JAVNI WC.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sis:
key1-1.jpg
Zasto na svakoj temi stavljas kljuc????
Pa je.bo te tema ima veze sa humorom zato sto je smijesna i zanimljiva...Napokon humor ozivljava!!!!!!!
 
shegi4:
Zasto na svakoj temi stavljas kljuc????
Pa je.bo te tema ima veze sa humorom zato sto je smijesna i zanimljiva...Napokon humor ozivljava!!!!!!!

Pa zato sto je koliko ja znam ova je tema na drugoj strani prestala da ima veze sa humorom . Samo malo bolje pocni da citas postove . Ja nemam protiv nikog nista ali teme na kojima sam stavljao kljuc nisu realno imale vezu s vezom i sa ovim poforumom .
 
PA VI STO TVRDITE DA JE GLUPA.. JESTE U PRAVU.. ALI SAMO ZATO STO STE USLI DA BI TO POTVRDILI.. NE ULAZITE..MISLIM NA SHARGAREPE I SISE, I BICE MORE INTERESTING.. ^^
 
lepo rece Ica...a i taj kljuc izgleda mnogo iritantno! UF AL SAM ZANIMLJIV STAVIO SAM KLJUC, JA SAM KUL, STAVLJAM KLJUC, GLE IMAM KLJUCIC, JA ODREDJUJEM GDE DA STAVIM KLJUC...ako ti se tema ne svidja nemoj da je posecujes...svi znamo da na ***** sajtovima stoji upozorenje da ako ste ispod 18 da ne ulazite..niko te ne sprecava i ako imas 10 godina, osim sam sebe
 
nego.. kad sam vec tu.. da se iserem.. ***** ti pasulj... uuuuuuuuuuuuuu opet mi ceeeeeeeeeepa duuuupeee... aaaaa pasulj nikad vise.. aaaaaa ma kakav pasulj.. nikakav pasulj... aaaaaaa hmuuuuuuuuuuuuugrrrrr sljas pljus.. uhh.. ode *****.. neka id edodjavola.... nadam se da ima prebranac kuci da ga jem malo.. volim bre pasulj i to ti je
 
svaka cast, prvi gazda nam nije tu (tj. kod mene je) pa ce meni platis 15 dindzi.. i pokupi prnje za sobom, a dobro znas na sta mislim kad kazem "prnje" ^^... aj pa navrati opet :)
 
sis:
Pa zato sto je koliko ja znam ova je tema na drugoj strani prestala da ima veze sa humorom . Samo malo bolje pocni da citas postove . Ja nemam protiv nikog nista ali teme na kojima sam stavljao kljuc nisu realno imale vezu s vezom i sa ovim poforumom .


Sto jes jes ... tvoja odbrojavanja su imala najvise veze sa Humorom od svih tema ovde :roll: ...
8) :-o :o
 
hahaha.. ludi ste majkemi..
hvala za posecivanje javnog wc-a, zahvaljujem se i u bilis against-ovo # # # ime.. jer trenutno kuburi sa zivotom, pa nije tu :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top