Da li ste pozelele da prevarite muza???
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Da li ste pozelele da prevarite muza???

Zzana
    Guest

Podrazumevano Da li ste pozelele da prevarite muza???

Da li ste pozelele nekada da prevarite muza,ako jeste zasto???
    Kako shvatate prevaru, nesto sasvim normalno,da li odobravate???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Prevara ume da bude vrlo interesantna i uzbudljiva ali najcesce nosi gadne posledice. Onaj ko to vec hoce da radi, mora dobro da se "oprganizuje" i da misli na mnostvo sitnih detalja kako nikad ne bi bio/bila uhvacen/a. I naravno uvek je svakom lakse da prevari nego da bude prevaren.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

a kad mi varamo to je katastrofa

Primećen član
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio Milow
    a kad mi varamo to je katastrofa

Moram reci da se apsolutno stoprocentno slazem sa mojim drugarom iz svastare Milowom, vi pomisljate na prevaru svakodnevno, a mi krhki i nevuni muskarci nikad, pa gde je tu pravda. Vi mislite da mi kad vidimo dobro parce mesa, odmah pocinjemo da je skidamo ocima kao vi, i da nam se svakojake bludne misli razvrata po glavi vrzmaju kao vama. E pa kad budete videle nabildovanog frajera, setite se nase vernosti, jer vi ste nama uvek najsexipilnije. :shock:

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li ste pozelele da prevarite muza???

Citat Original postavio Zzana
    Da li ste pozelele nekada da prevarite muza,ako jeste zasto???
    Kako shvatate prevaru, nesto sasvim normalno,da li odobravate???
    ~Ne, zato sto ga nemam
    ~Ne shvatam, damn - ne odobravam, a ko ce mene da pita da li DA ili NE pre nego sto to izvede
    Hmmm...nista strasno, normalna pojava za neke...

Početnik
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano KATASTROFA!!!

Nikad mi ne bi palo na pamet da prevarim ni devojku, a kamoli zenu.Tu ne vidim nista zanimljivo, nista lepo, niti sta mudro.Au, pa treba biti kao neki genije da sakrijes prevaru, i onda se osecati superiorno sto si je ucinio pa sakrio.Jadno.Kad pozelis prevaru to znaci da nesto "fali" u vezi ili braku, i mislim da se to sto "fali' ne nadoknadjuje prevarom.Postoje mnogo civilizovaniji nacini da se rese problemi, ali naravno, ne mozemo, niti cemo biti svi isti...

DINIC
    Guest

Podrazumevano

Zena vara samo kad ima veliki razlog,a muskarac vara bez veliki razlog.
    Naj laksa stvar na svetu je varati nekog,ali to neradu ljudi koji znaju da volu i da cenu svoju voljenu osobu.Muskarci se pustaju u prevare lako,a zene ne,ali kad zena krene u prevaru od kucu nema nista i ona se ne zaustavlja lako.

Primećen član
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio DINIC
    Zena vara samo kad ima veliki razlog,a muskarac vara bez veliki razlog.
    Naj laksa stvar na svetu je varati nekog,ali to neradu ljudi koji znaju da volu i da cenu svoju voljenu osobu.Muskarci se pustaju u prevare lako,a zene ne,ali kad zena krene u prevaru od kucu nema nista i ona se ne zaustavlja lako.
    A ti si pismena koliko i moj ujka Dusko sa dva i po razreda osnovne. :wink: :wink:, jednostavno ne znam odakle bih poceo sa ispravljanjem ovog teksta. NEDOVOLJAN(1) D.A.

Guest

Podrazumevano Re: KATASTROFA!!!

Citat Original postavio leon,bgd
    Nikad mi ne bi palo na pamet da prevarim ni devojku, a kamoli zenu.Tu ne vidim nista zanimljivo, nista lepo, niti sta mudro.Au, pa treba biti kao neki genije da sakrijes prevaru, i onda se osecati superiorno sto si je ucinio pa sakrio.Jadno.Kad pozelis prevaru to znaci da nesto "fali" u vezi ili braku, i mislim da se to sto "fali' ne nadoknadjuje prevarom.Postoje mnogo civilizovaniji nacini da se rese problemi, ali naravno, ne mozemo, niti cemo biti svi isti...
    Lepo je znati da ima jos onih koji ovako razmisljaju...

leon,bgd(gost)
    Guest

Podrazumevano Re: KATASTROFA!!!

Citat Original postavio Anonymous
    Citat Original postavio leon,bgd
    Lepo je znati da ima jos onih koji ovako razmisljaju...
    Hvala!!Isto tako, lepo je znati da ima i takvih kao ti, jer zbog takvih je ovaj svet mnogo lepsi!! ps A ima li tajanstveni "gost" ime?

GIRL011
    Guest

Podrazumevano

[quote="DINIC"]Zena vara samo kad ima veliki razlog,a muskarac vara bez veliki razlog.
    Naj laksa stvar na svetu je varati nekog,ali to neradu ljudi koji znaju da volu i da cenu svoju voljenu osobu.Muskarci se pustaju u prevare lako,a zene ne,ali kad zena krene u prevaru od kucu nema nista i ona se ne zaustavlja lako.[/quote
    e grdno se varas a sto bi se razlikovala prevara muskarca od prevare zene?PA MOZE SVAKO DA VARA ALI I DA BUDE SPOSOBAN TO DA SAKRIJE DA OVOG DRUGOG NIKAD NE POVREDI

silva
    Guest

Podrazumevano prevara

Svaka zena u podsvesti masta o tome.Medjutim ako ima dobar brak ne treba da rizikuje zbog nekog trenutnog zadovoljstva.

Slične teme

1. Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 22.07.2013., 19:26
  2. muza za akt, da ili ne?
    Autor dragojIo u forumu Žene
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 01.03.2008., 20:58
  3. Drage/gi da li ste pozelele/leli ponekada ........
    Autor bobba u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 09.06.2006., 00:05
  4. Da li ste pozelele bar jedamput da vodite ljubav se devojkom
    Autor viktoija u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 176
    Poslednja poruka: 21.11.2004., 17:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku