listovi

tequila

Početnik
Poruka
29
moj najveci problem sto se tice mog fizickog izgleda su moji listovi na nogama. imam jake listove i zbog toga ne mogu da nosim suknju, a imam veliku zelju. sve sam pokusavala ,dijete, vjezbanje ali oni se ne smanjuju. moje pitanje je da li postoji mogucnost da se operisu listovi na nogama kako bi se smanjili, da li se to moze izvesti liposukcijom tog dijela tijela...ili kako vec?
 
ne znam odgovor na tvoje pitanje, ali verujem da bi jedan takav zahvat morao da bude uzasno radikalan.
mislim da pravilan izbor garderobe moze mnogo lakse da ti pomogne...
ko kaze da je samo mini suknja sexi?
 
bravo za Doc-a...
vise ce joj znaciti ovaj tvoj post nego nas milion dama da joj napisemo kojesta :)

reci zeni da je lepa, djavo ce joj to ponavljati stotinu puta na dan!
Dz. B. Show
 
imam jednu koleginicu na poslu...ima malo jace listove..a ima i akne na licu..a zna obuci suknju...kad je vidim digne mi se i zelio bi da imamo divljacki seks...dakle...nema veze...ebes to
 
nema sta nema u Beogradu, znam :)


plastika je u brasilu poznata...skoro kao karneval u Riju i toranj u Parizu sat u Londonu kolaci u Becu i tango u Buenos Airesu!
samo zato sam pomenula....
nist' slicno, majke mi!
 
chika_doktor:
imam jednu koleginicu na poslu...ima malo jace listove..a ima i akne na licu..a zna obuci suknju...kad je vidim digne mi se i zelio bi da imamo divljacki seks...dakle...nema veze...ebes to


cak sam i drkao na nju..... :)
 
tequila:
moj najveci problem sto se tice mog fizickog izgleda su moji listovi na nogama. imam jake listove i zbog toga ne mogu da nosim suknju, a imam veliku zelju. sve sam pokusavala ,dijete, vjezbanje ali oni se ne smanjuju. moje pitanje je da li postoji mogucnost da se operisu listovi na nogama kako bi se smanjili, da li se to moze izvesti liposukcijom tog dijela tijela...ili kako vec?

A sto bi to sebi radila? :shock: Da operises noge, trpis bolove i ko zna kakve komplikacije samo zato da bi "mogla da nosis suknju"? A sto sad ne mozes? Oslobodi se kompleksa i shvati da niko nije savrsen. Listovi su takvi kakvi su, oni ne mogu da se menjaju. Sto ne znaci da ti treba da provedes ceo zivot u pantalonama.
 
a sad jedna muzicka numera

Kad si pored mene, kao noci ove,
i sreca i tuga, sve se ljubav zove.

Verujem u ljubav, za nju dajem sve
i suze i vino ispijam zbog nje.

Kad si pored mene, kao noci ove,
i osmeh i bore, sve se ljubav zove.

Kad si pored mene, kao noci ove,
i pesma i ceznja, sve se ljubav zove.
 
Ja sam prestala da patim zbog svojih jakih listova tamo negde oko 18, 19 godine... Leti nosim kratke suknjice, baš me briga što mi ne stoje lepo ...

Ne znam koliko imaš godina, možda da sačekaš malo, možda te prođe : )
 
Ja prvi put u zivotu cujem da su noge sa izrazenim listovima nezgodne :shock:
Meni su najnezgodnije ravne noge, kao stapovi. Mora da ima malo lista da bi lepo izgledalo, bar meni. Ja imam jace listove, nemam kompleks, nosim suknje. I evo sada saznadoh da mi noge ipak nisu zgodne. :-(
 
Razbaruseno pile:
Mani se operacije, ako ti bash toliko smeta nosi dublji dekolte - niko nece ni primetiti tvoje listove
Lijepo receno.
Pokazi druge svoje adute,stavi akcent na nesto drugo - struk,grudi,frizura,sminka......
Ove god.je ELIT trazio djevojke sa pljosnatom guzom i ravnim strukom...zar treba i mi da mislimo da je to SUPER i da tezimo da budemo takve. BE COOL 8-)
 
Jedini nachin da stanjish mishicave listove je da zavrshish u kolicima, shto nije preporuchljivo.
Odakle ti ideja da se liposukcijom mozhesh osloboditi listova???
 
Kada kazes da su ti listovi jaki, ja to shvatam tako da su misicavi, a misic ne mozes stanjiti liposukcijom, mozes izvuci samo masne naslage. Sto lepo ne odsetas do neke teretane i raspitas se da li mozes nekim vezbama izduziti taj misic, preoblikovati ga?
 
pa u teretani vezbam redovno.skoro citav zivot se bavim sportom, i zbog toga su mi listovi uvek jaki od misica. poslednjih 6 meseci sam odlucila da ne vezbam i misici su sada mnogo manji jer su se opustili. i sad stvarno razmisljam da uradim nesto po pitanju tog,jer krajnje je vreme da i ja pocnem da nosim suknju. htela sam samo da vidim da li neko zna da li uopste postoji zahvat sa kojim bi se to moglo resiti.
 

Back
Top