Divljanje muslimana iz Novog Pazara na forumu N.PazarPazar
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Divljanje muslimana iz Novog Pazara na forumu N.PazarPazar

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Divljanje muslimana iz Novog Pazara na forumu N.PazarPazar

Radi se o našoj manjini u Raškoj oblasti gde su se oteli izgleda van kontrole Srbije, A sada se oteli kontroli i moderatoru ovog foruma! Veoma uznemiravajuće, nasilničke i nepristojne reci se mogu videti od ovog clana koga cu citirati, pa bih rado zamolio da prokomentarisete ovakve izjave muslimana koji zivi u Srbiji a govori i misli o Srbima!
    Citat:

" 04.09.2007., 14:30 #102
    grande_amor
    Registrovan korisnik

Učlanjen: 27.07.2007.

" Srbe na VRBE " ili " Svi srbi ispod jedne KRUSKE "
    hehahehahe, Da dodju na KOSOVO, samo neka podju, nikada u istoriji naurozaniji nismo bili nego sada. a pitam se sta treba osobna karta mrtvom licu, oni su brate svi mrtvi, samo im je senka ovuda."

A zatim jos jedna njegova uvreda i to bez ijednog reagovanja moderatora na ovakve izjave ovog:

"07.09.2007., 12:28 #111
    grande_amor
    Registrovan korisnik

Reci gde si, docicu da te osunetim, pa da ti skinem glavu, hodja neka ti prouci talkin, i umri kao musliman, zivjeces vjecno u dzenetu."

I jos mnogo takvih njegovih poruka nacionalisticke prirode gde preti smrcu, i drugim metodama poznatim srbima koji su se borili protiv ovakvih mudzahedina u bosni i kosovu!
    Dakle da vas cujem , pogotovo ove koji se brinu o nasim manjinama, sta imaju reci na ovakve uzasne reci!

Domaćin
    Učlanjen
    13.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Divljanje muslimana iz Novog Pazara na forumu N.PazarPazar

Ja iskreno mislim da su to samo blebetanja u prazno. Dosli glupi klinci pa ne znaju sta ce sa sobom, kako da visak energije izbace. Jer znas kako se kaze.... tastatura sve trpi, i papir takodje. Ja ne verujem da bas SVI muslimani tako razmisljaju. Normalni ljudi gledaju svoja posla. Moj savet je da ovo ne uzimas za ozbiljno, jer su to uglavnom nesrecnici koje svi zaj.ebavaju i maltretiraju. Taj koji preti sunecenjem nece to sigurno u stvarno zivotu da uradi. Lepo kaze nas narod: Pas laje vetar nosi.
    Sto se Sandzaka tice, veruj mi svesni su oni da nemaju gde, jer Sandzak nema tacno odredjene granice, ima ih malo ( jedva 100.000 ), i okruzeni su Srbima sa svih strana.

Poznat Hedonista (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

nasao si gde i kome da se zalis....cccccccc.....jos ti neke stvari nisu jasne?
    ..je otisao sa Krstarice na neko vreme...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

ma nezalim se, samo skrecem paznju da se vidi ko koga ovde vredja, i ko ovde govori jezikom mrznje!

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Bolida ima sa svih strana, zar ne? Ili...? Šta ti misliš?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mile1234
    Ja iskreno mislim da su to samo blebetanja u prazno. Dosli glupi klinci pa ne znaju sta ce sa sobom, kako da visak energije izbace. Jer znas kako se kaze.... tastatura sve trpi, i papir takodje. Ja ne verujem da bas SVI muslimani tako razmisljaju. Normalni ljudi gledaju svoja posla. Moj savet je da ovo ne uzimas za ozbiljno, jer su to uglavnom nesrecnici koje svi zaj.ebavaju i maltretiraju. Taj koji preti sunecenjem nece to sigurno u stvarno zivotu da uradi. Lepo kaze nas narod: Pas laje vetar nosi.
    Sto se Sandzaka tice, veruj mi svesni su oni da nemaju gde, jer Sandzak nema tacno odredjene granice, ima ih malo ( jedva 100.000 ), i okruzeni su Srbima sa svih strana.
    A be Milane, pa taj deo srbije se nenaziva sandzak vec raška, kontroliši se sta pises

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jomini
    Bolida ima sa svih strana, zar ne? Ili...? Šta ti misliš?
    Ma znam JOMINI da ima, nego trebalo bi tu da radi admin posao!

Domaćin
    Učlanjen
    13.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio krvavi_labud
    A be Milane, pa taj deo srbije se nenaziva sandzak vec raška, kontroliši se sta pises
    Greska moja.... Tacno, Raska.

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma znam JOMINI da ima, nego trebalo bi tu da radi admin posao!
    Brate mili, pa vidiš li ti koliko je vas??? Da bi bilo kako ti zamišljaš, treba trojica da sede za kompom 24/7...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Brate mili, pa vidiš li ti koliko je vas??? Da bi bilo kako ti zamišljaš, treba trojica da sede za kompom 24/7...
    izvini , nisam znao da si iti tu glavni za ovu oblast
    jer mi se predstavio neki MBABIC kao moderator tog foruma, i reko da nevredja, sto nije tacno, jer bas u suprotnom sam opominjao ovog da nepise takve stvari
    i posle toga gavise nije ni bilo da mi se javi

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma nemam veze sa tim, ali pomenuo sam to vezano za slične probleme ovde na Krstarici.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ma nemam veze sa tim, ali pomenuo sam to vezano za slične probleme ovde na Krstarici.
    samo bih te zamolio da obratis paznju na ove hrvate koji provociraju , isto ne tako na ruzan nacin ali vredjanje nesme da bude dozvoljeno! Sta da ti ja pricam kad ti to bolje od mene znas!

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

moracu da svratim malo tamo . nisam dosad tamo navracao.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

jos bisera i veoma uznemirujucih reci, zaista niko nepostoji da skine ovoga?

Evo njegovog najnovijeg danasnjeg citata:

" Danas, 14:52 #120
    grande_amor
    Registrovan korisnik

Da u pravu si, muske da ih zakoljem, hmmmmm, obozavam vas.,.,.,.,.,.,., "

Šta durgo reći na ovakve izjave novopazaraca

Iskusan tokyo (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Citat Original postavio Jerry Ropero
    moracu da svratim malo tamo . nisam dosad tamo navracao.
    ajde jerry
    tu si nas ovde asimilovao treba da sad tamo da učiniš to...tako je apostoL šešelj naredija 8-)

Ističe se SSSR_ (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Radi se o našoj manjini u Raškoj oblasti gde su se oteli izgleda van kontrole Srbije, A sada se oteli kontroli i moderatoru ovog foruma! Veoma uznemiravajuće, nasilničke i nepristojne reci se mogu videti od ovog clana koga cu citirati, pa bih rado zamolio da prokomentarisete ovakve izjave muslimana koji zivi u Srbiji a govori i misli o Srbima!
    Citat:

" 04.09.2007., 14:30 #102
    grande_amor
    Registrovan korisnik

" Srbe na VRBE " ili " Svi srbi ispod jedne KRUSKE "
    hehahehahe, Da dodju na KOSOVO, samo neka podju, nikada u istoriji naurozaniji nismo bili nego sada. a pitam se sta treba osobna karta mrtvom licu, oni su brate svi mrtvi, samo im je senka ovuda."

A zatim jos jedna njegova uvreda i to bez ijednog reagovanja moderatora na ovakve izjave ovog:

"07.09.2007., 12:28 #111
    grande_amor
    Registrovan korisnik

Reci gde si, docicu da te osunetim, pa da ti skinem glavu, hodja neka ti prouci talkin, i umri kao musliman, zivjeces vjecno u dzenetu."

I jos mnogo takvih njegovih poruka nacionalisticke prirode gde preti smrcu, i drugim metodama poznatim srbima koji su se borili protiv ovakvih mudzahedina u bosni i kosovu!
    Dakle da vas cujem , pogotovo ove koji se brinu o nasim manjinama, sta imaju reci na ovakve uzasne reci!
    Tipican Muslimanski sovinista i ne razlikuje se mnogo od takvih Srba odavde koji se koriste jezikom mrznje!Samo mi nije jasno gde ovo iskopa?Ovakve poruke treba brisati,a moderatori,malo neka se pozabave sa banovanjem ljudi.

Ali pazi se samo da ne preteras u svojim osudama.Ti si mene jedno 150 puta citirao na jednoj drugoj temi,kako pozivam na nasilje protiv Srba... pa si ispao glup,jer to nije bio kontekst mojih reci.Za razliku od predjasnjeg tvog citiranja,ovakve stvari naravno osudjujem.Ova muslimanska budaletina se nimalo ne razlikuje od "nasih" NAZI SRBA...

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

jos bisera i veoma uznemirujucih reci, zaista niko nepostoji da skine ovoga?

Evo njegovog najnovijeg danasnjeg citata:
    jbte, ako te zanimaju ti debili idi zali se na njihovom forumu, zasto mislis da ovde treba da se prenosi idiotluk sa drugih foruma?
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Zainteresovan član Varahilo (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    jbte, ako te zanimaju ti debili idi zali se na njihovom forumu, zasto mislis da ovde treba da se prenosi idiotluk sa drugih foruma?
    a ti si moderator ovde ?
    onda bi trebao da znas da taj isti lik grande_amor , pise na ovom forumu slične gadosti , samo na pdf . Priština.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

nisam na politici, a Pristinu slabo pratim....
    a i ti sa Pristine se banuju svaka 2 dana, pa se opet javljaju sa drugim nikovima....

u svakom slucaju to su neizivljena deca koja ne znaju sta ce sa sobom...a ako nisu deca, e onda imaju ozbiljan psiholoski problem....
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Zainteresovan član Varahilo (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    nisam na politici, a Pristinu slabo pratim....
    a i ti sa Pristine se banuju svaka 2 dana, pa se opet javljaju sa drugim nikovima....

u svakom slucaju to su neizivljena deca koja ne znaju sta ce sa sobom...a ako nisu deca, e onda imaju ozbiljan psiholoski problem....
    pa da, tačno tako.

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

ma ja bi ga banovao da sam na tvom mestu... milsim onog koji odatle zahebava nas ovde

Veoma poznat Jacqueline (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    142

Podforum budva uopste nema moderatora...
    moze da pise ko sta hoce...
    ne znam za Novi Pazar...
    Covek nema kome da se obrati pa pokusao ovde...
    i meni je par puta padalo na pamet kome da se obratim ali nemas nikoga...
    lepo se dogovorite pa nadjite jednog moderatora za regione i super...

Iskusan ljuta_mamba (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    137

eto mene....sam se predlazem

ja licno mislim da ih je krvavi labud(pazi nicka) nesto zestoko isprovocirao,kad su oni tako reagovali
    i ovde na ovom podforumu isti mnogo provocira,a zasto labude ne preneses sta si ti njima rekao ...recimo prvi,ili na koju su ti temu odgovarali
    ili su to oni iz cista mira tebi tako rekli...a ti onako isao pdf-om gledajuci svoja posla mrtav ladan...a oni osuli paljbu
    btw to je neciji klon

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SSSR_
    Tipican Muslimanski sovinista i ne razlikuje se mnogo od takvih Srba odavde koji se koriste jezikom mrznje!Samo mi nije jasno gde ovo iskopa?Ovakve poruke treba brisati,a moderatori,malo neka se pozabave sa banovanjem ljudi.

Ali pazi se samo da ne preteras u svojim osudama.Ti si mene jedno 150 puta citirao na jednoj drugoj temi,kako pozivam na nasilje protiv Srba... pa si ispao glup,jer to nije bio kontekst mojih reci.Za razliku od predjasnjeg tvog citiranja,ovakve stvari naravno osudjujem.Ova muslimanska budaletina se nimalo ne razlikuje od "nasih" NAZI SRBA...
    Otidi na forum NOVI PAZAR, pa ćeš imati šta i videti a i čuti, samo da se zgoziš, zato sam i okačio to ovde , da vidim imali nekoga ko može ovo sprečiti! ili je to pravo na brisanje važi smo za POLITIKU!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Tosicka
    Podforum budva uopste nema moderatora...
    moze da pise ko sta hoce...
    ne znam za Novi Pazar...
    Covek nema kome da se obrati pa pokusao ovde...
    i meni je par puta padalo na pamet kome da se obratim ali nemas nikoga...
    lepo se dogovorite pa nadjite jednog moderatora za regione i super...
    I tvoj je predlog odličan!, Mada može i JOMINI to da uradi, jer svaki član je član foruma Krstarica , i nema to veze koji region je on član, jer logično je ako mene banuju ja nemogu uopšte ući na forum Krstarice, pa tako ni ovaj mudzahedin ako mu se udari BAN! Postavio sam doticne citate , a ima ih dosta toga, samo treba otici i videti sta sve ovaj doticni i par njegovih prijatelja pisu za Srbe, ništa manje nerazlikuju se od ovih citiranih izjava!

Slične teme

1. Vatreni okrsaj policije i vehabija kod Novog Pazara!
    Autor Jerry Ropero u forumu Politika
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 23.04.2007., 18:28
  2. Dopisnici iz Novog Pazara traže zaštitu
    Autor Koschei.Besmertnii u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.04.2007., 10:50
  3. ima li neko u Luzern-CH.iz Novog Pazara
    Autor esadcom u forumu Evropa
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.05.2005., 00:39

Pravila za slanje poruka