Maštajmo... i ovaj put...

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
... osim ako nam čika Žak ne ukine... :p

Nemoj, Žak, budi dobar kao što si lep (u avataru ;) ), pusti nas da se družimo bez katanca i ključeva! :)

ZA KOJI BISTE PROIZVOD ILI DOGAĐAJ SNIMILI REKLAMU? Možete i da napišete vaš predlog, kako bi to izgledalo. Naravno, sva autorska prava su zaštićena, nijedna korporacija ne sme da krade ideje odavde. :)

Moji izbori (po bitnosti, počev od najvažnijeg):

1. Bilo šta što je vezano za Srbiju... Ovako: sedim ispred zadruge na gajbama od piva i pijem rakiju sa nekim izlapelim čičom koji priča kako smo pobedili Nemce... Ili sa Ratkom Mladićem sedim... :) Ma šalim se, lupetam, poludela sam... :-D
Snimila bih reklamu za srpski turizam.

2. Bilo šta što je vezano za promovisanje, odnosno apelovanje na brigu o deci, prirodi... Poziv da se sagrade bolnice, vrtići, domovi... Onda za transfuziju krvi...

3. Za mobilni telefon. :)

4. Za vodu.

5. Za ručni sat. (Kao: ''Vreme ističe. Ne čekajte da prave vrednosti same dođu. 'Krenite nam u susret. Swatch' - '' Sad mi palo ovo na pamet. Mada bih mogla da izbrusim ovu ideju. :) )

6. Za auto.

6.
 
HELENA33:
uf sokolice, al ti je dosadno danas...

Dušo, neka je i tebi dosadno kao meni... To ti je moj blagoslov... :)

Znaš, šta ti mogu... Ja ustala jutros u sedam, položila dva ispita za nedelju dana, izlazila... I još sam stigla da smislim temu... Nema svako ''sokolov vek''... ;)
Bolje smisli nešto, pa odgovori, da vidiš kako se mozak maštarijama lepo angažuje! :)
 
Sokolica_M:
Dušo, neka je i tebi dosadno kao meni... To ti je moj blagoslov... :)

Znaš, šta ti mogu... Ja ustala jutros u sedam, položila dva ispita za nedelju dana, izlazila... I još sam stigla da smislim temu... Nema svako ''sokolov vek''... ;)
Bolje smisli nešto, pa odgovori, da vidiš kako se mozak maštarijama lepo angažuje! :)
heh, sad videh da si proshirila odgovor... mashtarijama tipa tandara-mandara ne bih da se bavim i nadam se da mi necesh zameriti shto smatram da takva 'angazovanja" smaraju, ne "angazovane" koliko ove druge shto chitaju te silne pokushaje osmishljavanja tema... :|
 
HELENA33:
heh, sad videh da si proshirila odgovor... mashtarijama tipa tandara-mandara ne bih da se bavim i nadam se da mi necesh zameriti shto smatram da takva 'angazovanja" smaraju, ne "angazovane" koliko ove druge shto chitaju te silne pokushaje osmishljavanja tema... :|

Haha. Mrzi me da odgovaram ljudima. :) Neka tvoja bude poslednja.
I bi poslednja!
Tebe smaraju, ima ko čita i ceni i kome se sviđa... Elem, kao što neka cura odavde reče, moje teme bar ne ostave ravnodušnim, što mi je i cilj, u neku ruku. Neko kudi, neko hvali.
Bye, i nađi temu za sebe. :)
 
Sokolica_M:
... osim ako nam čika Žak ne ukine... :p

Nemoj, Žak, budi dobar kao što si lep (u avataru ;) ), pusti nas da se družimo bez katanca i ključeva! :)

ZA KOJI BISTE PROIZVOD ILI DOGAĐAJ SNIMILI REKLAMU? Možete i da napišete vaš predlog, kako bi to izgledalo. Naravno, sva autorska prava su zaštićena, nijedna korporacija ne sme da krade ideje odavde. :)

Moji izbori (po bitnosti, počev od najvažnijeg):

1. Bilo šta što je vezano za Srbiju... Ovako: sedim ispred zadruge na gajbama od piva i pijem rakiju sa nekim izlapelim čičom koji priča kako smo pobedili Nemce... Ili sa Ratkom Mladićem sedim... :) Ma šalim se, lupetam, poludela sam... :-D
Snimila bih reklamu za srpski turizam.

2. Bilo šta što je vezano za promovisanje, odnosno apelovanje na brigu o deci, prirodi... Poziv da se sagrade bolnice, vrtići, domovi... Onda za transfuziju krvi...

3. Za mobilni telefon. :)

4. Za vodu.

5. Za ručni sat. (Kao: ''Vreme ističe. Ne čekajte da prave vrednosti same dođu. 'Krenite nam u susret. Swatch' - '' Sad mi palo ovo na pamet. Mada bih mogla da izbrusim ovu ideju. :) )

6. Za auto.

6.

:lol: :lol: :lol: ...............znachi ovoliko kreativnosti na jednom mestuuuuuuuu, a jel hoces ti kod mene da radish u marketingu.........ima da natovarimo lovu samo tako...........kud te ne otkrih ranije *ebote................:-D 8)
 
Sokolica_M:
Haha. Mrzi me da odgovaram ljudima. :) Neka tvoja bude poslednja.
I bi poslednja!
Tebe smaraju, ima ko čita i ceni i kome se sviđa... Elem, kao što neka cura odavde reče, moje teme bar ne ostave ravnodušnim, što mi je i cilj, u neku ruku. Neko kudi, neko hvali.
Bye, i nađi temu za sebe. :)
ne, nego cu demonstrativno da napustim forum poshto me je tvoja tema "uzdrmala" hahaha... a joj, a lepo sam napisala ne zameri... al ste ovde svi senzibilni to je chudo jedno... nego, aj da ti ne pravim guzvu ovde idem dalje bez nekog posebnog osvrta na ono "bi" poshto ga isto i ne zasluzuje... caos... :D
 
Tema je neiscrpni izvor inspiracije....

Možemo je i proširiti predlozima: reklame kojih proizvoda nikada ne biste odgledali...

Ovo je moja lista:

1. Bilo šta što je vezano za Srbiju...
2. Bilo šta što je vezano za promovisanje...
3. Za mobilni telefon...
4. Za vodu...
5. Za ručni sat..
6. Za auto.

7. Smislite dalje vi, ponestala mi inspiracija...

Sorry Sokolice, nisam tela, omaklo se! Ne shvataj lično!
 

Back
Top