iskustvo na forumu politika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.422
vjerujem da ste svi bar jednom dozivjeli nesto lijepo ili ruzno na forumu politika...hocemo lida razmijenimo ta iskustva... :lol:


LJEPO:
ovako ...jedno poslije podne sam bila slobodna ..ajd rekoh da vidim koga ima na forumu ...onak zezam se malo ...pisem neku pjesmicu ..znate me vec..ja i moji becarci....kad klikne me jedan lik na pp.....kao svidjeli mu se stihovi ..
..i tako mi malo u diskusiju ...
uobicajeno pitanje odakle si ? kazem ja mjesto ...
on ce meni pa ja sam odrastao tamo..

pitam ja njega pa kako se prezivas .?..
on meni kaze ...S....
ja zunula molimmmmmmmmmm ..
kaze lik sto ti je ...?
rekoh:: jel se tvoja mama zove A.... otac M.... sad zinuo on..
pa veli od kuda ti to.?
i tako dalje ......
u glavnom lik mi je prijatelj iz djetinjstva ... odrasli smo zajedno..a njemu se u ratu izgubio svaki trag..

Moja zadnja informacija je bila da je zavrsio u Novom Sadu...

ispostavilo se da je sada u Kanadi..
.


RUZNO

do sada nista..(ako izuzmemo sasvim uobicajena vrijedjanja na nacionalnoj osnovi :wink: ) ..i nadam se da ce tako i ostati...
 
dobijao sam vise puta poruke podrske na pp, doduse na svakih deset pozitivnih dolazila je po jedna "negativna" tj.malo vise zacinjena.... mada moram reci da su te lose dolazile na pocetku, i kako sam im ja vracao normalnim "tonom" njima to postalo neinteresantno i batalili uzaludan posao. doduse sa jednom od tih osoba sada imam bas prijateljski odnos, te se i sada cesto "cujemo", valjda je moja povratna poruka mira ostavila utisak i tako... mada po pravilu ne volim da se javljam na pp. mislim nekako mi nije bas... osim ako nemam razloga za neku pomoc. ali mi zato ne smeta kada se neko meni javi, ipak sam ja sa "egzoticnog" mesta tako da postoji mala radoznalost
 
otkacena slavonka:
pa ajde daj neki pozitivni primjer... :lol:


sta ste se svi usukali....pa nije vrag da vam se nista ne desava.. :confused:
Meni su nepoznata dešavanja koja pojedinci pominju - tipa pretnji preko PP. Niti sam ja imao želju da nekom pretim ... Imam stotinak PP a najružnije tog tipa je bio samo jedan PP nekog šiptara sa pdf Priština, ali ono "Sisaj q...." . To sam odmah na taj isti forum izložio kao sliku (dokaz) bezobrazluka istog. Inače, ne sećam se da sam se ikad "žestoko" svađao s nekim. Manje ili više svi sagovornici su bili korektni. Šta ćeš lepše ? :lol:

Interesantno je da ova virtuelna igra može stvoriti osećaj da neke ljude smatraš prijateljima ili da su makar simpatični. Ima i ponekih ekstrema (jako malo, rekao bih) ali ih uglavnom ignorišem (u glavi).
 
Lacibg:
Meni su nepoznata dešavanja koja pojedinci pominju - tipa pretnji preko PP. Niti sam ja imao želju da nekom pretim ... Imam stotinak PP a najružnije tog tipa je bio samo jedan PP nekog šiptara sa pdf Priština, ali ono "Sisaj q...." . To sam odmah na taj isti forum izložio kao sliku (dokaz) bezobrazluka istog. Inače, ne sećam se da sam se ikad "žestoko" svađao s nekim. Manje ili više svi sagovornici su bili korektni. Šta ćeš lepše ? :lol:

Interesantno je da ova virtuelna igra može stvoriti osećaj da neke ljude smatraš prijateljima ili da su makar simpatični. Ima i ponekih ekstrema (jako malo, rekao bih) ali ih uglavnom ignorišem (u glavi).

Istina.




A sad ja imam jedno pitanje za sve forumashe:

"Da li ste zavisni od interneta,ili josh ne priznajete sebi?"
 
Lacibg:
Meni su nepoznata dešavanja koja pojedinci pominju - tipa pretnji preko PP. Niti sam ja imao želju da nekom pretim ... Imam stotinak PP a najružnije tog tipa je bio samo jedan PP nekog šiptara sa pdf Priština, ali ono "Sisaj q...." . To sam odmah na taj isti forum izložio kao sliku (dokaz) bezobrazluka istog. Inače, ne sećam se da sam se ikad "žestoko" svađao s nekim. Manje ili više svi sagovornici su bili korektni. Šta ćeš lepše ? :lol:

Interesantno je da ova virtuelna igra može stvoriti osećaj da neke ljude smatraš prijateljima ili da su makar simpatični. Ima i ponekih ekstrema (jako malo, rekao bih) ali ih uglavnom ignorišem (u glavi).


a zasto to neminovno mora biti lose ?...ili sam te pogresno shvatila...eto ja sam na ovom forumu stekla pravog istinskog prijatelja...srodnu dusu..kak hoces...znaci da je moguce..cak i na daljinu..cak da tu osobu i ne vidis..ok..bilo je razmjene slika...ali tek kasnije..kada smo oboje bili vec sigurni da si ne mozemo zamisliti zivot vise bez onog drugog...na prijateljskoj razini naravno..da ne bi netko opet nesto pogresno shvatio.. :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top