Grinspen( i tzv elita) podriva svetsku ekonomiju

Titus

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.014
Alan Greenspan and Paul Volker, both former Federal Reserve Chairmen, along with current chairman Edward Bernanke, the Treasury Secretary Henry Paulson and Alistair Darling, Exchequer of the Treasury in England have been out in unison since last Friday announcing over and over that the economy is going to implode, there is going to be serious inflation, housing is going to go down between ten and thirty percent, and the Dollar is going to be replaced with the Euro
Ovo su crna "predvidjanja"...ocekuje se ozbiljna inflacija, smanjice se vrednost nekretnina izmedju 10 i 30%, dolar ce biti zamenjen za evro, srednja klasa ce biti gotovo unistena....

At the 2005 Bilderberg meeting sources inside the group told reporters Daniel Estulin and Jim Tucker, who have built up a credible reputation for accurately forecasting future events based on leaks from Bilderberg conferences, that the elite wanted to consolidate by bringing down the standard of living in the US and Europe, fearing that the middle class is out of control and has been granted too much credit which must be offset by a phase of consolidation.
Znaci na Bilderberg konferenciji je dogovoreno da se "elita" mora konsolidovati tako sto ce se isprazniti dzepovi srednjoj klasi i drasticno smanjiti standard americkih i evropskih gradjana..

.http://infowars.net/articles/september2007/180907Greenspan.htm
 
Ron Paul Warns Middle Class Being "Wiped Out" In Final Debate
Congressman calls inflation "most evil tax"

Paul Joseph Watson
Prison Planet
Thursday, December 13, 2007


In the final Republican debate before the 2008 primaries, Congressman Ron Paul slammed the destruction of the dollar, warning that inflation was wiping out the middle class, while also pointing out that Americans did not need to reduce their standard of living so long as a foreign policy of funding a ballooning empire was changed.

"The most sinister of all tax is the inflation tax and it is the most regressive - it hits the poor and the middle class," said the Congressman.

"When you destroy a currency by creating money out of thin air to pay the bills, the value of the dollar goes down and people get hit with a higher cost of living - it's the middle class that is being wiped out - it is the most evil of all taxes," he added.

Speaking on the issue of the economy, Paul said that America was in the midst of a currency crisis because it had spent well beyond its means attempting to maintain an empire, but that didn't mean the American people should sacrifice their living standards to foot the bill.

"I think it's absolutely unnecessary to sacrifice, we want to give people more freedom, more chance to spend their own money - we can cut by looking at our foreign policy, we maintain an empire which we can't afford - we have 700 bases overseas, we are in 130 countries - we cut there - and then we have a better defense of this country and the people get that money and get to spend it here at home," said Paul.

With the debates over, the focus now shifts to this weekend's massive fundraising drive in the guise of the 2007 Tea Party.

Betting analysts predict that the Congressman is set to make $6-10 million on one day - the 16th - which would eclipse John Kerry's $5.7 million in one day record.

http://www.prisonplanet.com/articles/december2007/121307_wiped_out.htm
 
Mogu oni da rade sta hoce... 'svetska ekonomija' mi zvuci kao americki namesten pojam. Negde u Indiji, Kazahstanu ili Juznoarfickoj republici ovo ne znaci nista. Ekonomija ce uvek preziveti - ako se politicari ne mesaju previse.

A ovo oko propasti srednje klase... Ima dobar opis u knjizi koju su napisali Robert Kiyosaki, Donald Trump - Why we want to be rich (Zasto mi zelimo da i vi budete bogati, Finesa).
 
Evo kratkog podsecanja:

http://www.prisonplanet.com/articles/september2007/170907_middle_class.htm

Ovo je highlights:The ultra-secretive Bilderberg Group, a consortium of power brokers from banking, business, politics, academia and oil, met in Munich Germany in May 2005 when crude oil prices were around the $40 a barrel mark.

During the conference, Henry Kissinger told his fellow attendees that the elite had resolved to ensure that oil prices would double over the course of the next 12-24 months, which is exactly what has happened.

During their 2006 meeting in Ottawa Canada, Bilderberg agreed to push for $105 a barrel before the end of 2008. This information was gleaned from sources inside Bilderberg who have proven reliable in the past.

http://www.prisonplanet.com/articles/may2007/250507bilderberg.htm
 
Alan Greenspan and Paul Volker, both former Federal Reserve Chairmen, along with current chairman Edward Bernanke, the Treasury Secretary Henry Paulson and Alistair Darling, Exchequer of the Treasury in England have been out in unison since last Friday announcing over and over that the economy is going to implode, there is going to be serious inflation, housing is going to go down between ten and thirty percent, and the Dollar is going to be replaced with the Euro
Ovo su crna "predvidjanja"...ocekuje se ozbiljna inflacija, smanjice se vrednost nekretnina izmedju 10 i 30%, dolar ce biti zamenjen za evro, srednja klasa ce biti gotovo unistena....

At the 2005 Bilderberg meeting sources inside the group told reporters Daniel Estulin and Jim Tucker, who have built up a credible reputation for accurately forecasting future events based on leaks from Bilderberg conferences, that the elite wanted to consolidate by bringing down the standard of living in the US and Europe, fearing that the middle class is out of control and has been granted too much credit which must be offset by a phase of consolidation.
Znaci na Bilderberg konferenciji je dogovoreno da se "elita" mora konsolidovati tako sto ce se isprazniti dzepovi srednjoj klasi i drasticno smanjiti standard americkih i evropskih gradjana..

.http://infowars.net/articles/september2007/180907Greenspan.htm

'sam rek'o?
 
neka si u pravu, dobro je da usa rikne, vreme im je. za ostali svet, pa sta da se radi, niko nesto nije kukao kad smo mi bili pod sankcijama.

what goes around, comes around..

Zaboravio sam da dodam da ce da se isprazne dzepovi srednjoj klasi da bi se napunili tzv eliti. To ti je zakon termodinamike, bre, pa ti vidi da li ces i dalje da se radujes:mrgreen:
 
Zaboravio sam da dodam da ce da se isprazne dzepovi srednjoj klasi da bi se napunili tzv eliti. To ti je zakon termodinamike, bre, pa ti vidi da li ces i dalje da se radujes:mrgreen:

ako ce to da izazove americko povlacenje sa svetske scene, a moralo bi, da radovacu se. u vezi ovog bilderberg leak, uzmi to sa malo soli, svasta se prica okolo.

prihvatam da je planirana kriza ali ne da je jedini razlog krize da se syebe srednja klasa, pre bih rekao da je cilj da se ti isti koji izxazovu krizu na kraju ponude kao spasioci i uzmu svetsku ekonomiju u svoje ruke. to da pukne srednja klasa bi bio samo jedan od nuznih proizvoda.
 
ako ce to da izazove americko povlacenje sa svetske scene, a moralo bi, da radovacu se. u vezi ovog bilderberg leak, uzmi to sa malo soli, svasta se prica okolo.

prihvatam da je planirana kriza ali ne da je jedini razlog krize da se syebe srednja klasa, pre bih rekao da je cilj da se ti isti koji izxazovu krizu na kraju ponude kao spasioci i uzmu svetsku ekonomiju u svoje ruke. to da pukne srednja klasa bi bio samo jedan od nuznih proizvoda.

Nece da izazove povlacenje, Amerika je vodeca vojna sila i "elita" je kontrolise i po potrebi koristi za ratne operacije, ne ocekuj da ce se to dogoditi.

Za ovo u sledecem pasusu mogu da kazem da se slazem skoro 100% sa tobom.
 
zaboravih da dodam, iluminirani su imali dosta koraka unazad i propalih planova u proslom veku, nisu oni tako perfektni niti su nadljudi ali je ipak sigurno da guraju polako svoju nameru.
u vezi njih i dogadjaja koji se odvijaju, stvari su vrlo konfliktne, tesko je ukapirati ko je ko, lici kao da su tu par grupa koje se obracunavaju.

mocni mj12 i iluminate ne bih gurao zajedno nikako. u kanadi se vodi teska bitka, kanada je tradicinalno rotshildova, pod krunom. jure harpera za pare sve partije redom ovaj se za sad ne da. a inace je harper vidjen na okupljanjima bilderberga.
cudne se stvari desavaju, tesko za tumaciti, nesto se desava iza zavesa sto mi jos ne znamo.
 
Znaci na Bilderberg konferenciji je dogovoreno da se "elita" mora konsolidovati tako sto ce se isprazniti dzepovi srednjoj klasi i drasticno smanjiti standard americkih i evropskih gradjana..

[/B]


...meni je ovo malo verovatno - zasto da seku granu na kojoj sede...oni su ovde i sada ti koji kontrolisu situaciju...tom krizom mogu sve da izgube....to mi lici na razbojnistvo a oni nisu razbojnici
...bolje je npr. napraviti zeleznicu pa svaki dan krasti ljude po malo nego ih sacekivati na drumovima i pljackati - ovo sam negde procitala ali nije los primer :)
 
...meni je ovo malo verovatno - zasto da seku granu na kojoj sede...oni su ovde i sada ti koji kontrolisu situaciju...tom krizom mogu sve da izgube....to mi lici na razbojnistvo a oni nisu razbojnici
...bolje je npr. napraviti zeleznicu pa svaki dan krasti ljude po malo nego ih sacekivati na drumovima i pljackati - ovo sam negde procitala ali nije los primer :)

andrea, kad imas para, i to toliko da mozes i da ih stampas ako ih ustrebas, sta ti jos fali u zivotu?
moc.
 
...meni je ovo malo verovatno - zasto da seku granu na kojoj sede...oni su ovde i sada ti koji kontrolisu situaciju...tom krizom mogu sve da izgube....to mi lici na razbojnistvo a oni nisu razbojnici
...bolje je npr. napraviti zeleznicu pa svaki dan krasti ljude po malo nego ih sacekivati na drumovima i pljackati - ovo sam negde procitala ali nije los primer :)

Nece da izgube sve, niti ce totalno da uniste srednju klasu, bilo bi to suludo. Ne, oni ce srednju klasu da osiromase do njima prihvatljive mere kako bi ponovo neprikosnoveno gospodarili njihovim zivotima i bili "elita". Da su ostavili status quo situaciju, srednja klasa bi se toliko uzdigla da bi postala ozbiljna pretnja njihovom uticaju i njihovoj, nazovi moci. Uostalom, to su i sami rekli kad su planirali ovu "krizu" na bilderberg sastancima.
 
Mogu oni da rade sta hoce... 'svetska ekonomija' mi zvuci kao americki namesten pojam. Negde u Indiji, Kazahstanu ili Juznoarfickoj republici ovo ne znaci nista. Ekonomija ce uvek preziveti - ako se politicari ne mesaju previse.

A ovo oko propasti srednje klase... Ima dobar opis u knjizi koju su napisali Robert Kiyosaki, Donald Trump - Why we want to be rich (Zasto mi zelimo da i vi budete bogati, Finesa).


Knjiga se zove "Why We Want YOU To Be Rich"...
 

Back
Top