Pada, pada, pada.....vlada........

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Pre nekoliko nedelja, pisao sam na jednoj temi, o tome, kako se sve vise nazire, nova koalicija , i to veoma prirodna, izmednju Kostunice , Velje, i Tome.......

Ta , domacinsko - radikalska, koalicija je , prakticno , gotova stvar. Izjave , koje ovih dana daju ratoborni Kostunicini patrijski patuljci, tipa onog nesrecnog Shormaza, ili onog novog portparola, koji kao da je nedavno bio maneken za lobotomiju........sve vise se priblizavaju najbezobraznijim , najkurchevitijim i najglupljim radikalskim parolama, iz najboljih dana Vjekoslava Seselja, i polupismene chetnik varijante..............


Svaki ministar, bilo da je zaduzen za gumice i olovke djaka prvaka, ili je jadnik , postao ministar samo zato sto lepo peva nedeljom u crkvenom horu, dobio je domaci zadatak , od mlohavoh mitraljesca, da , mimo svog posla, za koji je zaduzen, i on prozbori poneku ratobornu, ili da zapeva neku crkvenu - borbenu koracnicu, pripremajuci Srbe , za navodni rat, od koga naravno nema nista, ali , svojim glupavim lupetanjima, eto, uspevaju da svakodnevno nanesu sve vecu stetu i drzavi i narodu, koji mozda za bolje i nije.........

Elem, mlohavi ucenjivac, je , osokoljen manevrom koji je izveo kada je , kao teska manjiha dobio mesto premijera, odlucio da i dalje igra na kartu:" ili ce biti kako ja kazem, ili odoh ja kod radikala....".........

Nadam se, da mu ovaj put, koliko god DS voleo vlast, i beneficije koje ista daje uskom krugu partijskih aparatcika, nece smeti da popusti pred novim paketom ucena i zayebavanja .........i da ce se ova vlada raspasti, kako joj je i sudjeno, te da ce mlohavi makijavelista, moci mirno da skine masku sa deformisane face, i objavi , da ce nova vlada biti sastavljena od DSSa , NS, i napokon SRSa.......

Jedva cekam.....!!!!!!!
 
Aurora^Borealis:
Pada qratz,a ne vlada. Ako misliš da će DS ustati iz svojih fotelja onda ih ne poznaješ.

Mislim da ce ovaj put, morati da dignu bulje iz fotelja....ionako ih je mlohavi vec napravio dovoljno smesnim , u vezi premijerskog mesta. Jos jedan takav blam , ne bi mogli da podnesu........

Mlohavi makijaveli i zna , da ce Srbija ostati definitivno u decembru bez Kosova, i na vreme se prestrojava u patriotsko - nacionalisticko - sovinisticki blok.......gde DS ne moze, da se ugura, koliko god voleli fotelje.......
 
mislim ni da kostunica i njegovi idioti nemaju herca,da nekazem ensto drugo za tako...khm radikalnu promenu...on je jedan od onih sto pricaju u prazno da bi davali sebi na vaznosti i tako valjda kompenzovali svoje psiho-fizicke nedostatke.

i joj sad kad te cuju oni idolopoklonici lika i dela mlohavog...
 
Banshee:
mislim ni da kostunica i njegovi idioti nemaju herca,da nekazem ensto drugo za tako...khm radikalnu promenu...on je jedan od onih sto pricaju u prazno da bi davali sebi na vaznosti i tako valjda kompenzovali svoje psiho-fizicke nedostatke.

i joj sad kad te cuju oni idolopoklonici lika i dela mlohavog...

Definitivno nije stvar u hercu......da nemaju herca, pokazali su za vreme vladavine Slobodana Satrapa, kada ni jedan jedini put, nisu izasli na bilo koje od demostracija ili mitinga protiv njega.........

NIKADA, ali NIKADA mlohavci iz DSSa nisu ustali protiv Slobe i Seselja, dok su ovi jahali Srbiju..... :evil: ......zato su i bili kombi partija, dok ih Zoran nije promovisao u demokrate, pa su , odjednom brzinom pecurke, narasli , primivsi sav sljam iz SPSa i JULa, u svoje skute.

Ali, koliko god nemali herca, imaju ono sto nadjacava njihov kukavicluk........a to je neutaziva zelja da se kompleksi iskrivljenog mlohavca, masnog Sormaza, ili sitnog lopova Joce, lece foteljama i funkcijama.......ne potcenjuj tu strast za vlasti........to je, kazu ljudi, za bolesne, i slabe, gore od droge :roll:
 
svetolik trpkovic:
mozda se cove lozi na starije muskarce svega ima u dananje vreme :lol:
oh
romanticno
http://www.nambla.org/
a038.gif
 

Back
Top