Vrckanje

Otisao sam...

Ističe se
Poruka
2.245
Idem ja tako do faksa, kad u nekom prolazu nailazi "fina" devojka...
I ja bacim pogled onako na par sec, a ona videvsi to u odsjaju stakla vrcka guzom jos vise...
Ae prekinite to da radite... :)
 
Vertex:
Idem ja tako do faksa, kad u nekom prolazu nailazi "fina" devojka...
I ja bacim pogled onako na par sec, a ona videvsi to u odsjaju stakla vrcka guzom jos vise...
Ae prekinite to da radite... :)

Da prekinemo to da radimo..:shock: ..Nema sanse...:-D
 
Ma moram se i ja pozaliti! :)
Eto neki dan jedna zgodna plavusa u mini haljinici, sjela preko puta mene i prebacila nogu preko noge, onako kao Sheron Stoun...kao da me je neko zviznuo cekicem. Nisam znao sta da radim? Da skocim na nju...nastradao bih. Da negledam...nemogu. Frustracija!
p.s. Imala je bijele gacice...da njih nije bilo tek bih onda nacisto poludio ;)
 
u prirodi , medju zivotinjama postoji objasnjenje za svako slicno pitanje...
pa i to vrckanje guzom je poziv...ljubavni zov. Neke su zene malo bolje u tome, (kao ta koju si primetio) neke bas i nisu!
Cak moze da se kaze, da to nema mnogo veze sa njenom lepotom ili samopouzdanjem! Prosto neke se zene rode kao hodajuce materice.
Isto vazi i za muskarce, znas? Njihov poziv na ljubav je jos gori, veruj mi...
Oni svojim nastupom za privlacenje paznje zele da pokau da su "snazni lovci i izdrzljivi borci" koje bi svaka zena mogla da pozeli kao zastitnika (na zalost danas se to ogleda u materjalnoj sigurnosti pa oni kupuju skupe automobile i mobilne telefone) ali u sustini...to ti je to!
dakle...nemojte prestati da vrckate dame...to vam je u prirodi :)

zainteresovani mogu vise da procitaju o tome u knjizi "goli majmun"
na primer...zasto bas CRVENI KARMIN??? i kakve to veze ima sa crvenom guzom kod primata!
 
aom_nut:
u prirodi , medju zivotinjama postoji objasnjenje za svako slicno pitanje...
pa i to vrckanje guzom je poziv...ljubavni zov. Neke su zene malo bolje u tome, (kao ta koju si primetio) neke bas i nisu!
Cak moze da se kaze, da to nema mnogo veze sa njenom lepotom ili samopouzdanjem! Prosto neke se zene rode kao hodajuce materice.
Isto vazi i za muskarce, znas? Njihov poziv na ljubav je jos gori, veruj mi...
Oni svojim nastupom za privlacenje paznje zele da pokau da su "snazni lovci i izdrzljivi borci" koje bi svaka zena mogla da pozeli kao zastitnika (na zalost danas se to ogleda u materjalnoj sigurnosti pa oni kupuju skupe automobile i mobilne telefone) ali u sustini...to ti je to!
dakle...nemojte prestati da vrckate dame...to vam je u prirodi :)

zainteresovani mogu vise da procitaju o tome u knjizi "goli majmun"
na primer...zasto bas CRVENI KARMIN??? i kakve to veze ima sa crvenom guzom kod primata!
znaci ako bi ti vrckala, da ne kazem meshala crvenom guzom, k'o u babuna, neko iz
mercedesa sa telefonom od 2000E bi' trbao da poludi i zastiti te?
 
Nisam imala srece da na vreme naucim neke stvari....
hvala ti svakako na brizi...ali eto
meni se zalomio jedan drugaciji zivot
zena lovac....
da je bilo srece...da sam vrckala, verovatno sada ne bih morala da snosim svu odgovornost i da ceo zivot kockam na svoju kartu!


a ti si Bradice, oper sve pogresno razumeo.
procitaj jos jednom, probala sam da objasnim kako to u prirodi ide!
nisam rekla da su vrednosti u tome...samo sam pojave objasnila!

ajd ispocetka i uz muziku :)
http://www.box.net/shared/35opsd0bqj
 
BL_Devil:
Ma moram se i ja pozaliti! :)
Eto neki dan jedna zgodna plavusa u mini haljinici, sjela preko puta mene i prebacila nogu preko noge, onako kao Sheron Stoun...kao da me je neko zviznuo cekicem. Nisam znao sta da radim? Da skocim na nju...nastradao bih. Da negledam...nemogu. Frustracija!
p.s. Imala je bijele gacice...da njih nije bilo tek bih onda nacisto poludio ;)
Sheron Stoun nije imala gacice :grin: :-P
 
aom_nut:
Nisam imala srece da na vreme naucim neke stvari....
hvala ti svakako na brizi...ali eto
meni se zalomio jedan drugaciji zivot
zena lovac....
da je bilo srece...da sam vrckala, verovatno sada ne bih morala da snosim svu odgovornost i da ceo zivot kockam na svoju kartu!


a ti si Bradice, oper sve pogresno razumeo.
procitaj jos jednom, probala sam da objasnim kako to u prirodi ide!
nisam rekla da su vrednosti u tome...samo sam pojave objasnila!

ajd ispocetka i uz muziku :)
http://www.box.net/shared/35opsd0bqj
i ova je pesmica lepa, mada mi net nesto koci pa uopste ne mogu da je cujem,
bili, kako bilo, meni je sada pred ocima samo tvoja crvena guza koja vrcka i
zove na greh...
 
Kolega, od cega bi mi ziveli kada bi ovaj sav svet bio ZDRAV? :)
Priznajte da volite kada vam useta u ordinaciju jedan zanosni komad onog dela kicme koji prestaje pristojno da se zove...pa makar i prehladjen! :)
 
Bradice....
ne karminisem se uopste :(, zgoljava sam, starija od isusovog magarca, o gresima ne smem ni da ti pisem...
na stranu to sto sam TUDJA!
ne gubi vreme...prijateljski ti je savet

pusti neki mjuz :)
 
aom_nut:
Bradice....
ne karminisem se uopste :(, zgoljava sam, starija od isusovog magarca, o gresima ne smem ni da ti pisem...
na stranu to sto sam TUDJA!
ne gubi vreme...prijateljski ti je savet

pusti neki mjuz :)
ma razumem te ja i ja sam tudj i mator i zgoljav bas nisam ali samo se salim, hvala na
savetu evo pustam je odma' 8)
 
Ma njima je lakse Vesela. Nista ih ne moze sokirati :)
Mozda bi se pogubili da vide neku obucenu! ;)

A desi li se tebi kad da te muskarac na slican nacin izbaci iz kolosjeka? :roll:
 

Back
Top