Proslost u sadasnjosti....

Neva

Poznat
Poruka
7.358
Vreme prolazi...vasa veza poprima neke nove oblike...prelazi na visi nivo... ka tome ste i tezili....Da li se lako prepustate novim momentima pod novim okolnostima ili grcevito zelite da momente sa nekih vasih zajednickih pocetaka projektujete u sadasnjost...?
Koliko vam je lako ili tesko da se " odvojite " od nekih vama dragih detalja iz proslosti, bez obzira na to sto znate da su oni evoluirali u nesto mozda jos cvrsce i lepse....?
 
Sve to ima svoje i lepe i ruzne strane.Ti pocetci su uglavnom slatki i prelepi,sve je nekako kao iz bajke.vec te ozbiljne faze.....tu nema vise tog osecanja zaljubljenosti.nema mnogo neizvesnosti,mnoge stvari su predvidive......ali i jedan i drugi deo price je po meni lep.Divno je kad si zaljubljen,kada sve gledas sa lepse strane,itd........a predivno je i kada volis,kada se osecas sigurnim uz nekoga,kada ga vec poznajes dobro,i kada je sve to tako nekako idilicno.
 
najteze mi je kada nestanu leptirci...jbg...uvek jurim te leptirice i ne ynam da li je to odlika nezrelosti...i da li je moguce da cu ih vecito jurirti...hocu li nekada naci nesto sto ce me toliko ispuniti da ce mi leptirici biti nevazni......
 
ponekad me uplasi shvatanje da nam veza prelazi u monotoniju,da nema vise onih iskrica kad ga ugedam,kad mi samo stavi ruku na butinu....nekako mi prija ta ustaljenost ali me vise plasi misao da nam mozda postaje dosadno i da tu ljubav prestaje da raste...ne volim monotoniju i uvek tezim da nam veza bude kao posle dva tri meseca zabavljanja i ako je to jako tesko postici!
 
Lusy Lusy:
ponekad me uplasi shvatanje da nam veza prelazi u monotoniju,da nema vise onih iskrica kad ga ugedam,kad mi samo stavi ruku na butinu....nekako mi prija ta ustaljenost ali me vise plasi misao da nam mozda postaje dosadno i da tu ljubav prestaje da raste...ne volim monotoniju i uvek tezim da nam veza bude kao posle dva tri meseca zabavljanja i ako je to jako tesko postici!

Napredovanje veze ne mora direktno ukazivati na monotoniju, samo se stvari menjaju, poprimaju nove forme( kako teshkoca tako i chari).

Za monotoniju veze smo mi sami krivi shto se ne trudimo dovoljno.
 
Jednom sam se navukla na hemiju koja je predugo trajala oko 4-5 godina i kad je pocelo da prelazi u mirnije vode, bilo je kao skidanje sa narkotika.
A sad, sad hocu samo harmoniju i da mi cvrkucu pticice. Ne zanima me nikakvo drmusanje, umorna sam.
 
allice:
Napredovanje veze ne mora direktno ukazivati na monotoniju, samo se stvari menjaju, poprimaju nove forme( kako teshkoca tako i chari).

Za monotoniju veze smo mi sami krivi shto se ne trudimo dovoljno.
istina,ali neke stvari se ipak gube...neke se ustaljuju...prija sve to,sto kaze neko vise sam se i umorila od uzbudjenja...hocu mir i uzivanje...ali desi se nekada da se uplasim da mozda to nije predznak da ce ta neka osoba uskoro nestati iz mog zivota...
desilo mi se to par puta,pa me sad to odmah asocira na to da ce veza da propadne:?
 

Back
Top