Rukovanje

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
Banshee:
a jos gore mi je kad zena pruzi ruku al onako sa nadlanicom gore,ko da treba da je ljubim u ruku.i onda uhvatim okrenem i rukujem se ko normalan covek :?
ahahahahahahaha, znam takve. :povrac-povrac:

meni stisak ruke nista ne govori o kakakteru coveka. ali mrzim lepljive dlanove.
moja koza je hladna i suva i volim cvrst, kratak stisak tudje ruke pri rukovanju.
 
NatasaNatasa:
Kad osetim mlitavu ruku u svojoj ruci ... lepo mi dodje da je stisnem toliko da joj polomim sve prste. A opet kad previše krene da me stiska, dodje mi da mu zviznem šamar .....
Ijao! :roll: Ja sam tako jednom htela da stisnem ruku jednoj seljanki koja se mlitavo rukovala sa mnom. I ona opet mlitavo a ja stisnem! I cujem "kvrc" ispucali joj zglobovi, ili koscice, ne znam ni ja sta je, al se culo. A bili smo u nekom drustvu. Ako tad nisam u zemlju propala... :roll:
 
Liv Tyler:
Ijao! :roll: Ja sam tako jednom htela da stisnem ruku jednoj seljanki koja se mlitavo rukovala sa mnom. I ona opet mlitavo a ja stisnem! I cujem "kvrc" ispucali joj zglobovi, ili koscice, ne znam ni ja sta je, al se culo. A bili smo u nekom drustvu. Ako tad nisam u zemlju propala... :roll:
Qq, Liv! :shock: Ako ti se neki muškarac zameri, pa ga stisneš za kitu... uhh, naježio sam se! :lol:
 
i tako...rukovala se u raznim prilikama Milošketova keva sa njegovim ortakom Šurdom.

rukovala se, pa sledeći put rukovala, pa opet rukovala.....godine su mnoge prošle...

Sedeljka, zapijanje, pravi trenutak da Šurda skine teret sa duše i u trenutku iskrenosti govori Milošketu:
"Znaš, Miloške, odavno sam ovo hteo da ti kažem, ali nisam znao kako...možda ipak ne treba da ti kažem, mnogo je neprijatno.....ipak...tvoja keva mi uvek nabija srednji prst u dlan kad se rukujemo!"
"E, budalo, keva mi ima deformisan srednji prst (upola kraći od normalnog)!", odbrusi ovaj.

Istinita anegdota.
 

Back
Top