PISITE NESTO O RIBAMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jovcke

Početnik
Poruka
46
Dali bi neko hteo da napise nesto vise o Ribama,
tacnije interesuju me njihove osobine, mane,vrline,sa kime se slazu itd...
Osoba zbog koje me sve ovo interesuje
rodjen je 19 februara 1978
Hvala svima koi ce te pisati na ovu temu. :D
 
... Moje saznanje o "ribama" sa zadovoljstvom ti poklanjam. Dakle, osobe rodjene u ovom znaku imaju sledece karakteristike : intuitivnost, mastovitost, kreativnost, sanjari veliki, briznost, temperamentnost, pomalo mazohisti, vole crvenu boju, osetljivi na stopala, vole lepu obucu, tvrdoglavost, osetljivost ... S obzirom da je osoba za koju se intetesujes blizu ulaska u cetvrtu deceniju zivota, obrati paznju na podznak. Ako sam negde pogresio molim neka me drugi clanovi foruma isprave.
Iskreno,

- Petar -
 
varnju petar:
... Moje saznanje o "ribama" sa zadovoljstvom ti poklanjam. Dakle, osobe rodjene u ovom znaku imaju sledece karakteristike : intuitivnost, mastovitost, kreativnost, sanjari veliki, briznost, temperamentnost, pomalo mazohisti, vole crvenu boju, osetljivi na stopala, vole lepu obucu, tvrdoglavost, osetljivost ... S obzirom da je osoba za koju se intetesujes blizu ulaska u cetvrtu deceniju zivota, obrati paznju na podznak. Ako sam negde pogresio molim neka me drugi clanovi foruma isprave.
Iskreno,

- Petar -
Већина тога што си написао је тачно, сем онога за боје, темперамент и тврдоглавост. Особе са Сунцем у Рибама по правилу највише воле плаву или љубичасту боју, а врло ретко су темпераментни, сем ако немају врло наглашеног Марса. П.С. Не бих рекао ни за ту теорију о подзнаку да је тачна, када он после 30-те наводно постаје доминантан. Не знам ко је ту идеју први пласирао, али не видим за то потврду у реалном животу.
 
Astral-Blade:
Већина тога што си написао је тачно, сем онога за боје, темперамент и тврдоглавост. Особе са Сунцем у Рибама по правилу највише воле плаву или љубичасту боју, а врло ретко су темпераментни, сем ако немају врло наглашеног Марса. П.С. Не бих рекао ни за ту теорију о подзнаку да је тачна, када он после 30-те наводно постаје доминантан. Не знам ко је ту идеју први пласирао, али не видим за то потврду у реалном животу.
Podznak je uvek dominantan, da pojednostavimo. ;)
 
Evo nesto o iz mog iskustva o ribama:
Izrazito intuitivne i osecajne osobe,sklone da mnogo mastaju i da poveruju u ta mastanja,imaju veoma izrazen govornicki dar,mada ponekad umeju da budu cutljive,jer su po prirodi tajanstvene.Mislim da ribe u susutini nisu lazljive osobe,ali veruju ponekad pre u ono sto bi one same da bude,nego u ono sto se stvarno desava.Imaju krupne i lepe oci,koje su na prvi pogled uvek suzne.sklone su pravljenju mega planova,i precenjivanju samih sebe.Mnogo pate i povlace se u sebe kada se razocaraju.Imaju dara za umetnost.Vole sve sto je povezano sa misterijama ili cak misticizmom.Verni su prijatelji,mada nije bas lako zadobiti njihovo poverenje,tj.ako te vole i veruju ti volece te do kraja,ako ne onda nista od njihove dobrote i iskrenosti prema tebi.kao partneri mislim da su u stanju da budu odani i spremni su na dugotrajnu ljubav.Cak i kad budu povredjene,ribe idalje vole tu osobu.
 
Izuzev onog o govorničkom daru, rekla bih da si otprilike opisala tipične osobine znaka Ribe :grin: koje će u najvećoj meri imati osobe sa naglašenim znakom Riba ili Neptunom.
i, mogu biti itekako lažljive - znak Riba se vezuje za obmane, greške, laži a koliko će se te osobine ispoljiti zavisi od natalnog horoskopa, naravno.
 
Hvala vam na informacijama :D
Ako ima jos neko informacije pisite

ja sam riba.jako smo nezne,osetljive,intuitivne,vecinu stvari ne moras da izgovoris ako te voli riba ce to da oseti,jedan pogled na tvoje oci i ona vec zna....
jako emotivne,vole da jadikuju,samosazaljive,prolaze kroz faze jadna jako nikome nije kao meni.koliko god da je tesko idemo dalje.sa suzama u ocima idemo dalje..
sto se sexa tice vole predigru,dugu predigru puno poljubaca i mazenja,oralni sex,dubok i jak eros,,,ne vole perverzije.vole prepustanje i blagi mazohizam(ali umereno)
sex im je jako vazan jer preko njega iskazuju sebe i svoje emocije.sto se varanja tice i glasa koji nas bije to je delimicno tacno jer su ribe nesigurne u sebe.ako osete da ima partner izmice one varaju,flertuju to je nacin da privuku paznju
iskreno tesko da je ijedna riba apsolutno veran u bilo kojoj vezi...
nisu zlonamerne,ne pamte lose stvari,brzo oprastaju,vole ljude,imaju usi za svaciji problem,zele pomoci
uz puno takta i razumevanja prisvojicete njeno srce...
 
Sto se varanja tice, ni jedna veza nije potrajala toliko dugo da bih pozelea da prevarim nekog... to je zbog explicitnog urana :P
Komunikacija ne moze biti tipicna za ribe, jer merkur koji se ne udaljava previse od sunca, sto znaci da se u vecini slucajeva nalazi u ribama, ne pokazuje svoje dobre osobine na najbolji nacin u ovom znaku...kao sto se i moze zakljuciti iz mojih postova... ribe su dosta konfuzne u usmenom i pisanom izrazavanju...
Temperament, jarke boje i tvrdoglavost, sigurno nisu osobine kojaekarakterisu ribe... doduse meni je mars dosta naglasen, a i venera mi je u ovnu, pa se moze reci da sam explozivne naravi...ali generalno ribe su umiljate i veoma nezne...

Nego, jel to ti mene poznajes, Peter?????
:)
 
Ja sam riba i volim crvenu boju i jako sam tvrdoglava,ne uvek ali cesto bude tako...mastam puno i nikad se nista od toga ne ostvari sto me jako nervira...i sto najvise mrzim,vezem se za osobu strasno brzo i rasplacem se za najgoru sitnicu.
 
i ja sam riba i dosta toga sto ste ovde napisali o njima je iznenadjujuce tacno... ne znam za ostale ribice, ali kod mene je slucaj da cesto imam utisak da se u meni preplicu dve potpuno razlicite licnosti- jedna fina, nezna, naivna, dobra, saosecajna,osetljiva... a druga tvrdoglava,opasnica, puna inata, strastvena, ali nikako zlobna ;) mada to mozda zavisi i od podznaka, moj je bik. pozdrav drage moje ribe...
 
Ja sam Riba u znaku a shkorpija u podznaku.U meni se non stop preplicu dvije lichnosti:jedna koja je realistichna,ambiciozna veoma,dosta voli da je u centru pazhnje,i onva druga koju bukvalno boli uvo za sve,ima neki svoj svijet koji niko ne mozhe skapirat,dosta se bavi nekim pitanjima filozofske prirode i pitanja na koja mozhemo reci niko nije doshao do odgovora i onda dovodi sebe do paranoje u takvim situacijama,nervira me masu shto ljudi govore za ribe da su pasivne i trome,ribe reaguju samo onda kada misle da treba da reaguju a ne cimaju se za svake sitnice kao ostali...Interesuje me kako da se uslovno recheno skrasim kao lichnost?
 
mi "ribe" u horoskopu smo misterija....ja sam recimo toliko cudan da se i sada cudim
....sklonost ka porocima (alkoholu), pozitivan stav uopste (optimisti), osecaj za strane jezike....
preporuka Linda Gudmen "Suncevi znaci" zena kao da me posmatrala ceo zivot

ribe = ?
 
mi "ribe" u horoskopu smo misterija....ja sam recimo toliko cudan da se i sada cudim
....sklonost ka porocima (alkoholu), pozitivan stav uopste (optimisti), osecaj za strane jezike....
preporuka Linda Gudmen "Suncevi znaci" zena kao da me posmatrala ceo zivot

ribe = ?
poddrzavam te samo sto kod mene umesto optimizma cesce je prisutna ta melanholija...a zene?pa kao prijatelice i u drustvu da ali u ljubavi nemam tako srece
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top