Lizin novi decko

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
@... - Moderatoru: Ovu bih temu obradila u temi: "Liza odgovara", ali dok se ne odvoji, ja cu je izdvojiti, pa ce moji obozavaoci imati priliku da saznaju iz prve ruke o mom privatnom zivotu. Inace, ovu tema moze posle da bude prebacena u teme "Liza odgovara", ali bez Velikog Brata, koja treba da bude izdvojena. 8-)

Drugari,

Zbog velikog interesovanja koji je probudio moj tekst o Michaelovoj zurci sa zavrsetkom o mojoj novoj simpatiji, odlucila sam da otkrijem ko je taj misteriozni osvajac srca moga iskrenoga. Inace, vi znate da sam ja pomalo zatvorena i da ne iznosim nista o svom privatnom zivotu, ali sada cu to prekrsiti i reci ko je moj novi decko. Moj novi decko je Junior Jack. Smuvali smo se na rodjendanskoj zurci Michaela Jacksona. Posto mu je rodjendan 31. avgusta, ja sam ostala da proslavim rodjendan i sa njim, tako da je to bilo super. Trebalo bi da se vidimo pre mog odlaska u kucu VB. Mama je pogledala nekoliko njegovih spotova i poslusala nekoliko hitova i rekla: "Liiizo, on je super momak za tebe." Cak je i poigrala sambu. Drago mi je da joj se dopao. 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top