Da li je muskarcima bitno kako se devojka svlaci?

Meni jeste bitno. Ako je sex na brzaka, mora da skine samo
one delove odeće koje je neophodno skinuti, i to što pre.
U stvari samo da bude približno kad' i ja, a ja sam brzz... :D
Ako je sex radi seksa a brzina nije presudna, vrlo je bitno da se svlači sexy...
Ako je sex iz čiste strasti i zanosa, skidanje je uzajamno i nebitno je da bude sexy,
bilo bi to dolivanje ulja na...vatru. :D
 
Tsutomu:
Meni jeste bitno. Ako je sex na brzaka, mora da skine samo
one delove odeće koje je neophodno skinuti, i to što pre.
U stvari samo da bude približno kad' i ja, a ja sam brzz... :D
Ako je sex radi seksa a brzina nije presudna, vrlo je bitno da se svlači sexy...
Ako je sex iz čiste strasti i zanosa, skidanje je uzajamno i nebitno je da bude sexy,
bilo bi to dolivanje ulja na...vatru. :D
ovo poslednje,to moze...mislim tu vas necu napadati nekim svojim postovima:D
 
Lusy Lusy:
poenta je da decko jedva ceka kad ce da se svuce a ne kako se svlaci!
i onda dolazi do problema tipa "....a on nije cak ni primetio moje nove cipkane gacice sa masnicama,umesto da ih lagano odveze kao poklon da otvara on ih je samo skinuo i ne gledajuci ih:(!"

On da je los ljubavnik ako samo gleda da dodze brzo na red, to nije ni malo romanticno i
ako je tako jednostavan onda mi je zao sa tu curu, koja si skinula pred njim!!!!
 
Lusy Lusy:
poenta je da decko jedva ceka kad ce da se svuce a ne kako se svlaci!
i onda dolazi do problema tipa "....a on nije cak ni primetio moje nove cipkane gacice sa masnicama,umesto da ih lagano odveze kao poklon da otvara on ih je samo skinuo i ne gledajuci ih:(!"

On da je los ljubavnik ako samo gleda da dodze brzo na red, to nije ni malo romanticno i
ako je tako jednostavan onda mi je zao sa tu curu, koja si skinula pred njim!!!!
 

Back
Top