Kritika (ko zeli kritiku >ovde)

_DSC1019-1.jpg
 
meni ova tema zvuchi glupo...
valjda svaka fotka koju stavimo...zhelimo da bude vidjena...da se ljudima svidi..i da za neke mozda neku neshto kazu...
a ovo...jako mi bezvezno zvuchi..doci i poturiti fotku,da ostali daju za nju komentar...
na kraju se nece ni komentarisati...vec ima dve fotke...tako ce doci neko treci...zakachiti tu josh jednu svoju..i eto ti komentara.....
 
Koliko se secam posle zavrsetka glasanja je u prvoj temi pokrenuta slicana prica da se fotografije komentarisu, i posle je sve zamrlo.
Ok, moze postojati i ova tema mada je po meni mozda nepotrebna iz razloga sto vec postoji pregrst tema sa postavljenim fotografijama koje se mogu kritikovati.
 
@miamia
Ulaz na parkiralishte i kontejner za djubre su ovde ispali glavni akteri, bez nekog opravdanog razloga. Olujno nebo se primecuje tek na treci pogled.
To shto se tiche sadrzhaja fotke...

Shto se tiche kompozicije, savetovao bih ti da se drzhish "pravila trecina" ili zlatnog preseka. Kada odluchish da ih prekrshish, to onda uchini sa jasnom namerom i ciljem.
 
Dulle_Bagljas:
... blur uhvatio trpavice a mrzelo me da ih detaljno izoshtravam...

Nema tu vise izostravanja, moras da vezbas dubinu polja (odnos blende i zizne daljine) da bi pravilno izostrio ono sto zelis.........ovo i ne mora da bude greska ako si zeleo da fokusiras samo ocnu jabucicu a da sve ostalo ne bude u fokusu, a ako si zeleo trepavice u fokusu onda povecaj blendu.........Djulijano Belic, PDF knjiga koja pominjana vise puta, tamo sve imas objasnjeno u vezi dubine polja........
 

Back
Top