Ogranicen pristup

gost 80673

Iskusan
Poruka
6.532
U firmi,tacnije kancelariji, imamo 4 racunara i 1 server.Zakljucano je sve[CD rom,USB...-ne moze nista da se instalira,obrise i slicno.
Obrisana mi je sva muzika i ako uskoro ne razbijem sifru,razbicu komp.

Prilikom logovanja u username stoji Administrator,pass je prazan.Ne mora nista da se kuca ali postoji samo program koji se koristi za posao.Nismo povezani na internet.
Svaka pomoc dobrodosla.

1.Imam CIA inst.demo-kako se instalira jer kad pokusam inst. dobijem samo Close I Ignore i u oba slucaja zatvori prozor?
2.Da li mogu da napravim neko sra*e ako inst. CIA.Mislim ako se obrisu podaci na mom trebalo bi da ih ima na ostalima.

P.S.
Necu da nosim tranzistor.
 
Hmmm..

S obzirom na navedeno, vjerujem da ce ostali clanovi dobro da te kritikuju zbog nacina na koji zelis da odradis posao...
Nista nije slucajno zakljucano i po meni gledano u poslovnom odnosu kakav si naveo, ja isti, podrzavam admina te mini mreze sto je to uradio...

Sto se tice CIA Commandera (ako sam dobro skapirao), rijec je o ovom alatu koji se koliko se opet sjecam NE instalira, nego se raspakuje na (citaj dobro) FLOPY DISK, te se koristi, u stilu nekadasnjeg System diska za Win98, s tim da pomenuti CIA Commander ima alate koje zelis da koristis..

MIslljenja sam, a to ce da se pokaze uskoro, da ce se desiti sledece:

I ako provalis, pass na tvom racunaru, admin mreze ce to da otkrije a posle toga ti sledi najvjerovatnije disciplinska mjera, zavisno od firme, a moze da se desi i da ne radis na tom radnom mjestu, pa neces ni imati priliku da komp bacas kroz prozor..

Nego prijatelju, tih 8 sati koliko radis, odradi i naplati kad dodje vrijeme za to, a kod kuce koristi i muziku i instaliraj sta hoces i na kraju kad ti sve dodije, baci komp kroz prozor..

Srecno..
 

Back
Top