U pravu je Kostunjavi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bu2005

Početnik
Poruka
49
Sta ce nama NATO ako nam oduzmu Kosovo?!? Za koji ce nam...Iako ga licno ne volem, ovo mi se chini da je u pravu.. Jer me t prica nekako podseca na Norvesku, Svajcarsku, Austriju koje nisu clanice vojne masinerije, a itekako bih voleo da bar priblizno zivimo kao oni..

S, druge strane ulaskom u NATO dobijamo ni krivi ni duzni neprijatelje sirom Azije,muslimane uglavnom, kojima bi trebalo da prodajemo nasu robu i izvozimo na njihova trzista.. I sutra da neki bombas samoubica explodira na sred Knez Mihajlove...Ma nista dobro od tog NATOa ne moze da izadje..
 
Pa za ulazak u NATO su samo oni licemeri koji sikcu na spomen Ruske gubernije ali sanjaju da budemo Americhka.:)
Od toga po nas nema nikakve koristi,a ako se i na silu obistini njihov plan za Kosovo mi nishta od ulaska u NATO ne dobijamo.
Nek se gone u 3 lepe.
 
Nije plitko nego normalno zdravorazumski i realno.
Zashto da se zameramo Arapskom svetu?
Da ginemo za interes zapadnjaka opet?
Ko ih yebe,oni su i onako najmocniji na svetu,shta cemo im mi?
Shta mi dobijamo ulaskom u NATO?Koji ce nam to qurac?
Ulazak u EU nam donosi odredjene ekonomske pogodnosti i jesam za to ali za ulazak u NATO ne dobijamo nishta...a da ...zaboravio sam...milijardu fanatika za vratom od kojih neki mogu da postaave bombe u slavu Alaha.
 
A mene zanima KAKO, uz pomoc kojeg trika bi narod glasao na referendumu za ulazak u NATO ako nam isti oduzmu Kosovo? Znaci nema shansee!!
A verovatmo bi nas nesto lagali pred referendum kako bi nam svima teklo med i mleko..Mozda cak i uslovili ulaskom u EU.. Kada bi nas uslovili na taj nacin ja bih licno bio i protiv ulaska u EU!
Znaci ne pisem ovo sa pozicije nekog radikala, patriote da ne pomislite nesto... Obisao sam celu Evropu, i mnooogo bih voleo da Srbija bude jednog dana kao Nemacka, Svedska i sl... Ali zar nije demokratija mogucnost izbora?
 
Jes' da je malko nastran,ali pametno vodi državu.
 

Prilozi

  • kostunica.jpg
    kostunica.jpg
    38,3 KB · Pregleda: 3
Ovde je pitanje sasvim jednostavno!! Da li Srbija treba da udje u NATO ako joj isti taj NATO oduzme 15% teritorije, ili ostati neutralan??
Sto se mene tiche, ako nam NATO sacuva Kosovo, odmah bi pristupio toj organizaciji, ali s obzirom sta je izjavio g-din Dzordz u Albaniji, sigurno je da to nece uraditi tj uradice ovo prvo, oduzece nam Kosovo. Jer zna se ko kosi a ko vodu nosi u Nato-u! SAD, to je svima jasno!
 
Nisam ni ja da Srbija udje u NATO i da dobijemo ono smrdljivo Americko oruzije...
Sve krsh do krsha...
J.ebes ti to...
Sto se mene tice, biti neutralan je najbolje. Javno...
A sada, ovako, mislim ispod stola, sa kim i sta, to je vec druga stvar.
 
Derer:
Pa za ulazak u NATO su samo oni licemeri koji sikcu na spomen Ruske gubernije ali sanjaju da budemo Americhka.:)
.

Ne idemo u Nato zbog Gubernije ili Amerike, idemo zato sto je to preduslov za ulazak u EU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I to ne samo za nas nego za sve zemlje clanice
 
crow:
prvo
zabole me za kosovo!
drugo
da je srbija u NATO
ne bi se kosovo otcepilo

kako nismo...
vracamo se na prvo

ZABOLE ME! 8)

Pa zabole te kad si ti u Beloj Palanci, ladish mu-da.. to i razumem..Ali evo, uzmimo jednu hipoteticku situaciju:

Imas neku garsonjeru koju izdajesh tamo nekoj porodici.. I tako prodje par godina, i ti se odlucish da vise ne izdajesh stan, nego da ti sada zivish tu,da se odvojish od roditelja npr..Dolazish kod stanara da im to saostish! A oni ti kazhu, e pa to je sada nas stan!! Izvini molim te, ali to je sada NASHE i izbacuju te napolje iz tvog rodjenog stana! Ti u chudu, ne znash sta da radish, odlazish do policije,ubedjen da cete oni razumeti, i izbaciti stanare iz tvog stana! Ali, avaj, policija kaze da je to sada njihov stan, ko ti je kriv sto si ga izdavao... Kako bi ti tada reagovao i da li bi ti tada bilo svejedno?? Kladim se da ne bi... Odes na neki forum da objasnish ljudima situaciju,kao shvatice te, a oni kazu ZABOLE NAS.. Sta ti je to, jedna garsonjera manje vishe...Sta te briga..mozes i bez tog stana...kazu ljudi...

E tako i ovde...Stanari su shiptari, policija SAD tj chika policajac BUSH a ti si SRBIJA!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top