Strava i Uzas

EkatarinaVelika

Početnik
Poruka
30
5. Kao i obicno, pitanja su ista: mogu li se nadati skorom zaposlenju (banka, prvenstveno) i hocu li se uskoro udati? Beograd, 13.45 cas, 28. 7. 1972.
xyz

Da biste radili u banci, trebalo bi da vam je u horoskopu jak Bik ili da Venera ima odrecene aspekte ili da vam je drugo polje polozeno tako da upucuje na neku ustanovu koja se bavi novcem... Kako stvari stoje kod vas? Izrazeno vam je 2. polje, vrh je u Strelcu, ali se rasprostire i na skoro sve stepene Jarca. U 2. polju vam je i Jupiter, i tu se uglavnom ta dobra prica zavrsava. Sad pocinjemo sa teskocama: Jupiter je na 29. stepenu Strelca, koji oznacava ogranicenja (svaki 29. stepen bilo kog znaka), mada oznacava i izuzetnu inteligenciju (u ponekim astroloskim skolama ovaj stepen se racuna kao poklon iz prethodnog zivota, pravi bozji dar, mada vas i ogranicava). Mecutim, Jupiter je u opoziciji sa Venerom, koja je vladar „bankarskog” znaka Bika. Pored toga sto vam institucije koje se bave novcem nisu „naklonjene”, imate i dodatni problem sto ste vi sami osoba koja mnogo trosi.
Bik vam je u 6. kuci, koja govori o zaposlenju, izmecu ostalog, ali njen vladar, Venera, nema dobar aspekt i to ni manje ni vise nego sa Jupiterom, a treba dodati i da je u konjunkciji sa Saturnom. Ta konjunkcija moze biti i dobra i losa, a u vasem slucaju mislim da je dobra, jer izmecu ostalog govori i o prevazi razuma nad srcem, sto je dobro za poslovni plan. Doduse, Venera ima i dva dobra aspekta: sa Mesecom (predosecate odlicno, i kad biste slusali intuiciju, odlicno bi vam bilo), i sa Uranom (iznenadne stvari „rade” za vas). Tu se nezgodno namestio i Pluton, koji sa Venerom pravi kvadrat, a Pluton jos zovu i „planetom sudbine”... Sve u svemu, mislim da je moguce da cete raditi u banci, ali ne znam koliko je to dobro za vas. U ovom trenutku to vam se cini kao odlicno resenje, ali ipak... Trebalo bi da razmislite jos jednom. Ja mislim da bi vam bolje isli poslovi koji su povezani sa hranom, komunikacijama ili nekim kolekcionarstvom, mozda i sa necim sto ima veze na posredan ili neposredan nacin sa pevanjem. Ne sa muzikom uopste, vec bas konkretno sa pevanjem i glasom.
I po pitanju udaje situacija je slozena (kod vas je retko sta jednostavno, mada su vam zelje jasne). Sedma kuca, „odgovorna” za brak, pocinje u Biku (znaci da je vladar te kuce Venera, a videli smo kakve sve aspekte pravi), a jedina planeta koja se nalazi u 7. polju je Saturn (on je inace spor, star... uglavnom odugovlaci sa svim sto treba da se desi, ali se bar desi onako kako treba). Ne znam kako trenutno stojite po pitanju ljubavnih veza, ali bih rekla da ne ocekujete ne znam ni ja kakvu strast niti ljubav kao na filmu. Vama treba smiren, porodican muskarac, s kojim cete se razumeti i pogledom. Kad ce on doci? Mislim da ste jednog kandidata upravo izbrisali sa spiska, ali drugi je tu za nekih godinu, godinu i po dana.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Da li je, zaista, ovako strasna situacija? :sad:
Volela bih, ako neko moze da mi kaze kakve su sanse da uskoro nadjem posao, vec dugo pokusavam da nadjem neki konkretan, na duze staze.
Hvala svima koji budu odgovorili.
 
Odgovor 1. LISA elektronsko izdanje.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odgovor 2. Pa, mislim da je ovo bilo vise neka uopstena analiza, da se ne odnosi na neki konrektan period.
 

Back
Top