Bez dlake na jeziku

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Koliko puta vam se desi prilikom orala da zakachite dlaku u svojim usnim dupljama... Oni(e) koji lizu samo nektarine su izostavljeni iz teme...Svako iskustvo sa dlakama je pozeljno napisati
 
Gillette:
meni se to dešavalo tačno 39 puta.


ha ha ha ....
c011.gif
 
Pa, moze gossca da se svadja ako bas ne nadjes nikog drugog... ono volim da izadjem ljudima u susret, da im se nadjem i tako. :-D

Hehehehe, evo ti ovaj kez, veliki :-D Onaj mali mi je licemeran nekako :smile:

:-D pa :smile:

Veliki bolje izgleda :-D
 
jel meni kazes za svadju?
iju!
samo sam bez dlake na jeziku pitala zar ti nije normalno da gutas i dlake pored svega sto si pisala posto je to seksi extra super stvar kad nekoga volis
ja samo zelim da se druzim i razvijam nova interesovanja i da sticem net iskustva
a ti ne umes da se svadjas
ti si mnogo ozbiljna i prepisujes
 
Struja:
jel meni kazes za svadju?
iju!
samo sam bez dlake na jeziku pitala zar ti nije normalno da gutas i dlake pored svega sto si pisala posto je to seksi extra super stvar kad nekoga volis
ja samo zelim da se druzim i razvijam nova interesovanja i da sticem net iskustva
a ti ne umes da se svadjas
ti si mnogo ozbiljna i prepisujes
Strujin neprijatelj je i moj neprijatelj :!:
 
Ne bih znala da ti kazem sta je njemu u glavi dok kupujemo.

Kad kupujem u prodavnici, foxusirana sam samo na to, na kupovinu.

I sizim ako me dekoncentrise... pa moze da kaze pozuri ili ne mogu vise ili sex, sta god... smeta mi.

Hehhe... volim da kupujem i max uzivam u tome... kad nadjem tacno ono sto zelim to je kao mali orgazam... hm... moze i s velikim da se uporedi...

Najvise volim to (gutanje i sl.) da radim na miru, kad sam opustena i srecna.... da ti kucam jos? Detaljnije? Hehhe
 

Back
Top