Program za emitovanje visokih tonova?!
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Program za emitovanje visokih tonova?!

Ističe se strajo (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Smile Program za emitovanje visokih tonova?!

Zna li ko gde to ima?! Ili barem link do nekog muzichkog fajla sa visokim tonom!?

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: Zna li ko gde ima da se skine program za emitovanje visokih tonova?!

Samo tako - visoki tonovi? Sta ti tacno treba, sinusni ton ili neki obican, bilo kakav? Za obican ton mozes koristiti neki od malih sintisajzera ( ako mogu da se nadju na netu, ranije ih je bilo i bili su besplatni, sada ne znam da li ih ima ) a za sinusni ja koristim Wave Lab koji je malo glomazan za skidanje i nije besplatan.

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Re: Zna li ko gde ima da se skine program za emitovanje visokih tonova?!

Ajd polako. Kako mislis program za visoke tonove? Sound forge je program za muziku i manipulaciju zvuka od tihog pravis visoki ton i obrnuto izmedju ostalog
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@Strajo

Zasto postavljas dvije iste teme???
    Postavljanje vise istih tema na forumu smatra se spamom i kao takve se sankcionisu..

Sada ih spajam i u buduce je potrebno da se postavi jedna tema na pravo mjesto a ne ista tema na vise mjesta..

End Offtopic

Učlanjen
    08.07.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Konkretno da mogu da povecavam herce da otkrijem dokle chujem ja od 13 godina, a koliko npr. moja keva od 34?! Razumete?!
    Aj daj link za neki sintisajzer!!!

EDIT: I bilo bi dobro da taj zvuk mozhe da se sachuva u npr .mp3 ili .wav ili .wma ili bilo shta... Treba mi za telefon da malo zezamo ja i "pajtosi" profesore!!!

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

napravi...

Učlanjen
    08.07.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

NAPRAVI?!
    YEA, YEA...

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio strajo
    Konkretno da mogu da povecavam herce da otkrijem dokle chujem ja od 13 godina, a koliko npr. moja keva od 34?! Razumete?!
    Aj daj link za neki sintisajzer!!!

EDIT: I bilo bi dobro da taj zvuk mozhe da se sachuva u npr .mp3 ili .wav ili .wma ili bilo shta... Treba mi za telefon da malo zezamo ja i "pajtosi" profesore!!!
    E, pa ne ide to tek - tako. Ako hoces da ispitas prag slusnosti moras imati i ozbiljniju opremu zato sto ces na opremi koju imas na vrlo visokim frekvencijama cesto cuti ono sto ti ne treba. Zbunjivace te harmonski tonovi, interferencija izmedju tih tonova itd. Za to se koristi cist sinusni ton na vrhunskim slusalicama ali opet i tu ima problema da ne davim ali opet je to mozda najbolji nacin da uradis to sto si hteo. Opet se mozes prevariti: prag slusnosti tvoje majke recimo moze biti 17KhZ a ti ces na 22.KhZ dobiti nekakve piskutave tonove za koje ces odusevljeno misliti da su prag slusnosti. Nisu, u tome je poenta. To ces najbolje ispitati u bolnici gde imaju opremu i sobu za takve stvari.

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

NAPRAVI?!
    YEA, YEA...
    Ti bi da ispalis profu, budes glavni na casu(a i odmoru posle) a da ne mrdnes dupetom, ili u tvom slucaju rukom...

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

I da mi malo guglamo ne bili pronasli neki link...

Učlanjen
    08.07.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Unhappy Re: Zna li ko gde ima da se skine program za emitovanje visokih tonova?!

A dobro ajde ne mora program ako znate gde ima neki "visoko frekventni" muzichki fajl, ubih se trazheci, al' nash'o sam samo jedan ali to moja keva chuje...

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Da li si ti procitao sta je ovde napisano?
    Ako nisi onda procitaj, ako jesi procitaj ponovo.
    Citat Original postavio King 7
    E, pa ne ide to tek - tako. Ako hoces da ispitas prag slusnosti moras imati i ozbiljniju opremu zato sto ces na opremi koju imas na vrlo visokim frekvencijama cesto cuti ono sto ti ne treba. Zbunjivace te harmonski tonovi, interferencija izmedju tih tonova itd. Za to se koristi cist sinusni ton na vrhunskim slusalicama ali opet i tu ima problema da ne davim ali opet je to mozda najbolji nacin da uradis to sto si hteo. Opet se mozes prevariti: prag slusnosti tvoje majke recimo moze biti 17KhZ a ti ces na 22.KhZ dobiti nekakve piskutave tonove za koje ces odusevljeno misliti da su prag slusnosti. Nisu, u tome je poenta. To ces najbolje ispitati u bolnici gde imaju opremu i sobu za takve stvari.
    Iz kopa pesma ori se,
    Sa naseg severa,
    Dok delije su uz tebe
    Ti si nepobediva

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio Agent Orange
    Da li si ti procitao sta je ovde napisano?
    Ako nisi onda procitaj, ako jesi procitaj ponovo.
    U cemu je konkretno problem?

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Citat Original postavio King 7
    U cemu je konkretno problem?
    Tacno sam znao da ce doci do ovoga
    Post je namenjen Straji, ali sam zaboravio da ga citiram i formatiram post
    Iz kopa pesma ori se,
    Sa naseg severa,
    Dok delije su uz tebe
    Ti si nepobediva

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

A dobro ajde ne mora program ako znate gde ima neki "visoko frekventni" muzichki fajl, ubih se trazheci, al' nash'o sam samo jedan ali to moja keva chuje...
    Sacekaj par godina

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio Agent Orange
    Tacno sam znao da ce doci do ovoga
    Post je namenjen Straji, ali sam zaboravio da ga citiram i formatiram post
    Kasno sam ukapirao pa sam izbrisao poruku posle tvog odgovora, bio si brzi.

Početnik
    Učlanjen
    29.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Zna li ko gde to ima?! Ili barem link do nekog muzichkog fajla sa visokim tonom!?
    Скини програм тон генератор, велики је око 240к, питање је на чему мислиш да емитујеш тако високе тонове, али пробај па шта буде.
    е да имас и на www.se.net у аудио секцији цео цд са програмима те намене.Знам да је нешто писало за безобразне комшије.

Upozorenje i opomena:
    Warez linkovi nisu dozvoljeni!!!
    Poslednji put ažurirao/la gost 13024 : 29.09.2007. u 02:13

Slične teme

1. Program za eho
    Autor odamir1977 u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 18.09.2006., 18:03
  2. Emitovanje radio stanice na WWW - sta mi treba?
    Autor bulma2005 u forumu Multimedija
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 01.06.2006., 22:52
  3. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.01.2006., 14:13
  4. Download-ovanje tonova
    Autor BEG u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.12.2005., 14:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor