Svi u napad,akcija u praksi!

Da li ste za nosenje na kontra-mitingu...

  • hladnog oruzja

  • vatrenog

  • cveca i miroljubivih pesama upucenih *****ima :)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SSSR_

Ističe se
Poruka
2.056
Posto sam moga da vidim da ima zainterosovanih ljudi za akcijanje na kontra-mitingu 7 oktobra,zeleo bih ljude malo da edukujem u tom smislu.Za pocetak evo nekih klipova za razbijanje nacistickih skupova kako se to radi u inostranstvu,a vi sami dajte svoj komentar da li ste bas za ovakav metod.

Antifa Moskva


Da ne bude zabune ovo Crveni Skinheadi(Red Action) na pocetku video klipa razbijaju skup BNP-a...

Bilo da ste bliski navijackom pokretu ili ne ovo ce delotvorno uticati na vas kako u teorijskom smislu tako i na praksu.Posto ja imam iskustva ovo je pre svega usmereno na ljude koji se kolebaju oko toga.U ovom drugom klipu imate i pokazatelj kako se treba odnositi prema takvim grupama.Pazljivim prikuplanjem podataka o nacistima:Gde zive,gde se krecu...

i da ako nije problem odgovorite na postavljenu anketu!
 
Jel ti to pozivas ljude na linc srba ma gde oni bili? Evo tvog citata:

"SSSR_
Registrovan korisnik

Učlanjen: 11.09.2007.
Poruke: 93 Re: ЦИГАНИН СИЛОВАО ПРОДАВАЧИЦУ У БЕОГРАДУ!!!
a ja mislio da je ovo tema o silovanju jadne devojke..................

Devojku sazaljevam,kao i sve druge silovane devojke od STRANE SRBA!"
 
Prvo treba pokusati naterati muriju da radi svoj posao i pohapsi majmune (a to sto ih treba terati je najbolji pokazatelj u kakvoj zemlji zivimo). Ako to ne uspe (a ja se nadam da hoce), ili ce se narod skupiti i polupati *****e ili se nikad necemo oprati od sramote da je drugi po velicini grad u Srbiji bio domacin nacistickog skupa.
 
krvavi_labud:
Jel ti to pozivas ljude na linc srba ma gde oni bili? Evo tvog citata:

"SSSR_
Registrovan korisnik

Učlanjen: 11.09.2007.
Poruke: 93 Re: ЦИГАНИН СИЛОВАО ПРОДАВАЧИЦУ У БЕОГРАДУ!!!
a ja mislio da je ovo tema o silovanju jadne devojke..................

Devojku sazaljevam,kao i sve druge silovane devojke od STRANE SRBA!"
Ne razlika je samo terminoloska...

Pozivam ljude na nasilje protiv "ljudi" kao sto si ti NACISTA!

A sto se tice tvojih neuspalih upadica da izvrces moje reci kako bi me banovali...samo sanjaj.Nije ti bre ovo Storm Front... :roll: :twisted:
 
Yopa:
Prvo treba pokusati naterati muriju da radi svoj posao i pohapsi majmune (a to sto ih treba terati je najbolji pokazatelj u kakvoj zemlji zivimo). Ako to ne uspe (a ja se nadam da hoce), ili ce se narod skupiti i polupati *****e ili se nikad necemo oprati od sramote da je drugi po velicini grad u Srbiji bio domacin nacistickog skupa.
Samo da ti ukazem na to zasto se skup odrzava u Novom Sadu.

-Pre svega tamo je visenacionalna sredina.
-Uporiste je antifasista(ko ne racunamo zalutalog Davidovica u vremenu i prostoru).
-Tamo se svake godine odrzavaju antifasisticke svirke
-Tamo postoji FK Vojvodina ciji navijaci zabranjuju ulaz fasistima na tribinu(iako oni prde na storm frontu kako ih ima i tamo... :lol: :roll: ).
-Firma (navijacka grupa FK Vojvodine) jedina ne dozvoljava da se na ogradu kace keltski krstovi,vredjaju fudbaleri na rasnoj osnovi..itd inace sledi udaljenje sa tribine SUT KARTA I BATINE! :-D
 
krvavi_labud:
Jel ti to pozivas ljude na linc srba ma gde oni bili? Evo tvog citata:

"SSSR_
Registrovan korisnik

Učlanjen: 11.09.2007.
Poruke: 93 Re: ЦИГАНИН СИЛОВАО ПРОДАВАЧИЦУ У БЕОГРАДУ!!!
a ja mislio da je ovo tema o silovanju jadne devojke..................

Devojku sazaljevam,kao i sve druge silovane devojke od STRANE SRBA!"

Човече, немаш моода.
Ја лепо з асебе кажем- Сале, ти си фашиста!
Овде смо милион пута расправљали о фашизму, фалангизму, идејама Хозе Антонија де Ривере, саборности, корпоративној држави и слично...
Ја са тим немам проблема.
Исто тако не да нисам расиста, већнапротив...

Што бре лепо н екажете- "Ми смо нацисти!" Кријете се бре иза Српства! Што бре то Српство мора да буде испрљано говнима којима вас гађају!?

Појављујете се као чопор и просипате попут СКОЈ-еваца пароле а сви вам се подсмевају, ПП само лете на све стране...

У опште ми нисте јасни, понашате се као нека секта, која шири радикализам а овамо се позива на закон о равноправности...

Реците бре, изађите из ормана(хехехеее) признајте бре и ко сте и шта сте!
 
SSSR_:
Ne razlika je samo terminoloska...

Pozivam ljude na nasilje protiv "ljudi" kao sto si ti NACISTA!

A sto se tice tvojih neuspalih upadica da izvrces moje reci kako bi me banovali...samo sanjaj.Nije ti bre ovo Storm Front... :roll: :twisted:
Ti si nesto pobrkao!!! Ajde molim te daj mi bilo koji moj citat gde ja govorim jezikom mrznje tacnije nacisticki? To bi trebalo biti u smislu ubiti neku rasu, naciju i versku grupu ljudi! To sto sam naveo je čist vid nacizma, a sad ti meni citiraj moje postove gde ja vredjam i teram na nacizam? Samo da ti pojasnim: Ja sam cistokrvni Srbin i zlocinci tipa nacista i ustasa mi je preko glave! Samo neznam odakle ti takva ideja? Valjda zato sto sam te uhvatio ti lazljivi kroasanu gde javno pricas o nacistickim srbima! Izgleda ti nije dosta toga, jer te iz nekog razloga JOMINI gotivi pa te nije banovao a ti i dalje nastavio da me vredjas! Mislim , ako neznas da normalno komuniciras sa ostalim clanovima foruma , nemoras da se istrisas na meni! Ovo ti zadnji put skrecem paznju a i JOMINIJU da malo vise obrati paznju na tebe i tvoje izlaganje!
 
Alekasandar3:
Човече, немаш моода.
Ја лепо з асебе кажем- Сале, ти си фашиста!
Овде смо милион пута расправљали о фашизму, фалангизму, идејама Хозе Антонија де Ривере, саборности, корпоративној држави и слично...
Ја са тим немам проблема.
Исто тако не да нисам расиста, већнапротив...

Што бре лепо н екажете- "Ми смо нацисти!" Кријете се бре иза Српства! Што бре то Српство мора да буде испрљано говнима којима вас гађају!?

Појављујете се као чопор и просипате попут СКОЈ-еваца пароле а сви вам се подсмевају, ПП само лете на све стране...

У опште ми нисте јасни, понашате се као нека секта, која шири радикализам а овамо се позива на закон о равноправности...

Реците бре, изађите из ормана(хехехеее) признајте бре и ко сте и шта сте!
O čemu ti pričas ALEKSANDRE? neshvatam zašto mene citiraš, i gde si to video da govorim jezikom nacizma?
 
Vidim da je neko glasao u anketi za ovu trcu opciju...:mrgreen:to mora da je krvavi_labud....

Oni izgleda ocekuju da dodjemo tamo kao deca cveca sa veseli pesmama:"All we are saying is give peace a chance!"...dok pticice cvrkucu,dame idu u kratkim suknjicama,a veseli mladici pevuse sa akusticnim gitarama.

Mada ce biti kisni oktobar...:cry:
 
krvavi_labud:
O čemu ti pričas ALEKSANDRE? neshvatam zašto mene citiraš, i gde si to video da govorim jezikom nacizma?
ОК. Можда сам погрешио, али онда одговори на следећа питања са да или не

1. Да ли је Адолф Хитлер био ужасни ратни злочинац?
2. Да ли је нацизам зло?
3. Да ли је Ватикан злочиначка организација?
 
Alekasandar3:
ОК. Можда сам погрешио, али онда одговори на следећа питања са да или не

1. Да ли је Адолф Хитлер био ужасни ратни злочинац?
2. Да ли је нацизам зло?
3. Да ли је Ватикан злочиначка организација?
Pod sva tri bi jasno reko a i kazem javno DA
 
Yopa:
Pa hoce li se ta Firma organizovati sedmog ili ce da iskuliraju situaciju?
Trebalo bi da ne iskuliraju,jer su vec imali slicne akcije i batinanja nacista po NS-u nezavisno od doba godine.Oni su po tome poznati i koliko je meni poznato odrzavaju tradiciju.

Aleksandar3:
ОК. Можда сам погрешио, али онда одговори на следећа питања са да или не

1. Да ли је Адолф Хитлер био ужасни ратни злочинац?
2. Да ли је нацизам зло?
3. Да ли је Ватикан злочиначка организација?
Ti kao da nisi video sta je pisao na onoj temi sto je zakljucana(mada me mrzi da citiram).

krvavi_labud:
Ti si nesto pobrkao!!! Ajde molim te daj mi bilo koji moj citat gde ja govorim jezikom mrznje tacnije nacisticki? To bi trebalo biti u smislu ubiti neku rasu, naciju i versku grupu ljudi! To sto sam naveo je čist vid nacizma, a sad ti meni citiraj moje postove gde ja vredjam i teram na nacizam? Samo da ti pojasnim: Ja sam cistokrvni Srbin i zlocinci tipa nacista i ustasa mi je preko glave! Samo neznam odakle ti takva ideja? Valjda zato sto sam te uhvatio ti lazljivi kroasanu gde javno pricas o nacistickim srbima! Izgleda ti nije dosta toga, jer te iz nekog razloga JOMINI gotivi pa te nije banovao a ti i dalje nastavio da me vredjas! Mislim , ako neznas da normalno komuniciras sa ostalim clanovima foruma , nemoras da se istrisas na meni! Ovo ti zadnji put skrecem paznju a i JOMINIJU da malo vise obrati paznju na tebe i tvoje izlaganje!
Placi mala placi,o'sto sam na Raci...:mrgreen:

Dakle mrzi me da citiram,samo cu ti reci da si Cigane nazvao obojenima,a to podleze govoru mrznje...Nadji to sam na zakljucanoj temi posto mene mrzi....Kao i to da trazim sve tvoje bljuvotine. :evil:
 
SSSR_:
Samo da ti ukazem na to zasto se skup odrzava u Novom Sadu.

-Pre svega tamo je visenacionalna sredina.
-Uporiste je antifasista(ko ne racunamo zalutalog Davidovica u vremenu i prostoru).
-Tamo se svake godine odrzavaju antifasisticke svirke
-Tamo postoji FK Vojvodina ciji navijaci zabranjuju ulaz fasistima na tribinu(iako oni prde na storm frontu kako ih ima i tamo... :lol: :roll: ).
-Firma (navijacka grupa FK Vojvodine) jedina ne dozvoljava da se na ogradu kace keltski krstovi,vredjaju fudbaleri na rasnoj osnovi..itd inace sledi udaljenje sa tribine SUT KARTA I BATINE! :-D
Tacno je to sto si rekao da ima dosta sharpovaca u NSu pa i na tribini kao i to da se sa vremena na vreme od strane nase grupe tj. nekih njenih clanova organizuje lov na ns naciste ali isto tako Firma nikako nije ni komunisticka ili autonomaska grupa i u njoj ima ljudi raznih politickih opredeljenja( medju njima i nacista ali jako malo )ali unutar grupe i na tribini je svaka politika iskljucena i jedino sto je zajednicko je ljubav prema klubu u rodnom gradu tako da nema potrebe da stavljas Firmu u bilo kakav politicki kontekst.
 
Yopa:
Prvo treba pokusati naterati muriju da radi svoj posao i pohapsi majmune (a to sto ih treba terati je najbolji pokazatelj u kakvoj zemlji zivimo). Ako to ne uspe (a ja se nadam da hoce), ili ce se narod skupiti i polupati *****e ili se nikad necemo oprati od sramote da je drugi po velicini grad u Srbiji bio domacin nacistickog skupa.
samo se ti nadaj :D
jochic be ministar, sta je tebi :D
 
SSSR_:
Trebalo bi da ne iskuliraju,jer su vec imali slicne akcije i batinanja nacista po NS-u nezavisno od doba godine.Oni su po tome poznati i koliko je meni poznato odrzavaju tradiciju.

Ti kao da nisi video sta je pisao na onoj temi sto je zakljucana(mada me mrzi da citiram).

Placi mala placi,o'sto sam na Raci...:mrgreen:

Dakle mrzi me da citiram,samo cu ti reci da si Cigane nazvao obojenima,a to podleze govoru mrznje...Nadji to sam na zakljucanoj temi posto mene mrzi....Kao i to da trazim sve tvoje bljuvotine. :evil:
Ma nepricaj budalastine mali! Poceo si da kenjas po srbima , a sad kao ja sam nacista, i nevadi se, jer evo ja sam otvoren i javno te pozivam da izvuces moj citat gde ja to govorim i velicam nacizam? Nije ti tesko da uradis COPY-PASTE, ako meni nije tesko da ja tebe citiram gde javno vredjas srbe ajde da vidim gde ja to isto radim? Mislim da nemas ti hrabrosti za tako nesto1 Otiso si suvise predaleko u vredjanju i iritiranju srba1 nije ti to opravdanje da se vadis na meni, samo si malo pogresio, udraio si na pogresnog coveka!! Evo ja ti nudim sansu da se iskupis ako nadjes bilo kakav citat gde ja pozivam na nacizam kao i ovaj nekakav NACIONALNI STROJ sto me sad podseti da su to ustvari madjari ali isto pakovanje su kao i nacisti! Zele veliku Madjarsku i otcepljenje Vojvodine i pripajanje Madjarskoj! Ujedno je ovo odgovor i Aleksandru!
 
SSSR_:
Samo da ti ukazem na to zasto se skup odrzava u Novom Sadu.

-Pre svega tamo je visenacionalna sredina.
-Uporiste je antifasista(ko ne racunamo zalutalog Davidovica u vremenu i prostoru).
-Tamo se svake godine odrzavaju antifasisticke svirke
-Tamo postoji FK Vojvodina ciji navijaci zabranjuju ulaz fasistima na tribinu(iako oni prde na storm frontu kako ih ima i tamo... :lol: :roll: ).
-Firma (navijacka grupa FK Vojvodine) jedina ne dozvoljava da se na ogradu kace keltski krstovi,vredjaju fudbaleri na rasnoj osnovi..itd inace sledi udaljenje sa tribine SUT KARTA I BATINE! :-D
e
a stvarno im nije fazon da prljaju keltski krst!
neznam odakle im pravo?!
 
SSSR_:
Trebalo bi da ne iskuliraju,jer su vec imali slicne akcije i batinanja nacista po NS-u nezavisno od doba godine.Oni su po tome poznati i koliko je meni poznato odrzavaju tradiciju.

Ti kao da nisi video sta je pisao na onoj temi sto je zakljucana(mada me mrzi da citiram).

Placi mala placi,o'sto sam na Raci...:mrgreen:

Dakle mrzi me da citiram,samo cu ti reci da si Cigane nazvao obojenima,a to podleze govoru mrznje...Nadji to sam na zakljucanoj temi posto mene mrzi....Kao i to da trazim sve tvoje bljuvotine. :evil:
pa sad...
oni se uvrede i kad ih zovesh ciganima...

a da su zlatni, nisu!

mada je obojeni nevidjeno glup izraz!
 
svetolik trpkovic:
Tacno je to sto si rekao da ima dosta sharpovaca u NSu pa i na tribini kao i to da se sa vremena na vreme od strane nase grupe tj. nekih njenih clanova organizuje lov na ns naciste ali isto tako Firma nikako nije ni komunisticka ili autonomaska grupa i u njoj ima ljudi raznih politickih opredeljenja medju njima i nacista ali jako )ali unutar grupe i na tribini je svaka politika iskljucena i jedino sto je zajednicko je ljubav prema klubu u rodnom gradu tako da nema potrebe da stavljas Firmu u bilo kakav politicki kontekst.

-Ja i ne kazem da ce Firma organizovano ici na kontra-mars,ali pojedinci hoce kako si i sam rekao.

-Ja takodje nigede nisam naveo da je Firma komunisticka ili autonomaska grupa.

-Znam i da imate ljude koji dolaze u majicama FCV i anti-FA obelezjima.

I samo jedno pitanje za kraj...to cu na pm. posto mislim da znam ko si...
 
crow:
pa sad...
oni se uvrede i kad ih zovesh ciganima...

a da su zlatni, nisu!

mada je obojeni nevidjeno glup izraz!
Pa sareni sigurno nisu, a imena im neznam znaci mogu ih tako nazvati! Ipak ako kazes ROM onda je to uvreda za njih jer na njihovom ROM znaci KAKU ili jasnije Gov*****, pa je to za njih uvreda! Dakle kako god ih ti nazoves po tebi ispada uvreda! Nije ti to opravdanje za silovanje devojke usred beograda od strane obojenog! To sto si ti uradio se zove nacionalizam i sofinizam, branis zlonamerne i krivicne akte jedne nacije dok drugu vredjas i ponizavas!
 

Back
Top