Futsal (mali nogomet)

sedmica

Početnik
Poruka
11
Ne vidim, da se baš nešto piše o futsalu - malom nogometu...a Srbija ima veoma kvalitetnu ekipu Marbo iz Beograda, koji je uspio da se plasira u dalnje takmičenje za ligu prvaka...svaka čast :grin: ...na www.videoslofutsal.com če uskoro biti na raspolaganju snimke utakmica iz područja bivše Jugoslavije...bit če i Marbo...za sada ima samo slo_prvenstvo i reprezentacija... ;-)
 
Zna li neko neki link sa kog mogu da skinem klipove sa Falcao-om ? Falkao je inace najbolji igrac futsala , gledao sam par njegovih klipova i BRUKA je koliko covek zna sa loptom .
PS : Cuo sam za google ali ne mogu da trazim ( da ne objasnjavam zasto , nije ni bitno ) .
 
Zelim da kupim patike za futsal, posto cu ga igrati na betonu zanima me da li mogu da kupim patike sa kramponima, ako neko ima neko lose iskustvo da mi kaze ili nesto slicno posto treba da igram turnir sa ekipom i zelim da kupim odgovarajuce patike. Hvala unapred! :D
 
Zelim da kupim patike za futsal, posto cu ga igrati na betonu zanima me da li mogu da kupim patike sa kramponima, ako neko ima neko lose iskustvo da mi kaze ili nesto slicno posto treba da igram turnir sa ekipom i zelim da kupim odgovarajuce patike. Hvala unapred! :D
Patike sa kramponima za mali fudbal su za tepih i za veštačku travu. Neće biti katastrofa ni po betonu ako igraš u njima pa čak ni na parketu, ali sigurno je bolje da uzmeš nešto što je namenjeno baš za beton.
 

Back
Top