Zvezde Granda - Grand Finale
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Zvezde Granda - Grand Finale

Domaćin Liza Dennis (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    La Casa de Gran Hermano! Ahora estoy en Pristina. Estoy luchando por interesos de serbios en Kosova
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Zvezde Granda - Grand Finale

Drugari,

Sale me je ispalio za honorar. Sami ste svedoci, da sam cele veceri se sama vodila program. Za razliku od Marka i Ene, koji su takodje bili predvidjeni da vode program i pri tom se samo svadjali i ljubili sa pevacima, posebno sa Dinchom, iza scene, meni je glas totalno unisten. Shkripim! Sva sreca, drugari, pa moje bele rucice i moji nezni dugi prstici su aktivniji nego ikad i ja vam se sada tako obracam. Pomalo pevusim na jeziku za gluvoneme. Sve me bake i deke u ulici razumeju. To i nije vazno, koliko to sto nisam dobila pare. Nije rec o velikim parama, ali sada pred odlazak u kucu Velikog Brata htela sam da obezbedim moju Mamu, dok nisam tu. Ona je skromna. Nije navikla na luksuz, pa sam ja njen trosoban stan u Knez Mihailovoj skromno i opremila. U kupatilu nisam koristila italijansku keramiku, nego spansku. Za Mamu sam pripremila samo djakuzi kadu, sa tim honorarom koji nisam dobila bih joj napravila bazen u petosobnom stanu iznad njenog, koji je trebalo od tog famoznog honorara da kupim. U dnevnoj sobi ima cetiri plazme da bi me neprestano posmatrala dok sam u kuci VB, ali sada nece dobiti jos dve plazme i tri petit bera, da gricka dok ja spavam. U Candy kuhinji nema sta nema, ali nema ni plazme koju mi je Sale obecao, jer sam mu cuvala dete u Guci. Mama kaze da nije ljuta na Saleta, jer "ljudski je gresiti, a bozanski prastati". Mama misli da on nije rosav za dzabe, mora da je sa Brenom ispalio nekog pa je i ona postala rosava. Sigurno je to zato sto je namestio pobedu Dusanu Svilaru, Kostunichinom devetom kolenu. Da nisu namestili Dultu i da sam ja dobila ocekivane pare, ko bi pobedio? Recite iskreno:
    1. Rada
    2. Cobe
    3. Nemanja
    4. Dincha
    5. Silvija
    6. Milan
    7. Ja
    8. Ena
    9. Tanja Savic
    10. Ja
    11. Bebo moj, bebo moja
    12. Ja
    13. Zabac - Darko Filipovic
    Eto, sta vi mislite? JA mislim ja, a vi?
    8-)

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano Re: Zvezde Granda - Grand Finale

Zaklicavam, ima krs tema o njima i nek se tamo diskutuje

Slične teme

1. Zvezde Granda