SPORT ZA SIROTINJU

Espanol

Poznat
Poruka
8.305

Sa slabasnim motorima za svoju zapreminu, klasicnim pogonom, vesanjem, brzinom,cenom, ove automobile su "drali" evropski od 1500 ccm. Bili su pravi americki patent za "sirotinjski" sport,kupe sa 4 sedista za 2500-3000 dolara.Wow! Mustang je postajao ozbiljan auto tek u rukama Kerola Selbija, ali je po ceni i svemu ostalom vozilo iz potpuno druge price.
 
Espanol:

Sa slabasnim motorima za svoju zapreminu, klasicnim pogonom, vesanjem, brzinom,cenom, ove automobile su "drali" evropski od 1500 ccm. Bili su pravi americki patent za "sirotinjski" sport,kupe sa 4 sedista za 2500-3000 dolara.Wow! Mustang je postajao ozbiljan auto tek u rukama Kerola Selbija, ali je po ceni i svemu ostalom vozilo iz potpuno druge price.
Ti si prso!Pa shta ocesh da kazesh ili da ti mi kazemo? :evil:
 
Slažem se sa Espanolom da ovi auti za svoju zapreminu i potrošnju nisu imali dovoljnu snagu, da su imali primitivno vešanje i pogon, i da su bili u svakom slučaju inferiorni u odnosu na mnoga evropska kola tog vremena.

Ali marketing je marketing.

P.S. Vozio sam masu tih američkih konzervi, i je8ao mi je kevu jedan '77 Stingray koji je trošio oko 35 l/100km i unutra zvučao kao kombinacija pokvarenog mlaznjaka i pneumatskog čekića.
 
U pravu si Vasicu! Greske se desavaju i cas posla naprave konfuziju. Izvinjenje svima koji su reagovali pogresno, neki i malo nepristojno. Mislim da za tako nesto nema potrebe. Ovo bi trebala da bude civilizovana diskusija. Ili gresim?
 

Back
Top