Chamillionaire

chamillionaire2.jpg




To ti je to!!!!!!
 
uh koliko znanja o hip hop-u na jednoj temi.. :roll:
aj sad reci sta znas o chamillionaire-u pa ga stavljas u isti kos sa 50 cent-om? ustvari ne stavljas ga u isti kos sa fiftijem, po tebi je on njegov klon, a videla jednu sliku :?:
a stedza ti si bolji, ti si vec next level u odnosu na sehi klona, poznat ti je termin gangsta.. :x
 
Chamilionaire je jedini adekvatni reprezentativac svog "Coasta", ili sam ja u suvishe rastrojenom stanju pa sam pozaboravljao sve njegove kolege...

Dawg je objasnio sa Ridin Dirty, Grown And Sexy, Tune It Up i sada sa josh nisam natenane izchekirao sve al vidim da je Da Billa Collecta ok...
 
aj postovao si u pola 4, pa je ok sto si pozaboravljao, spavalo ti se.. ;)
chamillionaire je southside , kao i t.i., slim thug, three 6 mafia, lil wayne..

sta znam, meni su sve te pesme ok (i btw pesma je turn it up), al ako pricas o pesmama po kojim se on dokazao, to je definitivno void in my life.. po meni, chamillionaire je trenutno jedan od najboljih, ima nepobediv flow, sjajne lirike, neverovatan je.. ima tu magiju da od najbudjavije teme napravi sjajnu pesmu. kad sam video naziv pesme industry gropie na novom albumu prvo sam pomislio 'nije valjda i on poceo o ribama' al pesma je nista manje nego genijalna.. ne kazem da je jedna od boljih njegovih pesama, ali je sjajno kako je uspeo da odradi to..

nisam jos preslusao ceo novi album ali ono sto sam cuo je odlicno.. odavno me neki album nije ovako odusevio..

I made it through the hatin'
When you see my shinin'
Give me your STANDING OVATION
 
Alexxxa2:
Klon 50 Cent-a. Ja mogu reci sexy klonu da si ti jedan glupi retard. Pa Chamillionaire je za 50 Centa G.O.D. i zato mojne seres kad ne znas nista. GLUPANE!!!


glupa guzice, ja znam dovoljno o njemu i njegovim pesmama da sam dovoljno kompetentna da ga prozovem klonom fifti senta ako tako mislim i ako mi se oće! :shock: :twisted:
jasno?!
i odjebi od mene, ne zanimaju me tvoji debilni postovi :wink:
 
sexy klon:
glupa guzice, ja znam dovoljno o njemu i njegovim pesmama da sam dovoljno kompetentna da ga prozovem klonom fifti senta ako tako mislim i ako mi se oće! :shock: :twisted:
jasno?!
i odjebi od mene, ne zanimaju me tvoji debilni postovi :wink:
ok ljudi bez vredjanja, siguran sam da mozemo da pricamo ko normalni ljudi i da dodjemo do zakljucka da sam ja u pravu :mrgreen:
po cemu je chamillionaire samo slican 50 cent-u, da ne komentarisem pomenuto kloniranje :-D sta znas o njemu? da je crnac i nosi kacket? :-D
ma jess, identicni su, znas li samo da chamillionaire na novom albumu nema nijednu jedinu psovku? chamillionaire je puno puta ponoviJo da ga zanima samo muzika, nije imao nijedan beef sa nekim drugim rapper-om (za razliku od 50 centa, za koga niko ne bi ni cuo da nije njegovog beefa sa ja rule-om) navedi mi jednu njegovu pesmu gde se on deklarisao kao gangsta? navedi mi jednu slicnost izmedju njih dvojice, ja je nisam primetiJo


How your father call the police, have your mama put in the jail
When the arguments always started, and ended up in a cell
Hard to it was the thought of this, ring that you use to wear
As I darted out the apartment, and pawned it to get the bail
Argument after argument, drama wasn't hitting well
Target it ain't no harm in it, smart so I didn't tell
God that it was the hardest, yeah life was a living hell
Spent part of it steady dodging it, charging off in the trails
Father say he a Muslim, your mama say she a Christian
The Bible or the Koran, which one would you be picking
The cards are in your palm, ain't really no use in tripping
Be true to the one you choose, ain't really no use in switching
Yeah they gon have to be mad at us, choice is something I had to trust
Standing up when I had enough, for my blessings not adding up
Take too many things for granted, right after that metal gedal bust
Somebody's life is missing, that's when the spirit grabbing us
 
@pacer
Void In My Life - odlican izbor!
Pazi, ne mogu se porediti bas Koopa i 50, i cela ta stvar oko psovanja je slozenija... Nakon dosta kritika u SAD da rap unistava mlade (bla bla) odredjen broj ljudi iz rap industrije, pre svega Master P, zalaze se da se smanji broj psovki i totalno ukinu reci tipa, nigga, hoe, bitch iz pesama.. Chamillionaire se slozio sa tim, i vec mali broj psovki u svojim pesmama, doveo do nule, pa je njegov album Ultimate Victory jedan od retkih bez nalepnice EXPLICIT CONTENT.. Al opet psovke i neke, pre svega one gore pomenute , su sastavni deo rap-a...
Dalje, trenutno, Cham je bez sumnje bolji od Centa, UV je neuporedivo bolji od Curtis-a, al ako poredimo cele karijere, pitanje je...
 
LGFloyd:
@pacer
Void In My Life - odlican izbor!
Pazi, ne mogu se porediti bas Koopa i 50, i cela ta stvar oko psovanja je slozenija... Nakon dosta kritika u SAD da rap unistava mlade (bla bla) odredjen broj ljudi iz rap industrije, pre svega Master P, zalaze se da se smanji broj psovki i totalno ukinu reci tipa, nigga, hoe, bitch iz pesama.. Chamillionaire se slozio sa tim, i vec mali broj psovki u svojim pesmama, doveo do nule, pa je njegov album Ultimate Victory jedan od retkih bez nalepnice EXPLICIT CONTENT.. Al opet psovke i neke, pre svega one gore pomenute , su sastavni deo rap-a...
Dalje, trenutno, Cham je bez sumnje bolji od Centa, UV je neuporedivo bolji od Curtis-a, al ako poredimo cele karijere, pitanje je...
slazem se, ne mogu se porediti, potpuno su razliciti..
inace to sto si rekao za psovke je i on pricao.. narocito mi je bilo zanimljivo kako je uporedio sebe i 50 centa
http://www.djbooth.net/index/interviews/entry/chamillionaire-interview-0801071/
 
meni je on bash super :cool: prvo shto sam od njega chula je Ridin'...i ta mi je i dalje naj pesma(znam da je to malo komercijalnije,al beat mi se jako svidja :mrgreen: ) i imala sam neka 2 cd-a od njega al vishe nemam...): moracju da skinem o5....sve u svemu svidzha mi se :cool: :D
 

Back
Top