrojeno puta i videla. Nasim svirkama ko nije prisustvovao ne bi ni trebalo da raspravlja i nagadja o kojekakvim narkomanima i sektasima. Pa dobro, ako sam i dalje cudna ja koja sam pokrivena, a ne one koje su obucene kao prostitutke. Toliko.

zasto riba-devojka-zena,mora biti drolja ako vodi racuna o svom izgledu ?
    A te pesme koje si nabrojala.........jel to stvarno postoji,ili si izmislila nazive?

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Umesto da se odazovete pozivu i obučete se u crno i odete na žuraju vi ste preko rasprave došli do mega hita Jelene Karleuše "napravi mi sina pod svetlima kazina" koji ne zaslužuje tako plitku analizu jer se radi o "numeri" koja zahteva multidisciplinarnu i multikulturalnu a dakako i multijezičku analizu (jedna deonica o smokingu i načinu govora se peva na engleskom jeziku :-)) .
    molim Vas da povedete računa o ovome
    :-)
    Dokoni umovi - Đavolja igrališta

Totalni Opoziv
    Guest

Fensi ribe tj. drolje mozes da potrazis u ul. Modene ili na nekim folk mestima.

* * *

Stoga, metalce i pankere prozivaju sektasima i narkomanima sto svakako nije tacno, to su samo predrasude

* * *

. Pa dobro, ako sam i dalje cudna ja koja sam pokrivena, a ne one koje su obucene kao prostitutke. Toliko.

Znaci cim je fensi (lepo obucena) automatski je drolja?

...Govoreci predrasudama.

Citat Original postavio Eva Braun
    zasto riba-devojka-zena,mora biti drolja ako vodi racuna o svom izgledu ?
    Upravo... 8)
    Poslednji put ažurirao/la Totalni Opoziv : 24.09.2007. u 17:17

Učlanjen
    22.09.2007.
    Reputaciona moć
    38

Svirke Ritma nereda nisu za propustanje, samo podsecam... Volela bih da ih cujem ubrzo, a do tad svi koji slusaju HC punk neka dodju drugog u Crnu... Inace, pankeri se ne oblace u crno, opet samo podsecam...

Iskusan nesons (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    99

Omladinski a CRNA KUCA !?

Vise mi lici na pogrebno preduzeCJe
    ''Ako nemas hrabrosti da iz vida izgubis obalu,
    nikada neces otkriti novi okean''

Učlanjen
    22.09.2007.
    Reputaciona moć
    38

nesons, Omladinski kulturni centar Crna kuca je pun naziv.
    krvolok, mesas metalce i pankere.

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

E ti nesonse stvarno ... misliš ako je tebi toplo u crnom i ako su tamo kuće napadno bele da odbijaju sunčevu svetlost da sve mora da bude BELO, da svi moraju da budu beli, i da svi moraju da uzimaju BELO
    Dokoni umovi - Đavolja igrališta

Buduća legenda jacques (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

slusam metal i pank
    podrzavam 8)

Zainteresovan član Maja Cvj. (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Ako je omladinski centar zašto je CRNA?Nemam ništa protiv ko se okuplja šta se sluša i radi,strašno je ono posle njhovog okupljanja.Nalazi se u gusto naseljenom bloku i satima posle urlaju,piju,bacaju flaše,povraćaju po ulazima a bude i tuča.Dobra zabava?Sigurno posle odbačenih praznih kutija Trodona koje se nađu svuda uokolo..

Totalni Opoziv
    Guest

Citat Original postavio Maja Cvj.
    Ako je omladinski centar zašto je CRNA?Nemam ništa protiv ko se okuplja šta se sluša i radi,strašno je ono posle njhovog okupljanja.Nalazi se u gusto naseljenom bloku i satima posle urlaju,piju,bacaju flaše,povraćaju po ulazima a bude i tuča.Dobra zabava?Sigurno posle odbačenih praznih kutija Trodona koje se nađu svuda uokolo..

Upravo to

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio Maja Cvj.
    Ako je omladinski centar zašto je CRNA?Nemam ništa protiv ko se okuplja šta se sluša i radi,strašno je ono posle njhovog okupljanja.Nalazi se u gusto naseljenom bloku i satima posle urlaju,piju,bacaju flaše,povraćaju po ulazima a bude i tuča.Dobra zabava? Sigurno posle odbačenih praznih kutija Trodona koje se nađu svuda uokolo..
    Nego šta !!! :-D Eeeeee, da smo znali ranije za tu Crnu kuću, ne bi ni izlazili odande !!!
    član javne grupe

Učlanjen
    22.09.2007.
    Reputaciona moć
    38

U utorak u Crnoj kuci 4 pank benda, upad 100 dinara! Nije tacno da se to desava posle nasih svirki, jednostavno nije tacno jer posle svirki izlazimo u dvoriste Crne kuce koje se nalazi unutra i nije vidljivo sa ulice... Ovo je Omladinski kulturni centar i nikada se nesto takvo nije dogodilo. Ti bi to znala da si bila na nekoj od svirki, a ta masa koju ti vidjas ko zna odakle dolazi.... Tuzno-tuzno. Ja jos ni jednom nisam videla tucu kod nas... I da, ja bih volela da sam malo deblja, ali nisam. Bas imam problem sa manjkom, imam samo 43kg((

Učlanjen
    22.09.2007.
    Reputaciona moć
    38

Pocetak je u 21.30h!

Totalni Opoziv
    Guest

JA dolazim sigirno, alli da bude onako kao sto smo se dogovorili.

Zainteresovan član Maja Cvj. (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio dark-erka Pogledaj poruku
    U utorak u Crnoj kuci 4 pank benda, upad 100 dinara! Nije tacno da se to desava posle nasih svirki, jednostavno nije tacno jer posle svirki izlazimo u dvoriste Crne kuce koje se nalazi unutra i nije vidljivo sa ulice... Ovo je Omladinski kulturni centar i nikada se nesto takvo nije dogodilo. Ti bi to znala da si bila na nekoj od svirki, a ta masa koju ti vidjas ko zna odakle dolazi.... Tuzno-tuzno. Ja jos ni jednom nisam videla tucu kod nas... I da, ja bih volela da sam malo deblja, ali nisam. Bas imam problem sa manjkom, imam samo 43kg((
    Izlazite u dvorište koje se ne vidi s ulice ali se ČUJETE!Zgrade okolo,kuće,kasarna preko puta..U ulici Lukijana Mušickog još satima se nastavlja vaš "koncert"uz propratne komentare,vrisku,povraćanje.Svako vaše okupljanje je propraćeno takvim ponašanjem.Nije mi jasno zašto se ne razilazite normalno.Uživali u svirki,predstavi i gotovo.Ljudi okolo odlepe od svakog vašeg "događaja".I bilo je tuče,naravno ne u dvorištu već na ulici.Obrati pažnju sledeći put šta se dešava oko crne kuće.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •