Судар с новим момком

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Као прво - Жика је цар
Е сад,
Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице, сада ћу вам цитирати једну по мени интересантну песму од Поп рок групе 'бабе' ...

Stojis gola pred ogledalom i razmisljas o tome
da li danas da obuces suknju ili pantalone
dok se lomis u dilemi ne znas da po tebi luta
vlazni pogled jednog komsije iz zgrade preko puta

Gacicama oko prsta
vrtis kao helikopter
dok on zadihano brise
zamagljeni svoj diopter

Imas sudar s novim momkom
koji se naduvao od treme
njemu trava fura na nervozu
ako ne dodjes na vreme ti

Vreme leti k'o da preti, decko ceka te kod meka
losa sprava vec ga spusta, ostace od tebe fleka
kreatura, kreatura u trolejbusu te gura
i pod ledja tura lakat, pljunuces ga, to je fakat

Saznala si da tvoj
bivsi decko sada fura
s tvojom najboljom drugaricom Oljom
onom nadrkanom droljom

Imas sudar s novim momkom
koji se naduvao od treme
njemu trava fura na nervozu
ako ne dodjes na vreme ti

Srces mlekotres na slamku u McDonalds restoranu
momak zove te na zurku da sa tobom skine djanu
kazes mu da nisi laka, na ne dajes bilo kome
on ti sapuce na uvo da je kupio kondome

Poljupci bez osecanja
plasis se od drugog stanja
razmisljas o bivsem decku
koji ima stan i mecku

Imas sudar s novim momkom
koji se naduvao od treme
njemu trava fura na nervozu
ako ne dodjes na vreme ti


Е сад, да кренемо с питањима ....
*У првој строфи видимо једну женку која се спрема да се види са својим новим момком и ритуално се спрема за тај судар ... па драге наше форумашице да ли се и ви овако погубите као протагонситкиња ове песмице кад се срећете са новим фрајером ???


*Наравно ко и свака друга жемска ви касните , а дечко чека вас код мека 8) и сраће вам што касните ... који су вам изговори ? А зашто уопште касните ? ... О попиздитису који настаје услед размазивања шминке о бабин лакат у троли нећу да питам ...

*Сазнала си да твој дечко ... ово је негде било ...

*Е сад, пољубци без осећања, плашиш се од другог стања, размишљаш о бившем дечку који има стан и мечку ... Да ли се присећате секаса са старим партнером и/или неких његових особина за време секса са новим партнером ...


Која питања су постављена за један пол ви обрните па одговорите

А сада лаку ноћ, Бабе - конза, Жика - рула
 
W.A.S.P.:
* драге наше форумашице да ли се и ви овако погубите као протагонситкиња ове песмице кад се срећете са новим фрајером ???

Volim da se spremam polako bez zurbe, ali umem i za 15 min da se spremim, a da delujem kao da sam se sredjivala satima.


*Наравно ко и свака друга жемска ви касните , а дечко чека вас код мека 8) и сраће вам што касните ... који су вам изговори ? А зашто уопште касните ?

Kasnim, to je nekako damski, ali ne podnosim kad muskarac kasni, to nije muski,,, hehehe
Ne sizim zbog razmazane sminke, jer je malo stavljam i uglavnom je veoma kvalitetna.

*Сазнала си да твој дечко ... ово је негде било ...

Nee. Nije mi se to desilo, a da ja znam.

*Е сад, пољубци без осећања, плашиш се од другог стања, размишљаш о бившем дечку који има стан и мечку ... Да ли се присећате секаса са старим партнером и/или неких његових особина за време секса са новим партнером ...

Ne.
 
W.A.S.P.:
*У првој строфи видимо једну женку која се спрема да се види са својим новим момком и ритуално се спрема за тај судар ... па драге наше форумашице да ли се и ви овако погубите као протагонситкиња ове песмице кад се срећете са новим фрајером ???
Ne. Ja se pogubim totalno drugačije. Idem po kući i zvekećem malim kastanjetama napravljenim od ljuski oraha, i ponavljam kao mantru "udaću se, udaću se, udaću se..."


W.A.S.P.:
*Наравно ко и свака друга жемска ви касните , а дечко чека вас код мека 8) и сраће вам што касните ... који су вам изговори ? А зашто уопште касните ? ... О попиздитису који настаје услед размазивања шминке о бабин лакат у троли нећу да питам ...
Kao prvo, ja se u životu nisam sastala sa potencijalnim kod meka, da me ne bije maler.
A moj omiljeni izgovor je "stigla bih ranije, ali zadržala su me djeca na vježbalištu nabacujući se grudama..."
A kasnim uglavnom zato što po pravilu od prevelikog uzbuđenja polomim kastanjete, i onda pola sata tražim onaj deo koji se otkotrljao pod sofu.

W.A.S.P.:
*Сазнала си да твој дечко ... ово је негде било ...
Nijedan moj bivši dečko nikad nije...to.

W.A.S.P.:
*Е сад, пољубци без осећања, плашиш се од другог стања, размишљаш о бившем дечку који има стан и мечку ... Да ли се присећате секаса са старим партнером и/или неких његових особина за време секса са новим партнером ...
Ne. Ja se za vreme seksa ničeg ne sećam.
 
W.A.S.P.:
Е сад, да кренемо с питањима ....
*У првој строфи видимо једну женку која се спрема да се види са својим новим момком и ритуално се спрема за тај судар ... па драге наше форумашице да ли се и ви овако погубите као протагонситкиња ове песмице кад се срећете са новим фрајером ???

Stojis gola pred ogledalom i razmisljas o tome
da li danas da obuces suknju ili pantalone
dok se lomis u dilemi ne znas da po tebi luta
vlazni pogled jednog komsije iz zgrade preko puta

Ovde se nigde WESP ne vidi da se ona sprema da ide na sastanak sa novim momkom :mrgreen: ... ja samo vidim ''vlažni komšijin pogled'' ....
 
па драге наше форумашице да ли се и ви овако погубите као протагонситкиња ове песмице кад се срећете са новим фрајером ???
Ne. :lol:
који су вам изговори ? А зашто уопште касните ? ...
Nikad ne kasnim.
Poštujem tuđe vreme kao što poštujem i svoje.
Да ли се присећате секса са старим партнером и/или неких његових особина за време секса са новим партнером ...
Ne.
 
tojis gola pred ogledalom i razmisljas o tome
da li danas da obuces suknju ili pantalone
dok se lomis u dilemi ne znas da po tebi luta
vlazni pogled jednog komsije iz zgrade preko puta

Ovde se nigde WESP ne vidi da se ona sprema da ide na sastanak sa novim momkom ... ja samo vidim ''vlažni komšijin pogled'' .
ма само ти одговори на питања и све је кул ;)
није вЕсп него вАсп ...
 
драге наше форумашице да ли се и ви овако погубите као протагонситкиња ове песмице кад се срећете са новим фрајером ???

Pa, moram da priznam da imam tremu :)

Наравно ко и свака друга жемска ви касните , а дечко чека вас код мека и сраће вам што касните ... који су вам изговори ? А зашто уопште касните ?

Ne kasnim...eventualno akademskih 15 min

*Сазнала си да твој дечко ... ово је негде било ...

Ako je ono sto mislim da jesam, nisam nikad nista saznala uz corpus delicti, sumnjala sam uz jake posredne dokaze, da je prekinuo presla bih preko toga, ali posto nije dobio je sut kartu konacno i neopozivo.

Е сад, пољубци без осећања, плашиш се од другог стања, размишљаш о бившем дечку који има стан и мечку ... Да ли се присећате секаса са старим партнером и/или неких његових особина за време секса са новим партнером ...

Da, ako je bio brz prelaz s jednog na drugog pa su mi secanja jos sveza. Ali brzo me to prodje. :)
 
W.A.S.P.:
а где је наташа мучи ме то
а где је наташа јојојојо

:)

Ма он ти је највећи спамер на крсти само се крије иза лика неког тамо сајбер лектора ...


Wespi ... ovaj WAspi :mrgreen: znam ja njega vrlo dobro .... kad ti se uhvati za R ne ispušta ga ..... profesionalno je izdeformisan skroz :D
 
gossca:
Kasnim, to je nekako damski, ali ne podnosim kad muskarac kasni, to nije muski,,, hehehe.
Ali zar obično damica ne čeka muškarca koji uvek dolazi u poslednjem
trenutku (pred raspad daminog sistema) pipajući unutrašnje džepove na kaputu i pitajući
se naglas gde sam beše to ostavio...? :)
1-Ja se spremam od samog jutra. :D
2-Kasnim po običaju, ali ne baš mnogo, čak i na prvi date. (:
3-Šta beše treće?
4-Ne mislim na drugu. Sadašnjost je centar mog sveta. :)
 
E bas dobra tema i bas me inspirise al sto me mrzi da piiiseeeeem :(
1. Zavisi ko je u pitanju. Ako mi je stalo i ako imam vremena - spremam se sto sati. Ako nemam vremena pa dodjem na date polu - spremna sve vreme se nesto namestam, cupkam, povlacim, razvlacim... Smesna sam :D
2. Trudim se da ne kasnim (a ipak zakasnim bar 5 min). Jednom me jedan cekao sat vremena :( i jos bila zima. I kad sam dosla i pocela da se izvinjavam i pravdam on je rekao :"Hej, u redu je, nije problem, opusti se". I da, cekao je kod meka :)
3. Pa jedino ako bivseg jos uvek volim i nisam ga prebolela a novi je tu samo zbog promene, osvete, razbibrige, zezanja, preboljevanja :D i tako to
 

Back
Top