Nacija i mediji

dark-erka

Obećava
Poruka
57
Da li iko u ovoj zemlji misli sopstvenim mozgom???
Sramota me je sto sam zensko!!!
NACIJA KONTROLISANA OD STRANE MEDIJA.
Ovi fenseri izgledaju i ponasaju se kao retardirani...
Uvece cuju pesmicu na Pinku ili MTV-u i osmah sutradan je pevuse i pustaju na mobilnom telefonu kao retardi...
Mene na ulici gledaju kao cudakinju, pa zar je zaista cudno to sto sam ja OBUCENA i pokrivena ili bi mozda trebalo da budu cudne one devojke koje su ''obucene" kao prostitutke???
Svet je jedno plasticno mesto bez duse i morala, gde je iskreno osecanje prava retkost...
Danas su cenjene plavuse sa jedva zavrsenom srednjom skolom...
Onda bar ne gledajte cudno nas metalke i pankerke koje studiramo i borimo se da sto pre odemo iz ove zemlje.
Tuzno-tuzno
 

Prilozi

  • aRt III.jpg
    aRt III.jpg
    8,8 KB · Pregleda: 8
Evo ja mislim svojom glavom... :D
Meni se uopste ne svidjaju plavuse...
Zasto te je sramota sto si zensko? Ne bi trebalo da bude...
Sto se tice medija... pratim razne medije... slusam istu pricu na razlicite nacine i zakljucujem koja bi bila najispravnija...
A main-stream je grozna stvar, razumem sta hoces da kazes... ali danas u zemlji gde ti isti konzumeti takve zabave nemaju nikakvo obrazovanje, nezahvalno je ocekivati vise...

Naravno, ja kao mlad i perspektivan :D nikad ne prestajem da se borim protiv main-streama

Kako kaze Salvador Limones iz Grim Fandango-a: "Viva La Revolución!" :D
 
Ne treba se boriti protiv main streama. Trosis vreme i kreativnost na glupi sukob. Stvaraj svoj svet, svoju sub kulturu, zivi i zabavljaj se kako zelis, a onda omoguci drugima da zive i zabavljaju se isto kao i ti. Onaj ko te prepoznaje tu, ko to isto zeli i moze (a veruj da ih ipak ima) pridruzice ti se pre ili kasnije.

daj alternativu ljudima. pesimisticni pogled na svet, bunt, sukob, jos samo jedan od stereotipa, jos jedan mainstream.

ti stvaraj na svoju stranu, ti na svoju, a ja cu na svoju. bitno je da je novo, nicim ne ukaljano, oslonjeno na sebe, bez kritike, kiseline i gorcine.

novo
 
Da, nerviraju me devojke koje idu ulicom polugole! O, da, nerviraju me Pink i MTV! I nerviraju me oni sto vise cene prazne plavuse sa zavrsenom kozarskom skolom vise nego nas koji hocemo da se obrazujemo! I to sto neko, zahvaljujuci Velikom bratu postane urednik, a ima zavrsenu srednju trgovacku! I sto ja, ako upisem i zavrsim tu moju voljenu muzicku akademiju, moracu da radim k'o konj za prosvetarsku platu (ali to je ono sto ja volim... Ne prosvetarska plata, nego muzika), dok ce moj drug iz osnovne, koji je jedva prolazio razrede koliko je glup, da 'ladi muda (da prostite) negde na Maldivima.................

Ali me bas boli uvo za njih, nerviraju me, ali ja NECU da idem linijom manjeg otpora i NECU da oblacim roze suknjice do pola pi...e i NECU da slusam odvratnu muziku i da gledam Pink i MTV (Moronska TeleVizija)!!!!

I mogu da me gledaju kako hoce kad sam u martinkama! Boli me uvo, to sam JA jedna jedina i necu da se menjam zbog stoke koja u glavi nema nista vise od nesazrelog zrna graska!

"A zasto ne kupis bolji mobilni kad tvoj nema mp3?", pita me drugarica koja menja telefone kao carape.... E bas NECU da imam dobar telefon, jer meni telefon ne sluzi za slusanje muzike, nego za pricanje! Ili oni jos uvek nisu culi da je telefon izumeo Alexandar Bel, a ne NOKIA ili SAMSUNG... :roll:

Iskreno, furam svoj fazon i briga me sta kazu! Sto kazu u onoj reklami za Sprite-Budi svoj, sledi svoje instinkte!
 
dark-erka:
Da li iko u ovoj zemlji misli sopstvenim mozgom???
Sramota me je sto sam zensko!!!
NACIJA KONTROLISANA OD STRANE MEDIJA.
Ovi fenseri izgledaju i ponasaju se kao retardirani...
Uvece cuju pesmicu na Pinku ili MTV-u i osmah sutradan je pevuse i pustaju na mobilnom telefonu kao retardi...
Mene na ulici gledaju kao cudakinju, pa zar je zaista cudno to sto sam ja OBUCENA i pokrivena ili bi mozda trebalo da budu cudne one devojke koje su ''obucene" kao prostitutke???
Svet je jedno plasticno mesto bez duse i morala, gde je iskreno osecanje prava retkost...
Danas su cenjene plavuse sa jedva zavrsenom srednjom skolom...
Onda bar ne gledajte cudno nas metalke i pankerke koje studiramo i borimo se da sto pre odemo iz ove zemlje.
Tuzno-tuzno
Ne vidim zasto ti je problem sto neko pusta pesmice na mobu- mene, iskreno bas briga sta ko slusa. Kazes fenseri se ponasaju nenormalno... Zasto se onda cudis kad oni kazu da si ti nenormalna... Svet je plasticno mesto bez duse i morala... Molim te... Sad si me prosvetlila... Moral je odavno mrtav, retko ces danas naici na zaista moralne ljude; plavuse sa srednjom skolom su cenjene... pa ima vec 20 godina- tako da i to nije nista novo. Ti osim toga sto imas problem sa ljudima i okolinom koja te nrevira- imas problem sa sobom. Kad saznas sta zaista zelis od sebe- ima da ti se yebe ko sta radi. Dakle, opet se sve vraca na isto, tj sve je na tebi.
 
dark-erka:
Onda bar ne gledajte cudno nas metalke i pankerke koje studiramo i borimo se da sto pre odemo iz ove zemlje.
Hoćeš da odeš iz zemlje i to nazivaš borbom?
Ja sam mislio da se to zove bježanje, sebičnost, kukavičluk, nedostatak hrabrosti da se bori za nešto svoje...

Scary movie...
 
Jako puno ljudi vec jako dugo vremena proziva mainstream, pink, sponzoruse, ovu zemlju...
Iskreno mnogo vise "mi" prozivamo "njih" nego oni nas...
A oni furaju svoj trip, postavili su svoj mainstream i ide im, dobijaju bas to sto hoce...
Mozda ako bi svu tu pamet i energiju iskoristili da mi nesto napravimo ne bi nam toliko smetalo, mozda bi stvari bile bolje?ne mislim generalno, dovoljno je pojedinacno.
Ako se vec vecina ljudi Bori da izadje iz zemlje, i to ne mogu da zamislim koliko jako, zasto tu istu energiju ne koristi da ostane ovde i za pocetak Sebi napravi lepse okruzenje?
Ne postoje lose stvari, sve je bas onako kako treba da bude, samo treba pronaci svoju ulogu u tome, mesto na kojem se osecas korisno...
Pa u tom slucaju ako mislis da necemu sluzi prozivanje drugih, pa i to je ok...
Dok god se tocak vrti...
 
Fino si to rekla.

Nezavisno od toga
Može li mi ko reći šta fali ,,zvezdama granda" i ,,velikom bratu" koje toliko prozivaju?
Meni se to baš sviđa... a mislim da su posljedice po društvo vrlo pozitivne. Nadam se da ću jednog dana to moći da naučno obrazložim... kad budem imao vremena.
Ja slušam bezbroj muzičkih pravaca i ne znam koja je frka da se uz to priključi i neki narodnjak... kompleksi sigurno...
 
Objasni mi naucno pozitivne posledice po drustvo kad budes imao vremena... Objasni mi sta je pozitivno u tome sto devojcica od pet godina pevusi "Gacice" i "Napravi mi sina"??? Videla sam je svojim ocima...
 
Hej, vrati se na poentu.

Neces nista postici sukobom sa njima. Napravi nesto svoje, daj alternativu, secas se? Sta ti npr. radis? Stvaras li nesto? Napisi npr. kako mislis da bi trebao da izgleda dobar provod za nekoga tvojih godina?
 
elhean@gmail.com:
Hej, vrati se na poentu.

Neces nista postici sukobom sa njima. Napravi nesto svoje, daj alternativu, secas se? Sta ti npr. radis? Stvaras li nesto? Napisi npr. kako mislis da bi trebao da izgleda dobar provod za nekoga tvojih godina?
Fino si to rekao.
Nek nas prosvjetli alternativom...
Kad bih ja tako išao da prozivam nekoga vazda bih imao spremnu alternativu... u suprotnom dobijamo nešto što zovu haos.
Svi znaju kako ne treba... neka ti isti ponekad kažu uz to i kako treba. Samo znaju da prozivaju i osuđuju... baš bih volio da vidim njih na djelu... imam osjećaj da bih dobio dobru komediju... preciznije - tragikomediju...
 
dark-erka:
Objasni mi naucno pozitivne posledice po drustvo kad budes imao vremena... Objasni mi sta je pozitivno u tome sto devojcica od pet godina pevusi "Gacice" i "Napravi mi sina"??? Videla sam je svojim ocima...
Ova će tema vjerovatno biti zatvorena... što je šteta jer bi imalo dosta čega da se kaže...
Nego ipak reći ću ti nešto...
Kad se čovjek druži sa raznim ljudima, svašta može da vidi, čuje, sazna, poveže, uporedi, analizira...
Između ostalog i da analizira vezu između pravca muzike koji pretežno slušaju, ili su barem nekad pretežno slušali, njihove seksualne aktivnosti i učestalosti masturbacije.
Pravac muzike koji pretežno slušaju, ili su nekad slušali - pričam o onome što sam vidio i čuo.
Seksualna aktivnost - vidio.
Učestalost masturbacije - za to sam čuo od njih samih i +još neke potvrđene priče.

Ono što sam saznao je da oni koji pretežno slušaju, ili su nekad pretežno slušali narodnjake imaju 1)sa jedne strane veću seksualnu aktivnost i 2)sa druge strane mnogo manju učestalost masturbacije od nekih drugih koji pretežno slušaju neki drugi muzički pravac - da ne prozivam sad pravce jer ne bi bilo fino - a nikad nijesu slušali narodnjake.

Sada pitanje za tebe: da li je bolje, za tu istu djevojčicu od 5 godina o kojoj govoriš da pjeva neke bezazlene pjesmice o krešendu pa kad dođe njeno vrijeme odradi nekolika krešenda ili da, kao što sam ja imao priliku (slučajno, nijesam bolesan) da čujem da djevojčice od 13 godina pričaju o načinu na koji se samozadovljavaju a lože se na neku nenarodnu muziku i zgrožavaju se od narodnjaka?
Ja nijesam vidio tu djevojčicu od 5 god. da pjeva te pjesmice ali jesam djevojčice od 13, 14 godina... i mislim da je za njih bolje da pjevaju o krešendu nego da masturbiraju... a omladina tih godina mora nekako da izlazi na kraj sa polnom potrebom a ja sigurno znam da je sa tom potrebom često moguće izaći na kraj i sa nekim pomenutim pjesmicama, posebno ako osoba zna da nije polno zrela da bi krenula sa polnim pražnjenjem.

Naravno, ovo je samo jedan pogled na stvar i ne očekujem da se ovo prihvati kao zakon... posebno zato što se zasniva na mom ličnom iskustvu - onome što sam ja čuo i vidio.
Al poruka je jasna - za polno nezrele osobe o kojima ti govoriš bolje je da pjevaju neke bezazlene pjesmice o krešendu nego da masturbiraju.

O polno zrelim i onima koji odrade krešendo i ne pričam... oni su prosvjetljeni... za njih se ne brinem.
Jer trebalo bi da znaju da kontrolišu svoj polni nagon... bilo bi čudno da poslje nekolika krešenda ne znaju da ga kontrolišu... napaljenost je stvar navike.
Ako se čovjek... kao oni crnci u Afriku, navikne da živi sa polugolim ženama... tada on polni nagon nauči da kontroliše, a kreće u akciju kad on hoće. Daleko od toga da kažem da ne osjeća polni poriv... samo kažem da nauči da ga kontroliše...
Eto vidiš da postoji razlog, a nije jedini nego mi je muka da kucam a i ovo nijesam dobro objasnio, za slušanje pjesama o krešendu... omladina se uči da kontroliše polni nagon.
A ti očigleno aludiraš samo na uticaj na djecu... pa sam i pisao samo o uticaju na djecu... Ili si mislila i da odrasle ljude spašavaš od narodnjaka i da ih prosvjetljuješ sa metalom koji sam ja slušao prije jedno 5 godina...

Ovo sam bijedno objasnio zato što uglavnom razmišljam o većim pitanjima pa nijesam detaljno razradio priču, tako da ću vjerovatno popiti neku jeftinu foru jer je neko htio da nešto pogrešno shvati... ali možda su sve ovo gluposti i nek me onda neko dematnuje.

To je jedna stvar a druga je - ti ne poznaješ materiju... tebi se narodnjaci sastoje iz gornje dvije pjesme... slijepa si da vidiš suštinu...
Da ako mišliš da u ,,velikom bratu" biraju samo budale, fino rečeš: ,,dajte neke prosvjetljenije ljude" a ne da ukidaš čitavu ideju samo zato što si ti u nekoj nezgodnoj fazi pa hoćeš da prozivaš i pljuješ nekoga.
Zar misliš da je sam ideja emisije ,,veliki brat" negativna?

Lično mislim da su internet, mobilni telefon i emisije sa idejom sličnom emisijama koje sam pomenuo najveća dostignuća čovječanstva.
Zašto?
Zato što povezuju ljude i omogućavaju da kroz druge shvate sebe... Ili ti misliš da je otuđivanje bolje?

Na stranu to ako se tebi ne sviđaju oni koje biraju u takve emisije... ovo je forum filozofija... pričajmo o ideju i suštini i ne samo onome što je bilo nego i onome što bi moglo da bude...
 
O ovom & sličnom se nekada raspravljalo na Društvenim naukama, na temi o poremećenom sistemu vrednosti.
Nisu narodnjaci & big boobies (jedino) što ga određuje, a na stranu to da ne treba brkati estetiku (izgled, muzički ukus ... ) sa sistemom vrednosti.
 
Maravilloso:
Al poruka je jasna - za polno nezrele osobe o kojima ti govoriš bolje je da pjevaju neke bezazlene pjesmice o krešendu nego da masturbiraju.


Ne mogu da verujem u ovo sto citam...
Dal' znas sta pricas?

Bolje je da slusaju svakojake bljuvotine nego da masturbiraju...

Covece, masturbacija je deo zivota svakog normalnog coveka... bez obzira usao on tek u pubertet ili ima 60 godina...

Sto se tice velikog brata...
To je jedno americko s.ranje...
Evo objasnicu i zasto.
Danas sam gledao kako ovi ulaze u kucu... i ponovo se dokazalo onako kako mislim.
Imamo tu bosance, kosovare, vrcane, novosadjane, drolje, gejeve... sve...
E onda kada se tako izmesaju... uvek izbije neka frka...
zato je taj show prizeman... nikad oni ne biraju pametne...
Npr. da su svi u toj kuci inteligentni, taj show bi bio dosadan.
Ne bi se svadjali oko toga ko ce da pere, cisti... bio bi red...
A to niko nece da gleda...

Ja ne znam kakvi ste bre to ljudi koji podrzavate taj smrdjivi B92.
americko-siptarsku televiziju koja govori protiv zemlje u kojoj se nalazi.

Kako mozes da mislis da je pozitivna ideja velikog brata?!
Covece, to je ona najgora komercijalna voajerska emisija.
Da li podrzavas one matorce koji sede ispred tv-a i gledaju tu glupu emisiju, buljeci u dupe i sise a ujedno ga i drkaju...

Svet se raspada a ti pricas o velikom bratu i narodjacima kao necemu pozitivnom...

Naravno nisu oni uzrok, ali su svakako efekat... koji se treba spreciti sto pre.
Uzrok su glupi ljudi kojima je to kool i super, ujedno svi oni koji to prodrzavaju.

J.ebes i amere i veliku bracu i male sestre i cece i jece... i sva ta anti-sprska govna...
Da, j.ebes i Radikale i Demokrate i Cedine LDP-ovce...
J.ebes drzavu gde gradjani placaju javni servis a taj isti djubretar Tijanic vrti reklame po istom...
J.ebes napaljene narodnjake, rokere i sve ostale napaljene main-stream idiote...

'Oces alternativu?!

Izaberi sam! Misli svojom glavom!
 
Niste mi jasni. Svi se borite, ae da kažem - borimo protiv retardacije unaokolo..... al' kanda ne shvatamo relativitet u svemu tome.

Boriti se treba samo i jedino protiv nepravde. Ostalo ne zahteva borbu ili ona nema smisla.

Darkerko, ti si živ primer.

Kada po ulicama počnu da defiluju darkeri i darkerke (na volju raznih slojeva ljudi mogu i skinhedi ili transvestiti) valjda uviđaš da bi manji sloj ljudi bio isfrustriran TOM pojavom, i da bi ti najverovatnije, bila među njima, mislim - tim manjim slojem. Postoje ljudi koji u masi nalaze podršq i postojee ljudi koji su, manje ili ivše, iziritirani šablonima. I samo to je u pitanju.
To što turska muzika para tvoje uši možda i nema veze sa njenim kvalitetom, već sa činjenicom da si na nju navikla.
Druga je priča kada ta muzika propagira nešto generalno pogrešno ili kada, kao takva, ima tekst od 5 reči koje ponavljaju: yebi siluj varaj kolji mrzi..... To je priča o nepravdi. Nepravdi propagande koja je upućena nama SVIMA, mi je možda nećemo prihvatiti ali svet oko nas hoće. A mi živomo u tom svetu i nas će yebatisilovativaratiklatimrzeti.....

Ili da sve ovo pojednostavim jednim prostim primerom. Ceo život nosim tamnu odeću, a najomiljenija od sve tamne mi je upravo najtamnija - crna. Ceo život volim široke pantalone i maslinastu boju, tamnu naravno... Crno će tek da počne, a maslinasto mi se popelo na nos. Kada bih videla na ulici hiljade preslikanih kopija sebe mislim da bih momentalno odlučila da se pretvorim u Karleuša fan-a... a vremenom bih, bez sumnje, zavolela i cecuborudrljačubajumalogknindžuvikivesnuzmijanacbobanazdravkovićastojuseqgogu.........
 
@DJM

Potpuno te razumem, i potpuno si u pravu... Ali kada vec znas te stvari. kada si vec ovladao svojim ukusom, kada si vec pronikao u mreze i kombinacije, pronikni u sledecu stvar.

Ne govorim o ukusu nego o pristupu stvarima. Ne dopusti da ti negativci, galamdzije i mediokriteti skrenu fokus sa tvoje moucnosti da TI stvaras alternattivu.

Meni alternativa ne treba. Imam je. Moju, onakvu kakvu zelim. Ali zelis borbu? Zelis da menjas stvari? Onda batali kuknjavu i kritiku, i STVARAJ.

TO je borba...
 
dark-erka:
Da li iko u ovoj zemlji misli sopstvenim mozgom???
Sramota me je sto sam zensko!!!
NACIJA KONTROLISANA OD STRANE MEDIJA.
Ovi fenseri izgledaju i ponasaju se kao retardirani...
Uvece cuju pesmicu na Pinku ili MTV-u i osmah sutradan je pevuse i pustaju na mobilnom telefonu kao retardi...
Mene na ulici gledaju kao cudakinju, pa zar je zaista cudno to sto sam ja OBUCENA i pokrivena ili bi mozda trebalo da budu cudne one devojke koje su ''obucene" kao prostitutke???
Svet je jedno plasticno mesto bez duse i morala, gde je iskreno osecanje prava retkost...
Danas su cenjene plavuse sa jedva zavrsenom srednjom skolom...
Onda bar ne gledajte cudno nas metalke i pankerke koje studiramo i borimo se da sto pre odemo iz ove zemlje.
Tuzno-tuzno



Dear,i mene je to nerviralo dok sam bila u pubertetu.
Sad mi je sve jedno.
Veruj mi vremenom prave vrednosti pochinju da se cene.Valjda to ide sa godinama.
Takvi judi nalaze sebi slichne.Tako da ne treba da se osetish ugrozenom od njihove strane.

Kao shto se to prevazilazi,tako se prevazilazi i taj pank fazon.
 
dark-erka:
Da li iko u ovoj zemlji misli sopstvenim mozgom???
Sramota me je sto sam zensko!!!
NACIJA KONTROLISANA OD STRANE MEDIJA.
Ovi fenseri izgledaju i ponasaju se kao retardirani...
Uvece cuju pesmicu na Pinku ili MTV-u i osmah sutradan je pevuse i pustaju na mobilnom telefonu kao retardi...
Mene na ulici gledaju kao cudakinju, pa zar je zaista cudno to sto sam ja OBUCENA i pokrivena ili bi mozda trebalo da budu cudne one devojke koje su ''obucene" kao prostitutke???
Svet je jedno plasticno mesto bez duse i morala, gde je iskreno osecanje prava retkost...
Danas su cenjene plavuse sa jedva zavrsenom srednjom skolom...
Onda bar ne gledajte cudno nas metalke i pankerke koje studiramo i borimo se da sto pre odemo iz ove zemlje.
Tuzno-tuzno


Svet je jedno divno mesto..

a iskrena osecanja su posvuda samo ih treba pronaci.. otkriti u sebi ili drugima.. :wink:

long live teenager ski bunt :lol:


When the day is long and the night, the night is yours alone,
When you're sure you've had enough of this life, well hang on
Don't let yourself go, 'cause everybody cries and everybody hurts sometimes

Sometimes everything is wrong. Now it's time to sing along
When your day is night alone, (hold on, hold on)
If you feel like letting go, (hold on)
When you think you've had too much of this life, well hang on

'Cause everybody hurts. Take comfort in your friends
Everybody hurts. Don't throw your hand. Oh, no. Don't throw your hand
If you feel like you're alone, no, no, no, you are not alone

If you're on your own in this life, the days and nights are long,
When you think you've had too much of this life to hang on

Well, everybody hurts sometimes,
Everybody cries. And everybody hurts sometimes
And everybody hurts sometimes. So, hold on, hold on
Hold on, hold on, hold on, hold on, hold on, hold on
Everybody hurts. You are not alone
 
Нема сврхе трошити енергију на нервирање и ствари какве је навела даркерка. Ти ниси држава и не можеш то да промениш, а и да можеш не би то урадила, јер би имала више него добар профит управо од те културе односно неукуса.

Треба да имаш на уму да је у овој држави систематски рушено све што је имало тежину и вредност, да је гомила писмених, образованих, просвећених побегла одавде и да је у узбурканој води испливао муљ и талог, дакле оно што је некада било на дну.

Као што су ти горе поменули, почни да ствараш, заборави на њих. Направи кружок, дискутујте, организујте сами некакве радионице...било шта.

Иновације увек привлаче пажњу, ма какве да су.
 
Mene na ulici gledaju kao cudakinju, pa zar je zaista cudno to sto sam ja OBUCENA i pokrivena ili bi mozda trebalo da budu cudne one devojke koje su ''obucene" kao prostitutke???

...Али си ипак у аватар турила голо раменце и полуобнажено попрсје? :wink:

Danas su cenjene plavuse sa jedva zavrsenom srednjom skolom...
Onda bar ne gledajte cudno nas metalke i pankerke koje studiramo i borimo se da sto pre odemo iz ove zemlje.
Tuzno-tuzno

Зашто ме ово подсећа на проглас о ''радницима, сељацима и поштеној интелигенцији''? :roll:
Мислим, оно, као ''ми поштене металке и панкереке које студирамо''? :lol:

Е, а је л' се ви све фарбате у црно? Оно као: ланци око врата, гавран црна фарба и црни лак на ноктима? То је баш тако инвентивно и нестереотипно!
 
Сомбор пун даркера, скупљају се на почетку Змај Јовине, већ су досадили ваљда свима, цело лето им је Општина плаћала неке групе да организују концерте у Грашкалићевој палати, **б*ла их Општина, за то се има новца. Сви су у црном као да су неки гробари.
 
Hellen:
...Али си ипак у аватар турила голо раменце и полуобнажено попрсје? :wink:



Зашто ме ово подсећа на проглас о ''радницима, сељацима и поштеној интелигенцији''? :roll:
Мислим, оно, као ''ми поштене металке и панкереке које студирамо''? :lol:

Е, а је л' се ви све фарбате у црно? Оно као: ланци око врата, гавран црна фарба и црни лак на ноктима? То је баш тако инвентивно и нестереотипно!






A ti si helen bila neki dobro prilagodjen tinejdzer?:roll:
 
Svi mi imamo i trebamo da imamo svoju alternativu. Ja je imam. Imam svoj bend i studiram. Ja se ne borim protiv fensera vec samo ukazujem na njihov los uticaj pre svega na njih same pa zatim i na njihovu decu. Ja mislim da je to sad postalo toliko ocigledno, samo sto oni zatvaraju oci na to. Da li je zaista potrebno da jedna umetnost kao sto je muzika bude povezana sa seksualnoscu? DJM je rekao sve sto sam htela da dodam.
 

Back
Top