Nacija i mediji

dark-erka:
Svi mi imamo i trebamo da imamo svoju alternativu. Ja je imam. Imam svoj bend i studiram. Ja se ne borim protiv fensera vec samo ukazujem na njihov los uticaj pre svega na njih same pa zatim i na njihovu decu. Ja mislim da je to sad postalo toliko ocigledno, samo sto oni zatvaraju oci na to. Da li je zaista potrebno da jedna umetnost kao sto je muzika bude povezana sa seksualnoscu? DJM je rekao sve sto sam htela da dodam.


Realno po meni isto tako loshem uticaju doprinose svi istripovani,mladi loodi,alkoholisani,...tj.svaki vid ekstremizma u bilo chemu.
Tuzno je videti sve one klince na trgu odvaljene od alkohola,a mislim da ne prelaze 16 god.
Kad uporedim to i neku polu-golu fenserku,ne vidim razliku.
Tuzno mi je i jedno i drugo.
Ne vidim u chemu bi bio dobar uticaj dark funneral-a i deth-a na decu?

Sve to kapiram kao vid izrazavanja u pubertetu,ali ako neko u ozbiljnijim god.ima ista ponashanja,e to je vec problem.
 
Hellen:
Овде се прича о студентима, не о петнаестогодишњацима! :roll:


Slabo vidjam fenserke svojih godina,a da nisu studentkinje.
Uglavnom su se odavno poudavale i izradjale decu.
Ispunile su svoju zivotnu misiju,i udale se za one debile sa 2g mozga i brzim kolima.

Ili se slabo krecem u takvim krugovima :roll: .
 
DJM:
Ne mogu da verujem u ovo sto citam...
Dal' znas sta pricas?

Bolje je da slusaju svakojake bljuvotine nego da masturbiraju...

Covece, masturbacija je deo zivota svakog normalnog coveka... bez obzira usao on tek u pubertet ili ima 60 godina...

Sto se tice velikog brata...
To je jedno americko s.ranje...
Evo objasnicu i zasto.
Danas sam gledao kako ovi ulaze u kucu... i ponovo se dokazalo onako kako mislim.
Imamo tu bosance, kosovare, vrcane, novosadjane, drolje, gejeve... sve...
E onda kada se tako izmesaju... uvek izbije neka frka...
zato je taj show prizeman... nikad oni ne biraju pametne...
Npr. da su svi u toj kuci inteligentni, taj show bi bio dosadan.
Ne bi se svadjali oko toga ko ce da pere, cisti... bio bi red...
A to niko nece da gleda...

Ja ne znam kakvi ste bre to ljudi koji podrzavate taj smrdjivi B92.
americko-siptarsku televiziju koja govori protiv zemlje u kojoj se nalazi.

Kako mozes da mislis da je pozitivna ideja velikog brata?!
Covece, to je ona najgora komercijalna voajerska emisija.
Da li podrzavas one matorce koji sede ispred tv-a i gledaju tu glupu emisiju, buljeci u dupe i sise a ujedno ga i drkaju...

Svet se raspada a ti pricas o velikom bratu i narodjacima kao necemu pozitivnom...

Naravno nisu oni uzrok, ali su svakako efekat... koji se treba spreciti sto pre.
Uzrok su glupi ljudi kojima je to kool i super, ujedno svi oni koji to prodrzavaju.

J.ebes i amere i veliku bracu i male sestre i cece i jece... i sva ta anti-sprska govna...
Da, j.ebes i Radikale i Demokrate i Cedine LDP-ovce...
J.ebes drzavu gde gradjani placaju javni servis a taj isti djubretar Tijanic vrti reklame po istom...
J.ebes napaljene narodnjake, rokere i sve ostale napaljene main-stream idiote...

'Oces alternativu?!

Izaberi sam! Misli svojom glavom!
Da si shvatio o čemu pričam, shvatio bi i da znam šta pričam... Al izgleda da ti je ovo prvo promako... a zatim i drugo.
Kad bih dobio po burek i jogurt za svaku logičku grešku koju si u samo ovoj poruci u argumentaciji napravio, mogao bih da častim sve sa podforuma filozofija... i dobro bi se častili.
Ti ne želiš da vidiš... ne mogu ja tu ništa...
Slijep si da vidiš ideju i suštinu u svemu tome... a tvoj tobožnji sud o ideji izvodiš iz jedno dva sata programa o ulasku u kuću vb... o ljudima sudiš na osnovu toga odakle dolaze a ne prema tome kakvi su ljudi... ne shvataš da neke ubacuju tamo samo zato da bi imali na koga da bacimo pare za izbacivanje, jer kad bi svi bili "cool" bilo bi nam svejedno ko će biti izbačem... ne shvataš ni to da je ono što pokušavaš da plasiraš kao kontraargument u stvari argument - da ako su neki izvitopereni pojedinci ušli u kuću vb, narod ih izbacivanjem za koje glasaju osuđuje, a time osuđuju i njima slične a isto izvitoperene, a ako ostaju izvitoreni... onda je i narod izvitoperen i ti tu nema šta da se mješaš... to se zove demokratija... Demokratija u koju ja iskreno vjerujem.
Uz to ti o ljudima sudiš na osnovu zanimanja... ne dopuštaš im da kažu šta imaju.
Šta bi onda rekao za to što ja ponekad slušam beskućnike i propalice... da se čovjek začudi koliko čega imaju da kažu.
Valjda im je dobar ugao iz kojeg gledaju život pa mogu čitavog da ga sagledaju - taj ugao života je sa dna života... i onda shvatim da je samo sreća odredila da i ja ne završim kao oni.
Poenta je da ne možeš o ljudima suditi na osnovu tako malo vremena, i toga odakle su i čime se bave...
Ne vidiš ti mnogo toga, al ko će sve to pisat...
Evo samo jednu pozitivnu stvar vb da navedem
Time što upoznajemo danonoćno ponašanje ukućana koji su svakakvih psiholoških profila mi kroz njih upoznajemo i one koje su slični njima a nijesu u kući vb.
Reci mi da li si ikad sreo svoje klonove? Ljude koji ti vrlo liče fizički i ili psihički?
Ja jesam dva fizička i na desetine psihičkih... Kad nas upoznas jednog upoznao si nas sve...
To je jedna od poenti velikog brata...

A za masturbaciju
Informiši se o bolestima i posljedicama koje ostavlja prerana i prečesta masturbacija da ne bi ubuduće pričao takve besmislice.
Ti bi znači, da kad bi imao ćerku od 13 godina, više volio da ona masturbira nego da sluša i pjeva neke bezazlena pjesmice o krešendu?
Kažem... informiši se o posljedicama počev od onoga ,,masturbation causes blindness" i za tvoju informaciju ne bi trebao mnogo da očekuješ od unučića jer il ih nećeš imati, il će biti defektni il ih neće biti mnogo čak iako budu zdravi... a sve zbog masturbacije.
Kažes svijet se raspada a ja već u šali rekoh ,,za sve je kriv slab seks"... i kad budeš čitao o m. obrati pažnju na onaj dio gdje piše da kod muškaraca izaziva impontenciju a ta ista je dovoljan razlog, iako ne jedini za, nesrećne brakove koji ostavljaju posljedice i na djecu i na čitavo društvo.

A postoji objašnjenje zašto poklonici narodne muzike manje masturbiraju a više su seksualno aktivni.
Zato što je glupo masturbirati ako imaju dobar seks... a oni barem znaju koji su motivi te muzike, a to su ljubav i seks... i onda idu ka tome... vide, probaju, idu dalje kroz život.
A sad bih baš volio da čujem koji su motivi muzike koje ti slušaš... i da to po mogućnosti stane u jednu rečenicu kao što ja moj smisao mogu staviti u jednu rečenicu: sloboda, ljubav, dobrota, seks, alkohol, umjetnost, dizanje tegova.
 
VIRGINIJA:
xexe,..... :lol: :lol:
Muzika odredjuje sexualnu aktivnost i masturbaciju.


Ok,slazem se da moze dosta da kaze o choveku,.....ali ovo je preterano :shock:
Nijesam rekao da određuje... ali mislim da ima uticaja... Koliko će taj uticaj odlučiti stvar, to zavisi od slučaja do slučaja.
Ja samo kažem šta sam otkrio, a to moje kvaziistraživanje je obuhvatalo dosta ljudi... tako da ne znam kome bi trebalo da se smeješ.

A postoji genijalno jednostavno objašnjenje:
Motivi narodne muzike su jasni i nedvosmisleni... Ljubav i seks uglavnom.
Ljudi ne mogu uspjeti ako ne pokušaju, a poklonici n.m. rade na tome i čudo jedno koliko često se taj rad isplati u seksualnom smislu.
I šta će im onda masturbacija kad imaju seks?
Mada i elektro družina je za rispekt u tom seksualnom smislu.
A ti razmisli još jednom kome bi trebala da se smeješ, jer meni bi bio isti đavo i da sviram neku drugu pjesmu, al kažem samo onako kako je.
 
Maravilloso:
Nijesam rekao da određuje... ali mislim da ima uticaja... Koliko će taj uticaj odlučiti stvar, to zavisi od slučaja do slučaja.
Ja samo kažem šta sam otkrio, a to moje kvaziistraživanje je obuhvatalo dosta ljudi... tako da ne znam kome bi trebalo da se smeješ.

A postoji genijalno jednostavno objašnjenje:
Motivi narodne muzike su jasni i nedvosmisleni... Ljubav i seks uglavnom.
Ljudi ne mogu uspjeti ako ne pokušaju, a poklonici n.m. rade na tome i čudo jedno koliko često se taj rad isplati u seksualnom smislu.
I šta će im onda masturbacija kad imaju seks?
Mada i elektro družina je za rispekt u tom seksualnom smislu.
A ti razmisli još jednom kome bi trebala da se smeješ, jer meni bi bio isti đavo i da sviram neku drugu pjesmu, al kažem samo onako kako je.


Pa ta tvoja teorija i ima logike.
Ribe su polu-gole sa IQ-om,kao kanarinac.A ni tipovi nisu bolji.
Tako da su im interesovanja,kao kod neandertalaca,.......oplodnja zenke.
UZas!

Upravu si ovo nije za smejanje ,tuzno je.
 
VIRGINIJA:
Pa ta tvoja teorija i ima logike.
Ribe su polu-gole sa IQ-om,kao kanarinac.A ni tipovi nisu bolji.
Tako da su im interesovanja,kao kod neandertalaca,.......oplodnja zenke.
UZas!

Upravu si ovo nije za smejanje ,tuzno je.
Ja u svakom zlu pokušavam da vidim nešto dobro i u svako dobru nešto zlo.
Nije to toliko tužno.
Neko mora da održi srpsku lozu.
Da neće možda intelektualci koji se vjenčavaju poslje 40. i prave max. dvoje djece?
Oni je ne mogu čak ni teorijski održati.
Zato se žrtvuju i svaka im čast za to ljudi koji dobiju djecu prije 30. i imaju ih po troje, četvoro i više... a to su često oni koji vole narodnjake i slobodno se oblače i ponašaju a koje ovi tako revnosno prozivaju i pljuju.
 
Hm, Maravilloso, ako sam dobro shvatila ...

Slušanje narodne muzike ima blagotvorni efekat na ljudsku psihu a i vrlo je poželjna odlika sa biološkog stanovišta jer podstiče produženje vrste ...
Formiran muzički ukus i intelektualnost takođe pokazuje pozitivne efekte na ljudsku psihu ali je iz biološkog ugla veoma nepoželjna karakteristika jer ne samo da ne podstiče ljudsku reprodukciju nego je smanjuje i na kraju onemogućava, sa sve nizom side effects-ova koji pokazuju da su gorepomenute odlike i stremljenja veoma loše ne samo po ljude kao društvo i ljude kao vrstu tj na globalnom planu, već i po čoveka kao jedinku, na individualnom planu...

Maravilloso:
Zato se žrtvuju i svaka im čast za to ljudi koji dobiju djecu prije 30. i imaju ih po troje, četvoro i više... a to su često oni koji vole narodnjake i slobodno se oblače i ponašaju a koje ovi tako revnosno prozivaju i pljuju.
Bez preterane želje da etiketiram i generalizujem, ali kamo sreće da se bilo ko žrtvuje ... u gorepomenutim slučajevima se to obično DEŠAVA.

Maravilloso:
Neko mora da održi srpsku lozu.
Da neće možda intelektualci koji se vjenčavaju poslje 40. i prave max. dvoje djece?
Oni je ne mogu čak ni teorijski održati.
Da, da, pravo zboriš. Šta će nam intelektualci, dovoljno je biti rasplodni krmak (uz dužno poštovanje svinjama)
;)
 
Elle_77:
Da, da, pravo zboriš. Šta će nam intelektualci, dovoljno je biti rasplodni krmak (uz dužno poštovanje svinjama)
;)
Molio bih samo da citiraš mjesto gdje sam to rekao...

Ja iskreno vjerujem u podjelu rada...
Znaš ono... da svi ne rade sve, nego se specijalizuju u svojim djelatnostima... jer prosječno inteligentan čovjek može da shvati da ne može da bude na više mjesta u isto vrijeme... a mora da se radi da bi se nekako preživjelo, pa su ljudi smislili da proizvodnju radi više ljudi sa podjeljenim zaduženjima.
To imaš u ekonomiji, to imaš u porodici, imaš podjelu da žene rađaju jer muškarci ne mogu, žene kuvaju, čiste, usisavaju, muškarci cijepaju drva, sekaju nešto... to imaš i u ljudskoj vrsti: gdje svi ne rade sve nego imaš i tu podjelu rada koja omogućava održanje vrste a ljudska vrsta funkcioniše kao živ ljudski organizam - jedni kopaju, drugi voze, treći filozofiraju, jedni manje razmišljaju a više se razmnožavaju, drugi obratno, trećima može biti i da razmišljaju i da se razmnožavaju al je takvih malo, četvrti nit razmišljaju nit se razmnožavaju a uglavnom svi služe za nešto, barem za to da neka majka kaže sinčiću kad vidi propalicu kako šeta gradom: ,,e vidi ovako ne treba da prođeš u životu", neki beskućnici služe da ja "ubijam" vrijeme slušajući njihove životne priče, neko više čita a manje razmišlje a neko manje čita a više razmišlja, a zajedno nijesu loši... nadopunjuju svoje moći... i tako to...
U svemu tome narodnjaci isto igraju svoju ulogu...
I intelektualci isto igraju svoju ulogu... ne osporavam ja to... samo skrećem pažnju na to da društvo ne može da se sastoji samo od intelektualaca... jer su između ostalog njihove reproduktivne mogućnosti ograničene i ne mogu čak ni teorijski da održe lozu...

U ostatku poruke si manje više u pravu... iako ima mjesta gdje si htjela nešto da pogrešno shvatiš...
 
Maravilloso:
U ostatku poruke si manje više u pravu... iako ima mjesta gdje si htjela nešto da pogrešno shvatiš...
Nisam ja ništa htela pogrešno da shvatim, moj post je samo odgovor na tvoje nezaustavljivo isticanje narodnjaka i određenog modusa vivendi i operandi i to često nauštrb nekih drugih stvari.
Kao na primer ... a usput i da odgovorim na pitanje.
Maravilloso:
Molio bih samo da citiraš mjesto gdje sam to rekao...
Maravilloso:
Neko mora da održi srpsku lozu.
Da neće možda intelektualci koji se vjenčavaju poslje 40. i prave max. dvoje djece?
Oni je ne mogu čak ni teorijski održati.
Rekao si implicitno ali sa jasnom (i podrugljivom) porukom, da intelektualci ne samo da neće nego nisu ni sposobni da "održe lozu".
Blago nama kad će, sledeći tvoje primere, imati ko i da je produžava, a i reprezentuje. ;)
Stvarno mi nije jasno, i ovo je zaista pitanje - za šta se ti u stvari zalažeš ?

Maravilloso:
Ja iskreno vjerujem u podjelu rada...
... koja crna podela rada ... ? :shock:
Jedno je kad je neko mesar a neko tesar a drugo je kad bi ti određene biološke karakteristike (da ne kažem uloge, nagone i ostalo što bi se moglo prilepiti na temu produženja vrste a urođeno je svakom čoveku) veštački otpisao jednima i prepisao drugima. To je kao da si napravio "podelu rada" po sistemu - ja ću da spavam a ti ćeš da jedeš, pa u proseku oboje i spavamo i jedemo, jelda ? Neće biti ... A i porediti rađanje dece sa kuvanjem, peglanjem, zakucavanjem eksera i proizvodnjom ... pobogu čoveče, pa biti roditelj nije životni poziv i nešto čime zarađuješ za hleb ili bolje sebi organizuješ svakodnevni život.

Kao i ovo ...
Maravilloso:
... društvo ne može da se sastoji samo od intelektualaca... jer su između ostalog njihove reproduktivne mogućnosti ograničene i ne mogu čak ni teorijski da održe lozu...
Njihove reproduktivne mogućnosti ograničene :shock: ... čime ? Nemaju polne organe ? ...
I nisam rekla da društvo treba da se sastoji samo od intelektualaca, no da ne dužim priču sad i oko toga.
 
Elle_77:
To je kao da si .napravio "podelu rada" po sistemu - ja ću da spavam a ti ćeš da jedeš, pa u proseku oboje i spavamo i jedemo, jelda ? Neće biti ...
Ovo je stvarno biser...
Znači prosjek brojeva 1 i 3 je... Koliko? 4?
Sad vidim zašto ne shvataš to zašto umanjena reprodukcija ne može da održi lozu...
Ili si ti otkrila neki nadprirodni način da to odradiš?
Objavi to negdje i dobićeš Nobelovu nagradu iz više oblasti... matematika, biologija, ekonomija...
 
e sad mi pada na pamet da su novije generacije podetinjile........čini mi se da su ranije generacije i ranije raskrstile sa tom pripanošću hm-u...punk-u.....rejvu..i...rejvu posebno.... tako tome......... pre upisivanja faxa...da je to možda opstajalo do 2. godine.... a vidim sad će da u 30 prave...podelu...znaš ona pankerka što radi u ministarstvu koolture...zanimljivo.....diretkor fonda za investicioni razvoj...onaj metalac....
 
elhean@gmail.com:
Ne treba se boriti protiv main streama. Trosis vreme i kreativnost na glupi sukob.
Potpuno se slazem...
Usput, kada je rec o muzici, razumem sve ljude koji prave folkice (novac, slava...zar to, manje-vise, ne zeli svako) Rujevit, mislim, rece da to donosi izuzetan profit drzavi...naravno i zasto bi Srbija koja ima ionako mizerno materijalno ekonomsko stanje ukinula ili stala na put (kako god hocete) jedno takvom izvoru primanja i punjacu budzeta. Nije mi jasna druga stvar: kako neko ono moze da VOLI.
No "de gustibus non est disputandum" tako da ovo ostaje samo moje pitanje postavljeno sebi. ;)
dark-erka:
Objasni mi naucno pozitivne posledice po drustvo kad budes imao vremena... Objasni mi sta je pozitivno u tome sto devojcica od pet godina pevusi "Gacice" i "Napravi mi sina"??? Videla sam je svojim ocima...
Ovo me podsetilo na jednu emisiju koju sam nedavno gledao a govorilo se o satanizmu folk textova...
Zakljucak je bio da one nose mnogo vise "satanistizma" nego bilo koji muzicki zanr kod nas. ;)
 
VIRGINIJA:
Ribe su polu-gole sa IQ-om,kao kanarinac.A ni tipovi nisu bolji.
Tako da su im interesovanja,kao kod neandertalaca,.......oplodnja zenke.
UZas!
Oslobodimo se predrasuda lepa a glupa. Ova genaralizacija me strasno intrigira.
I najinteligentniji su podlozni konformizu onda kada ima je tesko jer "ko pada hvata se za slamku" a neki pogresnu slamku izaberu. I onda kada se konformiraju nema bas mnogo znacaja sva ta njihova inteligentnost.
 
Informiši se o bolestima i posljedicama koje ostavlja prerana i prečesta masturbacija da ne bi ubuduće pričao takve besmislice.
Ti bi znači, da kad bi imao ćerku od 13 godina, više volio da ona masturbira nego da sluša i pjeva neke bezazlena pjesmice o krešendu?
Kažem... informiši se o posljedicama počev od onoga ,,masturbation causes blindness" i za tvoju informaciju ne bi trebao mnogo da očekuješ od unučića jer il ih nećeš imati, il će biti defektni il ih neće biti mnogo čak iako budu zdravi... a sve zbog masturbacije.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Читање постова на форуму има благотворно дејство на продужење врсте! Интензивни смех подстиче лучење ''хормона среће'', а он, опет, утиче на побољшано опште стање организма код појединца.... :lol:

А што се нације тиче - за њу ће спаса бити тек кад неко јавно објави да се 19. век завршио пре више од једног века и да је наука у међувремену врло напредовала... :roll:
 
eldarion:
Potpuno se slazem...
Usput, kada je rec o muzici, razumem sve ljude koji prave folkice (novac, slava...zar to, manje-vise, ne zeli svako) Rujevit, mislim, rece da to donosi izuzetan profit drzavi...naravno i zasto bi Srbija koja ima ionako mizerno materijalno ekonomsko stanje ukinula ili stala na put (kako god hocete) jedno takvom izvoru primanja i punjacu budzeta. Nije mi jasna druga stvar: kako neko ono moze da VOLI.
No "de gustibus non est disputandum" tako da ovo ostaje samo moje pitanje postavljeno sebi. ;)

Ovo me podsetilo na jednu emisiju koju sam nedavno gledao a govorilo se o satanizmu folk textova...
Zakljucak je bio da one nose mnogo vise "satanistizma" nego bilo koji muzicki zanr kod nas. ;)
Da te prosvjetlim jednim statičkim podatkom... Radi se o istraživanju koje sa napravio prije godinu dana a odnosilo se na to koliko su u procentima moji poznanici koji su od 15.-19. godine pretežno slušali metal poslije prve godine faksa promjenili muzički ukus i prešli na narodnu i zabavnu muziku. Istraživanjem sam obuhvatio 37 poznanika metalaca i njih 28 je prešlo na n. ili z. muziku.
U procentima to je 76%...

A sad ću i da ti objasnim i kako to ,,neko može da voli".
Tako što je slušljivo i pjevljivo i duše dalo za žurke i veselje, a ljudi su +operisani od ikakvih velikih očekivanja kad slušaju narodnjake, ne traže dubinu, ne traže smisao žele samo da se "okinu", nije bitan tekst, važno je da se rimuje i ta veza narodnjaka i satanizma nema veze sa realnošću a ja sam se u metalu nagledo dosta pentagrama i obrnutih krstova, a o pljuvanju hrišćanstva da ne pričam...
A ono što neko priča o kvalitetu te muzike a uz zaboravi da pomene osnov po kojem to prosuđuje... to samo govori to da ne zna šta priča. Dakle po kom osnovu je ta muzika nekvalitetna? El po tom što muzika nije napravljena od nekog metalca ko je proveo 15 godina svirajući gitaru? El po tom što je muzika napravljena kompjuterski? El po tom što je operisana od velike filozofije?
Pa to nema nikakve veze sa kvalitetom... a to su glavni argumenti protiv nje.
Kad hoću filozofiju, čitam filozofiju, kad hoću poeziju, čitam poeziju... prosto ne mogu da shvatim ljude koji tome prigovaraju zbog nedostatka dubine. Pa ne treba mi duboka filozofija u pjesmama! Ne želim je!
Najkraći put do velikog razočarenja i nesreće u životu je kad se od života previše očekuje.
A posebno kad se od života očekuje neka dubina... jer život nema nikakvu dubinu... plitak je veoma. I zato je dobro slušati muziku koja ne obećava nikakvu dubinu, nikakav smisao, jer život nema nikakav smisao, a muzika koja obećava ikakvu dubinu, smisao, kvalitet, vrijednosti je prečica do pakla i samoubistva. Mnogo je bolje slušati nešto je očigledno plitko i besmisleno... čovjek se u to nikad ne može razočarati... jer se nikad nije očarao time.
A ne mogu vjerovati da neko hvali neku muziku i govori o nekoj dubini i smislu u njoj a ta muzika obrađuje pitanja koja sam ja prevazišao sa 15 godina... ja sam se nasitio smisla i dubine, nagledao sam se toga dovoljno. Sjećam se kad sam imao 16 godina i neki drug mi dade njegov neki mp3 cd... best of metal... kad sam sve to preslušao i pročitao tekstove... ništa mi nije izgledalo dublje od narodnjaka... jer život je besmislen... mnogi su probali da nađu dubinu i smisao života al su se s*ebali.
Kad bih dobio po auto za svakog metalca kojeg sam vidio u duševnom rastrojstvu i razočaranog u život mogao bih da otvorim poveći rent a car... Mene život ne može razočarati jer ništa od njega ne očekujem.
Smisao životu jedino može biti dodjeljen... što manje očekivanja, što manje dubine to bolje.
Iako tebi to može izgledati nevjerovatno postoje ljudi kojima muzika nije sve u životu... a koji shvataju da je to što neki zovu "kvalitet" sasvim nebitno, bitan je jedino put u život, a u slučaju narodnjaka to je uglavnom ljubav, seks, porodica... a to bi bio i neki prirodni put u život.
 
Hellen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Читање постова на форуму има благотворно дејство на продужење врсте! Интензивни смех подстиче лучење ''хормона среће'', а он, опет, утиче на побољшано опште стање организма код појединца.... :lol:

А што се нације тиче - за њу ће спаса бити тек кад неко јавно објави да се 19. век завршио пре више од једног века и да је наука у међувремену врло напредовала... :roll:
A tek bi šou bio da ti što se podsmjevaju pokušaju da napišu nešto ozbiljno, ili ne daj Bože da krenu da preduzimaju nešto... imao bih materajala da snimim 500 nastavaka Scary moviea.
Al najlakše je glupirati se i podsmjevati... što nije mnogo zahtjevan posao ni u kom smislu... to mogu i petnestogodišnjaci... a i nađe se odmah vesela družina da te potpomogne... jer je uvjek lakše prepravljati i s*ati nego sam nešto stvoriti... a ja u suštini samo izmišljam toplu vodu, koja već postoji... a ne mogu da prestanem jer su zanimljiva tolika šokiranja i ismjevanja... sve ovo što pišem na ovoj temi je beskorisno a za mene može biti jedino štetno jer prozivam ljude zbog nekih nezgodnih stvari...
Ne znam... zanimljivo mi je gledati reakcije... mada sve sam u pravu... ne pišem svašta samo da bih šokirao... Sve što sam napisao je istina.

Još +imam taj trip da je za istinske genije koji vjerovatno posjećuju ovaj forum dobro da vide kako se neko radi svojih uvjerenja "žrtvovao", kako je mislio jedno iako mnogi misle drugačije, ostao dosljedan i trpio pljuvanja, ismjevanja i glupiranja... tebi mogu samo da zahvalim jer mi takvi kao ti trebaju za moju utripovanu misiju... da nemam pametnijeg posla volio bih i da popijem neke batine i da i ja "častim pićem"... I da to snimim, al ne može čovjek sve u životu da stigne.
 
A tek bi šou bio da ti što se podsmjevaju pokušaju da napišu nešto ozbiljno, ili ne daj Bože da krenu da preduzimaju nešto...

Ти очекујеш ''нешто озбиљно'' на констатацију да се од мастурбације ''суши кичма и рађају наказна деца''???
Амбициозно, врло!!! :lol:

Пази, можда бисмо и могли да предуземо нешто конкретно у том правцу: некада давно су дечацима родитељи ноћу везивали руке да не би мастурбирали. То је конкретно! Могли бисмо писати Министарству здравља да уведе то као обавезу зарад националносг здравља и повећања наталитета, а индустрији лекова наложити што хитнију израду финих ланаца за младе руке наше деце...ал нек буду бар постављене сомотом, да не жуљају јако...

Иначе, девојчице се и не баве тим прљавим работама, тако да би се израђивали једино модели у плавој боји! :lol:

Ето, ја сам бар предузимљива и конкретна! Шта ТИ предлажеш?
 
Maravilloso:
A za masturbaciju
Informiši se o bolestima i posljedicama koje ostavlja prerana i prečesta masturbacija da ne bi ubuduće pričao takve besmislice.
Ti bi znači, da kad bi imao ćerku od 13 godina, više volio da ona masturbira nego da sluša i pjeva neke bezazlena pjesmice o krešendu?
Kažem... informiši se o posljedicama počev od onoga ,,masturbation causes blindness" i za tvoju informaciju ne bi trebao mnogo da očekuješ od unučića jer il ih nećeš imati, il će biti defektni il ih neće biti mnogo čak iako budu zdravi... a sve zbog masturbacije.
Bez ikakvih zadnjih namera htela bih da te pitam koliko si TI i da li si upoznat sa ovom tematikom (mislim generalno pitanja seksa) iz ugla nešto stručnijeg pristupa ? I odakle ti uopšte ove informacije ?

Maravilloso:
A postoji objašnjenje zašto poklonici narodne muzike manje masturbiraju a više su seksualno aktivni.
Zato što je glupo masturbirati ako imaju dobar seks... a oni barem znaju koji su motivi te muzike, a to su ljubav i seks... i onda idu ka tome... vide, probaju, idu dalje kroz život.
A sad bih baš volio da čujem koji su motivi muzike koje ti slušaš... i da to po mogućnosti stane u jednu rečenicu kao što ja moj smisao mogu staviti u jednu rečenicu: sloboda, ljubav, dobrota, seks, alkohol, umjetnost, dizanje tegova.
Da li to znači da su ljubav i seks privilegija narodnjaka,a da mi ostali nemamo čemu da se nadamo ? O dobrom seksu da i ne pričam, on je po tebi u uzročno posledičnoj vezi s tim šta ko sluša, da ne idem dalje ?
 
Hellen:
Ти очекујеш ''нешто озбиљно'' на констатацију да се од мастурбације ''суши кичма и рађају наказна деца''???
Амбициозно, врло!!! :lol:

Пази, можда бисмо и могли да предуземо нешто конкретно у том правцу: некада давно су дечацима родитељи ноћу везивали руке да не би мастурбирали. То је конкретно! Могли бисмо писати Министарству здравља да уведе то као обавезу зарад националносг здравља и повећања наталитета, а индустрији лекова наложити што хитнију израду финих ланаца за младе руке наше деце...ал нек буду бар постављене сомотом, да не жуљају јако...

Иначе, девојчице се и не баве тим прљавим работама, тако да би се израђивали једино модели у плавој боји! :lol:

Ето, ја сам бар предузимљива и конкретна! Шта ТИ предлажеш?
Vrlo duhovito... zaista...
I tebe bih zamolio da citiraš mjesto gdje sam rekao da se ja smatram pozvanim da preduzimam nešto, ili čak i da skrećem pažnju na to ili čak da misli da treba nešto da se preduzme. Ta priča o preduzimanju je samo prikaz tvog intelektualnog nivoa.
Napisao sam šta napisao jer ne mogu trpjeti da mi neko soli pamet s pričom da je to dobro za djecu. Hej! - za djecu.
A i ta priča sa lancima samo pokazuje tvoj intelektualni nivo...
Nastavi... Baš si "cool"... brzo ćeš naći istomišljenike.
A i šta reći o ljudima kojima je život toliko isprazan, da u drkanju vide nešto pozitivno?
 

Back
Top