Vezbaju nasi i Nato ?

Jary

Elita
Poruka
15.386
Juce je u Nisu odrzana vojna vezba najelitnije jedinice vojske, 63 padobranske brigade i ameriricke jedinice iz Ohaja. Nema ni najmanjeg komentara pa ni na ovom forumu,osim da su probana jela spremljena po metodi ishrane u prirodi . Zasto ? Ima li nesto sto Ameri ne znaju o nasoj vojsci,Hoce li nam pomoci takva saradnja u ocuvanju granica i bezbednosti uopste? Zasto najelitnija jedinica iznosi svoje adute u momentu kad se razmatra ulazak u OTAN!
 
Ne razmatra se ulazak u NATO jer nas NATO nije ni zvao, to ti DSS podjebava DS na temu NATO.

Nacionalna garda Ohaja nije amercka vojska, to ti je mozda kao Zandarmerija kod nas, pod komandom su guvernera Ohaja, a ne predsjednika USA, nisu ni blizu clanovi NATOa.

Zato nema komentara.
 
Како год да се разуме...
Ја мислим да је У ОВОМ тренутку(ја бих желео и НИКАД ) веома глупо изводити неке војне вежбе
са било киме из САД .
 
dejina811:
e ljudi takvu saradnju sa amerima kakvu mi imamo, mnoge zemlje nato-a sanjaju... jos samo da pocnu da nas caste, kao izrael, egipat i s. arabiju bice do jaja!


kako mislis da nas caste???

sto se tice vojnih vezbi meni se to cini ok ... treba se uvezbati tolikva armija za slucaj nedaj boze nekog rata...

sta da kazem jos...

nije mi jasno kakva je Amerika to drzava... kakvi su to ljudi prvo su nas gadjali raketama sto u Bosni sto na Kosovu a posle nam oduzeli Kosovo i to na svirep nacin ...

sada kao imamo neke vojne vezbe... kako je to meni nekako sve gooorko i oporo...
 

Back
Top