Sta radis u sitan sat....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aom_nut

Primećen član
Banovan
Poruka
673
Dok sam zivela onaj svoj "spakovani" zivot nisam mogla da zamislim da postoje citave brigade onih koji setaju bulevarima slomljenih snova...
Ovako izmestena, vec trinaesti mesec :))) upoznala sam mnoge slicne vama...
Sta radite u ovaj sitni sat?


evo vam muzika...na poklon!
http://www.box.net/shared/i4dxjrtlna


ja vrtim kroz net...citam neke dosadne radove...igram covece ne ljuti se...cekam da me smori...da padnem u krpe...A VI?
 
aom_nut:
Dok sam zivela onaj svoj "spakovani" zivot nisam mogla da zamislim da postoje citave brigade onih koji setaju bulevarima slomljenih snova...
Ovako izmestena, vec trinaesti mesec :))) upoznala sam mnoge slicne vama...
Sta radite u ovaj sitni sat?


evo vam muzika...na poklon!
http://www.box.net/shared/i4dxjrtlna


ja vrtim kroz net...citam neke dosadne radove...igram covece ne ljuti se...cekam da me smori...da padnem u krpe...A VI?
Aa???
 
LePiaf....
nista ruzno nisam mogla pomisliti kada sam rekla "slicne vama" jer kao sto vidis...registrovani sam clan
dakle.....ljudi bez lica i gradovi bez ulica
i svi su nekako uvek tu!
zasto si namracio/la obrve?

pre spavanja....zvuci obecavajuce...kao da ce spavanje da padne :)
lepo spavajte!
ln
 
Bwahaha šta radiš kad ništa ne radiš? Tražim neq koja će 'nako žustro da mi odgovori.
Lakše je od razmišljanja šro neko reče. Prazan mi telefon, idem da ga turim na punjač. Svašta se nešto radi noću..... Bolje je poznajem nego dan. I to mnogo.
 
Aom nut, mnogo ti je tuzna ova muzika, cak i za sitan sat:)
Ja sam poremetila ritam spavanja, pa ne mogu da zaspim u normalno vreme. Bezveze je bas kad ti blejis, dok svi spavaju. Dosadno ti je, a tokom dana propustis mnoge fine stvari. Zato cu da se disciplinujem!:D
Od sutra.
 
Coko, ja ne moslim da je ona muzika tuzna..
nemoj da ti pustim tuznu muziku...pa da me jos prozivaju da snosim deo ogdovornosti za potonuce nekih dragih nickova sa foruma...
lepo je kad nadjes neku budnu osobu u sitan sat koja ti pomogne da preveslas...ako zapne!
Ima i onih koji samo misle da su budni i zivi...a ustvari samo spavaju i hodaju..ili su prostomrtvi.
fikusi hodaju svetom.
Mi sa osecajima...pustimo eto muziku :)

hello world
svrati nekad na coveceta da ti uzmem meru (www.igrajmo.se)
tebi bogme treba jedno ozbiljno nerviranje da te razbudi :))
salim se!
 
aom_nut:
Lexa, pitam se...
da li je imperativ da bude nekA odredjena...ili ne biras?
Od svih lepih stvari koje noc moze da ponudi..punjenje telefona zvuci uzasno dosadno...ne zavidim ti! :)
Ma 'de biram, kad bih birala smorila bih se..... nekA se uvek nađe :lol:

Pa ne puni se telefon svaku noć, ponekad punim i palm i menjam bateriju na digitalnom meraču pritiska a, bogami, desi mi se i da napunim rezervoar :razz:
 
Oraščiću, moja ljubav prema tehnici je nezmerna.... ne mora da bude srebrna. Miš mi je bio srebrn al' se izlizao pa je sad delimično beo. I štampač je srebrn, a i palm je. Moradoh ga posedovati jer su me naterali profesori :) ali ne žalim se. Moji slatki vitežčići :) :) :) koliko ih samo volim :D

Čime si se naoružala?
 
Lexo...
naoruzala sam se gvozdjem!
Pravim! :)
kada sam shvatila da mi pravo glasa nije dovoljno, pocela sam da macujem!
oslobadja od stresa, fizicki i mentalno iscrpljuje
zateze pozadinu i odlicno mi stoji :)

LePjaf...
ne kontrolisi me...
stvarno sam vredna...iako sam na kliniku dosla u podne...vec sam odradila skoro sve
uskoro cu kuci!
a ti?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top