B92 i silovanje...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Шон:
aj nadji i na vestima a i na internet izdanju 92 gde pishe da je ciganin to uradio... a setimo se npr... kako je pisalo i naglasheno 123 puta da je neki ROM dobio batine u gradu... sad nema roma, propao u zemlju.

kakve ste vi przenice to je za neverovati... :)
prvo
ja nigde sem na forumu nisam vido da pishe da je ciganin
drugo
mislim da nije ni bitno

sad prochito da se zove igor miloshevic
iskreno... nisam chuo ni za jednog ciganina miloshevica
za g*vno miloshevica sam chuo... al za ciganina ne.

a naglashavano je ako e tucha bila na nacionalnoj osnovi
voleo bi da vidim da neko dokaze da je i ovo silovanje na nacionalnoj osnovi

i za kraj
serem ti se ja na takvu drzavu ako osoba ima 14 silovanja i na slobodi je!
 
Zašto policija nije objavila njegovu sliku, zar ga tako ne bi lakše uhvatili ?
Naša posla, da je njegova fotografija objavljena devojke bi znale kako da reaguju, ovako mozda siluje još koju dok ga ne uapse ponovo.
 
sunflowerv:
Ja ni na jednoj televiziji nisam cula da je taj lik romljanin.
Ja bih svakome ko siluje neku devojku ( ili muskarca) odstranila taj neophodni organ. E posle toga silovanje sigurno ne bi ponovio.
Ni ja nikad dosad nisam cuo za ROMLJANE:)
A ja bih im odstranio samo glavu sa ramena. (malo sam gadljiva osoba, pa bi mi odsecanje glave lakse palo). Ako takve izvrsitelje budu trazili, prvi podnosim CV:)
Mislim da ni posle mog odstranjivanja silovanje ne bi bilo ponovljeno, a i ne bi smo pravili invalide od ljudi:) Tako da smo realno gledajuci ja humaniji a delotvorniji:)
 
Шон:
po beogradu hara manijak rom koji terorishe zhene.... posle silovanja od pre neki dan, slichna stvar se ponovila u josh jednoj radnji u beogradu... srecom, devojka je izbegla sudbinu nesrecnice od pre neki dan. rekoshe da ovo nije politichka tema, slazem se...ali je indikativno da svi mediji prenose vesti o ovim dogadjajima sem 92 koja se pravi gluva i slepa kao da se to desava na aljasci... povrh svega josh danas daje pamflet o ugrozhenosti romske populacije i njenom teshkom zhivotu ovde. da nisu desavanja tuzna bila bi smesna do bola...

bilo je........nego ti ne vidis............
 
sunflowerv:
Ja ni na jednoj televiziji nisam cula da je taj lik romljanin.
Ja bih svakome ko siluje neku devojku ( ili muskarca) odstranila taj neophodni organ. E posle toga silovanje sigurno ne bi ponovio.


А ако нека цура силује некога....?
Шта ћемо да сечемо.......онда........ :confused: :confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top