ZAVISNOST psihicka od INTERNETA

Gost
Ranije sam svaki dan bio po 5-6 sati na netu, onda sam se skinuo sa toga ali od kad sam pre par nedelja kupio nov komp opet provodim toliko.
DA li sam zavisnik i ako jesam kako to da izlecima imam i licne probleme koje resavam na taj nacin. najopustenije mi je kad sam online. sta da radim?
 
Stane ,hvala puno! :D
A za zavisnog od interneta,pa nadji sebi neku zanimaciju u zivotu.Jeli ti posao vezan za net,ako nije,idi setaj,bioskop,pozoriste,citaj neku knjigu,bavi se sportom...
Ova vrsta zavisnosti jos nije postala popularna kod nas ali odvikavanje je isto kao i kod ostavljanja cigareta,kafe...cvrsta volja.
 
kako mislis licne probleme resavas na taj nacin
cuj ne mora to da bude lose, osim ako ne ide na racun ostalog sto treba da radis....i na racun zdravlja...nadji zanimaciju..sport npr tako nesto.slazem se s dr za cigarete

pozdrav zavisnik br2 i meni je najopustenije na netu, osecam se i posle mnogo bolje nego ako ne sedim uopste.
idem sad da spavam :I casna rec necu ni minut vishe
 
e slusaj pa nemoj da kazes da si zavistan...nego kao eto ja to volim da radim, volim da sedim na netu.
e sad posto nije dobro samo sedeti i buljiti u ekran 6 sati onda cu tomalo da prilagodim
i posto moram da uradim i ostalo onda cu i tome da prilagodim
iil cu raditi nesto sto je vezano za net
eto..
 

Back
Top