DA LI STE NEKADA BILI NA KOSOVU?

DA LI STE NEKADA BILI NA KOSOVU?

  • DA

    glasova: 37 51,4%
  • NE

    glasova: 35 48,6%

  • Ukupno glasova
    72
  • Anketa je zatvorena .
IDI_DADA_AMIN:
Pitanje u naslovu glasi:"DA LI STE NEKADA BILI NA KOSOVU?"........

Zasto svako pominjanje Kosova, mora da me natera , po vasem, da stanem mirno, i da pocnem da ridam u suzama, ili da pocnem da cistim pistolj??? :confused:

Mislim.......pitanje , da li ste bili na Kosovu, mi je isto kao da me neko pita, da li sam bio u Nisu ili Novom Sadu.......

Pitanje ima i dogmatski karakter: ' Da li vam je poseta Kosovo (ako ste bili) ostavila neki poseban utisak'? . A ako niste 'Zasto bi ste posetili Kosovo'?

p.s. zasto ti osecas strahopostovanje (ili bi neko to ocekivao od vas) prema Kosovu
 
sumpor:
Izvini, bio sam grub.
Samo me nervira postavljanje pitanja putovanja na Kosovo u turistickom kontekstu.
Naravno da se Kosovo ne moze meriti sa atraktivnim destinacijama koje si naveo, ali mozda poseta iz religijskih, edukativnih ili istorijskih razloga ima dubljeg smisla.

Pitanje uopste nije u turistickom kontekstu.Pitanje je indirektno postavljeno patriJotama na forumu i drugim ucesnicima.Svima je poznato kakvu istoriju ima Kosova i kakvo kulturno nasledje.Nisam cula jos da neko turisticki ide na Kosovo...besmisleno. :roll:
 
sokrati:
U koju kucu mislis?
Ako mislis da je Kosovo tvoja a ne i Ademova,onda nisi u pravu.
Ti ne mozes da tako kazes ni za Srbiju,jer i tamo zive nesrbi.

A pa ne ide tako taj racun...kada te domacin primi u kucu kao gosta a tebi se mnogo dopadne pa zamolis gazdu da te ne vraca u tvoju kucu jer tamo biju i svasta nesto rade, pa gazda bude velikodusan i kaze da mozes da ostanes a ti bi onda posle nekog vremena da zakljucavas gostinjsku sobu i predsoblje...za to imamo jednu uzrecicu...`rani pseto da te ujede...toliko o kucama...i kucama ;)
 
Moreplovka....:
Rezultati ankete dovoljno govore.A patriJota nema....
upravo...
ja sam zivela tamo..eto zahvaljujuci chika Slobi,postadoh vremenom raseljeno lice...u pochetku mozda sam i zelela da se vratim ali sad kad vidim koji bolidi se javljaju i koji bi branili Kosovo ja im toplo zelim da Kosovo ne dobije nezavisnost pa da ih sve posaljem dole pa da vidim kako ce se snaci,trazili bi da se vrate svojoj kuci i svom poslu..i to bas govorim ovim patriotama koji nisu videli kosovo ni iz busa..a nisu svesni da 80% srpskog i nealbanskog zivlja se ne bi vratio jer su za ovo vreme stekli nesto mnogi krenuli u srednje ,fax..ko bi se vratio u neizvesnost.i jos nesto ni albancima dole ne cvetaju ruze ..prvo nema pravnih institucija a penzija im je 30e mesecno mozda manje...veliki procenat siromastva koliko i mafije..i jos nesto ne bih vratila Kosovo ni Srbiji(sto je dozvolila da je izgubi)a ni Albancima(nije njihovo to sto se situacija okrenula na njihovu stranu ne tako legalnim putem(da kazem) to je vec druga stvar)...
 

Back
Top