063 ili 064
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: 063 ili 064

Početnik
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano 063 ili 064

064

marko_007
    Guest

Podrazumevano

8) [/b]

lolita
    Guest

Podrazumevano 063 ili 064?

063!!!!!!!!![/b]

Bojan
    Guest

Podrazumevano Gost

063 su LOPOVI (nije Mobtel, nego LOPOVtel), tako da je 064 zakon.

sivac
    Guest

Podrazumevano

bre brate sve ti govori "govorna posta" ! na 063 se placa , a na 064 se ne placa ! 063 je sranje jedno obicno !

Mako
    Guest

Podrazumevano

U principu, svejedno je, razlike nisu toliko znacajne da bi odlucivale...

Guest

Podrazumevano Definitivno

Ako do sad niste odlučili koju od ove dve mobilne mreže da odaberete evo stručnog mišljenja:
    -064 Telekom Srbija je mnogo bolja iz više razloga, ali evo glavnog i najubedljivijeg, a to je cena razgovora. Što se tiče pokrivenosti teritorije Srbije i tu je sada u prednosti 064. tako da između 063 i 064 nema dileme.
    Definotivno je to 064!

Obećava
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

glas za 064

Guest

Podrazumevano

064 je sranje! kada sam jednom dopunio 064 morao sam da cekam 6 sati da mi kredit "legne na racun!" a i domet im je ocajan.A 063 ima do jaja roaming i sa pre-paidom i post-paidom.

Primećen član
    Učlanjen
    22.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

063

mare
    Guest

Podrazumevano

pa za za vas bednike mozda je bolje 064 ali bre samo gledate na novac , niko ne gleda na prednosti ! 063 zakon bre !

Mako
    Guest

Podrazumevano Re: Definitivno

Citat Original postavio Anonymous
    Ako do sad niste odlučili koju od ove dve mobilne mreže da odaberete evo stručnog mišljenja:
    -064 Telekom Srbija je mnogo bolja iz više razloga, ali evo glavnog i najubedljivijeg, a to je cena razgovora. Što se tiče pokrivenosti teritorije Srbije i tu je sada u prednosti 064. tako da između 063 i 064 nema dileme.
    Definotivno je to 064!
    "Strucno misljenje" ? Hahahahahahaha.
    Kao najubedljiviji razlog ovog "s.m." je cena razgovora, pa ej, klipane, jel to sto je yugo jeftiniji od golfa, znaci da je bolji ?

I drugo, nemo da lupas za pokrivenost ! 063 je oduvek i jos uvek u ihahaj prednosti sto se pokrivenosti tice !

Pokrij se usima i grebuckaj te kartice !

Meri
    Guest

Podrazumevano

064[/b]

LIDIJA
    Guest

Podrazumevano 063 ili 064

Definitivno 0 6 3 jer MOBTEL-ova kartica jaka sama po sebi,dok je 064 cak i sa prostim brojem jadna!

Početnik
    Učlanjen
    20.06.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

064 definitivno , jeftinije pod broj 1 sa 1 dinarom ditkre pricas 10 minuta , a sto se tice rominga na 063 pokrite se usima ne radi im roming kojim slucajem sam bila u CG i nema ni R od rominga.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Imam i 063 i 064 karticu vec duze vreme tako da znam prednosti i mane i jedni i drugih. Sto se tice pokrivenosti sada su otprilike jednaki mada je Mobtel jos uvek u maloj prednosti (neke selendre i sl., ali ima i mesta gde Mobtela nema, a Telekom je tu). Sto se cena tice - Mobtel je trenutno jeftiniji. Cene poziva su iste, a dopune za pre paid su jeftinije (sto se pst paid tice isto). Jedini problem javlja se kod SMSa. Dok je npr. report iliti izvestaj o dostvljanju poruke na 064 besplatan na 063 se placa i to 1.40din, a i poruka nije bas 3din nego malo vise. Mobtel naravno ima prednost sto se pre paid sistema tice jer postoji roaming (sad nesto cujem u CG moze i da se zove, salju poruke..), kao i sa nekim funkcijama za post paid (wap, besplatni info servis (radi i na pre paid), gprs i sl.).
    Nadam se da sam ti dao dostra obavestenja. Vidi sta ocekujes i sta mislis da ces raditi sa telefonom pa se odluci. Inace mislim i da su cene paketa otprilike iste.

Mia
    Guest

Podrazumevano

063 je najbolji,a 064 je kao bolja jer je jeftinija,a samim ti i losija mreza,recimo pre neki dan je bio neki zastoj i par sati se na 064 nije mogao ni kredit ukucati,a kamoli da se posalje poruka ili pozove....Dovoljno govori ! A 063 roaming je stvarno zakon,doduse,s obzirom da 064 imaju vecina njih koji nemaju ni pasos,onda o tome ni ne vredi dalje objasnjavati.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Ne vidim zasto se smatras vecom od onih sa 064 karticom, iskreno mislim da imas izvezni psiholoski problem. Mozda je tako u tvojoj okolini, a to ne znaci da je u svakoj. Roaming sa pre paidom - do danas nista i nije znacio ako cemo posteno. Sto se tice cena sad je Mobtel jeftiniji.
    Ja nisam cuo da se neko zalio da ne moze da ''ukuca'' kredit vec su sve svi hvalili kako su razgovarali za dz (gde li sam ja bio).
    I dalje mi ne ulazi u glavu kako se neko oseca tako uzvisenim samo zato sto ima 063 karticu, a drugi ne. Kako treba da se osecaju oni sa dve ili vise kartica...
    Srecno u zivotu...

Pozdrav
    Tasa!

Bamby
    Guest

Podrazumevano hmmm?

Veoma zadovoljna sa 063vec godinama i trajace to jos. :wink:

Početnik
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

064 danas sve nikakvo!!
    ma trojka je zakon - em bolji prijem, em nista ne boli)

Aktivan član Lord of Chaos (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Glasam za 063 ciji sam korisnik vec pet godina, nikada nikakvih problema nisam imao, ni kao post-paid, ni kao pre-paid korisnik. Paleta tarifa je mnogo sira i samim tim za svakoga se moze naci odgovarajuca, a isto vazi i za dodatne usluge.

BOGI
    Guest

Podrazumevano

Drago mi je da Vam se svidja 063 mreža. Moja kesa se sve vise i vise puni a vaša sve više i više prazni, jesmo NAJSKUPLJI ali šta je tu je.

Dok je vukova biće i ovaca za šišanje. Sve vas Voli vaš dragi BOGOLJUB.

PS Nažalost, sada je 064 mreža uvela PREPAID roming i mnoge druge novine... loše nam se piše

BOGI
    Guest

Podrazumevano

Nove usluge na 064 mreži

http://www.elitesecurity.org/tema/26911

uživate!

BOGI
    Guest

Podrazumevano

Najviše mi se dopada zaokruživanje na 063 mojoj mreži (ne vašoj), tu Vas DEREM samo tako - na minut pa na trideset sekundi. Što je lep ovaj život... šta ću kada ste naivni...

Sve Vas voli Vaš BOGOLJUB!!!

star03
    Guest

Podrazumevano Roaming

Ko je kriv seljanki iz NS što ne zna da koristi roaming...

Pa nije sve za svakog....

063, definitivno.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •