sta te briga

hello_world

Ističe se
Poruka
2.714
ko je vama idol od zhenski sa foruma ok mogu da budem i ja ali voella bih stvarno a ne kao da ste pakosni pa ja.

i ako sam ja zasto. pokusajte da obrazlozite. salim se ne moram da budem ja cak ne bih voelal. unistila me je slava.

i da li vam nedostaje danica borisavljevic i milijana kao i kraljica_. b ilo bi zaista jadno da razmishljam o tome ali sta cete neko mora i neprilagodjen da bude i da nema gde da pripada :cry:

a vi ste budaletine kao i svi tako da mi je svejedno juliane nema problema shto masturbirash ali moze da ti se osushi kichma


e inace audicija za moj hor je valjda 17. 10. obavesticu te i na mail :)

ok da li vam endostaje danica
 
ja ne volim anakin da se razumemo

jao bas me je sramota necu vise da dolazim na krstaricu mesec dana kukavicki ali sta ces nikad nisam bila osoba za primer :) s te strane

jedino cu poslati julianu mail kad je audicija i to je to. znam da ste se jako potresli. da da imam i dijagnozu ali u medjuvremenu se sigurno povecala. da da treba da raskinem moju tzv vezu i bice mi bolje. ali necu josh.

ajd vidimo se prvog novembra.

mozete da pisete npr i koga biste banovali mada pretpostavljam da necete

ajd dosadni ste uzivajte u svojim malim jadnim zivotima pa se vidimo prvog novembra tad cu sve da vas volim.
 
opet niko ne pise... e pa onda cu sve da obrisem od mene.

eto pa kad se setite toga kako su ljudi zlikovci i kako ste vi plemeniti a vi se setite mene kako ste me ignorisali i koliko to mene boli

mada valjda sam zasluzila poshto sam ne znam kakva. ali eto.

znaci koliko su oni zli toliko ste i vi.
 
ma i necu da brisem...svidja mi se :)

nemz veze... doci ce neka dileja koja je zaduzena i zakljucace...

ne svidja mi se ali nema veze shto ne bih pravila budalu josh malo .... ioanko me nece biti mesec dana kao reshila sam u stvari nisam to resila... ne znam
 
Anakin je bila kul.
Amfibije isto nema...retko dolazi.
Vooolim zene 4umske koje mogu da me uplashe...neki mazohizam izgleda...
Ipak moj idol od zenskih 4umasha je bio i ostao Pera Ban.
Kakav lik.:)
 
marina.c:
Ko mi te naljutio, Jagodice? 'El čika Hulian?! cccc Sram ga bilo! Mator čovek a tako se ponaša!
Naljutio sam je na isti nacin kao i anakin koja je odjavljena vec godinu dana.
Ovakvi izlivi se periodicno desavaju i nisu vezani za konkretne provokacije. Mogao bih reci da na ovaj, sebi svojstven nacin, jagodica iskazuje naklonost ili pokazuje da nekoga uvazava.
Mislim da joj se jako, jako svidjam.
 
Julian_Duranona:
Naljutio sam je na isti nacin kao i anakin koja je odjavljena vec godinu dana.
Ovakvi izlivi se periodicno desavaju i nisu vezani za konkretne provokacije. Mogao bih reci da na ovaj, sebi svojstven nacin, jagodica iskazuje naklonost ili pokazuje da nekoga uvazava.
Mislim da joj se jako, jako svidjam.

Opaaa...Red ispred Hulianovih dveri se povećava, znači... :shock: Blago onoj sledećoj! :lol:
 
Karlito Brigante:
Da, moje ime povezuju sa mnogim zvezdama Krstarice, forumskim dzet-setom i intelektualnom elitom ove zajednice.
To je sve zbog mog negdasnjeg raskalasnog zivota na Forumu, posecivanja ekskluzivnih tema i boravka na njima do jutarnjih sati.
Medjutim bilo kakve insinuacije o navodnim vezama nikad nisu potvrdjene s moje strane.
 

Back
Top