Dupla vaga...?

Moja sestra je dupla Vaga. I nije zato sto mi je sestra, zaista je draga.
Jako pravedne osobe, idu na kartu pravde, pa i naustrb sebe.
Easy going osobe, lepe, zavodljive, sarmantne, omiljene.....
Mada, naravno zavisi i od ostalih polozaja planeta, aspekata.
 
Ja sam dupla Vaga i super se slazem sa sobom :)
Salim se...
Elem, zavisi gde ti je polozen Mars , u kom znaku? Kvalitet koji preovladava u tvojoj natalnoj karti ...
Mene licno privlace muske Vage...ali interesantno ...nikada to nije TO...mislim da bi mi , zbog svih tih planeta u vagi u prvoj...najvise odgovarao upravo jedan Ovan...jer ukoliko i sama imas stelijum u prvoj, u Vagi ...ti vise podsecas na Ovna...ne fizicki koliko temperamentom...To je barem moje iskustvo.
No sve je relativno...
 
Bitno je naravno i gde je položena Venera kao vladar Asc-a i Sunca (i još neke planete ako je ima tu).
DjuraMornar:
ukoliko i sama imas stelijum u prvoj, u Vagi ...ti vise podsecas na Ovna...ne fizicki koliko temperamentom...
Misliš, zbog punog prvog polja ? Kako bi to astrološki objasnila ?
 
DjuraMornar:
Ja sam dupla Vaga i super se slazem sa sobom :)
Salim se...
Elem, zavisi gde ti je polozen Mars , u kom znaku? Kvalitet koji preovladava u tvojoj natalnoj karti ...
Mene licno privlace muske Vage...ali interesantno ...nikada to nije TO...mislim da bi mi , zbog svih tih planeta u vagi u prvoj...najvise odgovarao upravo jedan Ovan...jer ukoliko i sama imas stelijum u prvoj, u Vagi ...ti vise podsecas na Ovna...ne fizicki koliko temperamentom...To je barem moje iskustvo.
No sve je relativno...
Djuro, a kad je neko Vaga sa stelijumom u Vagi a sve to u 11.kuci, to onda znaci da mu najvise odgovara Vodolija ili kako? Mesec u Lavu a Mars u Vodoliji....
 
Moze li mi neko reci nesto o karakteristikama takve persone? I s kojim znakom moze da se slozi, posto sa sobom, provereno ne moze?

Моја искуства са вагама је да су тешки фолиранти.Обавезно глуме нешто што нису.Такво мишљење ја имам,мада не кажу џабе да шкорпије и ваге не могу да се сложе
 

Back
Top