Pop pevac Mika!

latter_days

Obećava
Poruka
72
Mika pevac koga obozavam :)) tako je sladak i tako ima lep glas!Mediji ga obicno deklarisu kao gay-a :),al on kako kaze "Ne zelim da pricam o mojoj sexualnosti" je pozitivan odgovor :)) Sta vi mislite o njemu kako vam se svidjaju njegove pesme?
 
On je super decko. Znam da nije gay, jer me je muvao na jednoj zurci. Saradjivala sam sa njim. Ja sam mu drazala casove pevanja, a posle je isao kod moje drugarice Ale Ardakove. Obozavam sve njegove hitove sa naseg albuma Life in Cartoon Motion. 8-)
 
Liza Dennis:
On je super decko. Znam da nije gay, jer me je muvao na jednoj zurci. Saradjivala sam sa njim. Ja sam mu drazala casove pevanja, a posle je isao kod moje drugarice Ale Ardakove. Obozavam sve njegove hitove sa naseg albuma Life in Cartoon Motion. 8-)
Samo nemoj da dođeš u AC/DC temu, pa da kažeš ''Angus Young me je muvao, pa sam mu je snimila album Back in Black''... to ne bi preživela!
 
Liza Dennis:
On je super decko. Znam da nije gay, jer me je muvao na jednoj zurci. Saradjivala sam sa njim. Ja sam mu drazala casove pevanja, a posle je isao kod moje drugarice Ale Ardakove. Obozavam sve njegove hitove sa naseg albuma Life in Cartoon Motion. 8-)
Kako znas da nije gay kada je rekao: "Ne zelim da pricam o mojoj sexualnosti"?
To odmah znaci da je gay. 8-)
 
Demiourgos:
Kako znas da nije gay kada je rekao: "Ne zelim da pricam o mojoj sexualnosti"?
To odmah znaci da je gay. 8-)
Ma to sam ja et' samo tako zakljucio,a ne znam ko jos nije zakljucio da je on gay gledajuci njegove spotove (sarene spotove) pogotovo za pesmu "Big Girl" a i po njegovim pokretima,plesu i glasu se moze zakljuciti!Moje misljenje!
 
Fakje:
Pa pogledaj ga

800px-Mika_Glastonbury.jpg



Mis'im stvarno :roll:
 
sta on tu glumi s palicama....ima bre samo zbog njega da mi se ogade bubnjevi...odo da polomim sve palice sto imam...probicu pojacalo...kad vidim ko sve moze da ih svira i da drzi palice prevrne mi se zeludac
 

Back
Top