BOG JE ZENSKO

Iste probleme mogu imati i muskarci i zene u borbi protiv greha. ALI

Jedan pametan svestenik je rekao "muskarac ne vara kad voli zenu, a mnoge zene varaju i kad vole muskarca".

Muskarcima nije neki problem da budu verni, ne pali ih toliko iskusna zena, vise je se plase, a zenama jeste, jer uvek postoji veci, izdrzljiviji, iskusniji i one se ne plase takvog.

Zato ako je zena verna muskarcu kojeg voli ja to postujem duplo vise, nego ako je muskarac veran zeni.
 
Moje licno misljenje je da je najvece iskusenje muskarca srebroljublje, ljubav ka parama, slavi i bogatstvu, a zensko sex pod maskom ljubavi.

A ta maska da kao vole nekog tipa im je potrebna da same sebi i okolini ne deluju kao previse obuzete zeljom za sexom i mazenjem.

Zene ce cesto trpeti los sex s nekim muskarcem bas zato da bi sebi dale za pravo da bez osecaja krivice slobodno mastaju o romanticno sexualnoj vezi s nekim drugima iz njihovog okruzenja, a neretko i da probaju tako nesto.

Ne generalizujem, samo kazem da ako osecate da vas neka zena stvarno voli i da vam je verna - treba to mnogo vise da cenite. :wink:
 
Jbg... razne sekte deluju i na našem području, pa su delovanje proširile i na Krstaricu pokušavajući da omalovažavaju tekovine hrišćanstva i pravoslavlja! Dragantard hoda po vatri i žalosno je kada jedan mlad čovek ispere mozak i počne da baljezga i pljuje po svetinji. Ali na žalost, samo se u zemlji Srbiji toleriše pljuvanje po svom nacionalnom identitetu!
 
evo jedne istinite price...trebala je devica Marija da zatrudni i okupise se mudraci oko nje i pocnu da mudruju kako ce to ispasti..jedan kaze da ce je dodirnuti ruka bozja i ona ce ostati u blazenom stanju,drugi da ce uci u nju duh bozji...treci da ce andjeli sa neba sici do nje.....i tako dalje..i sve to slusa jedan Jovan i slusa i slusa...i u jednom trenu on popizdi i kaze:Vidim ja da ovde bez k.u.rca nece biti nista...a tek ce Marija:Jovane,usta ti se pozlatila..i tako Jovan postade Zlatousti
 
Hard as a rock:
Jbg... razne sekte deluju i na našem području, pa su delovanje proširile i na Krstaricu pokušavajući da omalovažavaju tekovine hrišćanstva i pravoslavlja! Dragantard hoda po vatri i žalosno je kada jedan mlad čovek ispere mozak i počne da baljezga i pljuje po svetinji. Ali na žalost, samo se u zemlji Srbiji toleriše pljuvanje po svom nacionalnom identitetu!
pogodio si..verni sam fan Sex Pistolsa...najveci sektasi i jos punkeri..
 
Šta znam, ja mislim da ne treba onemogućavati slobodu govora, ukoliko ne propagira
nasilje i netrepeljivost. Btw, čini mi se da se Dragantaur malo zeza...
Sekti ima dosta, ali mene i moja uverenja ne može promeniti niko na taj način,
i mislim da je to slučaj sa većinom ljudi.
Treba sam pronaći veru u nešto, bilo šta, a ne - slušajući razne tuđe gluposti. ;)
 
Dragantaur:
evo jedne istinite price...trebala je devica Marija da zatrudni i okupise se mudraci oko nje i pocnu da mudruju kako ce to ispasti..jedan kaze da ce je dodirnuti ruka bozja i ona ce ostati u blazenom stanju,drugi da ce uci u nju duh bozji...treci da ce andjeli sa neba sici do nje.....i tako dalje..i sve to slusa jedan Jovan i slusa i slusa...i u jednom trenu on popizdi i kaze:Vidim ja da ovde bez k.u.rca nece biti nista...a tek ce Marija:Jovane,usta ti se pozlatila..i tako Jovan postade Zlatousti
qq za ovo ti ne gine vechiti oganj! :-D
 
Pa ako cemo po hriscanski, bog je sveto trojstvo: duh, otac i sin, a obzirom na vekove i vekove zadrtog patrijahata onda su dominantni muskarci resili da je musko, to mu valjda dodje kao nekakav prirodan poredak u patrijahatu. Ne verujem u boga kao bice, verujem u prirodu kao jedinu bozansku silu, a ona je bespolna.
 

Back
Top