Какву су нам судбину наменили?

Шта нас чека... џа или бууууууу?


  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .
KoscheiBesmertnii:
Креатори светских збивања и креатори судбине малих народа широм света сигурно имају некакве планове са нашом земљом.
Ја бих волео да знам шта нам се спрема??? :confused: :confused: :confused:

Stalno misli ovaj nas narod da je nama neko nesto namenio a o sebi licno ko mu je sta namenio niko nema pojma. :roll:
 
KoscheiBesmertnii:
Provocira, to joj (mu) je posao ovde!
Pa neka trazi posao na HR forumu a ne ovde, neka lepo procita ciji je ovo sajt? nije za toliko glupa, valjda zna da cita srpski? ima lepo joj pise u donjem desnom uglu na ulazu krstarice! Dosada nikad nisam niti zelim da idem na HR forum jer nema sta ja da diskutujem sa ustasama, zato nevidim sta ona ima da diskutuje ovde sa srbima!
 
KoscheiBesmertnii:
Креатори светских збивања и креатори судбине малих народа широм света сигурно имају некакве планове са нашом земљом.
Ја бих волео да знам шта нам се спрема??? :confused: :confused: :confused:

Видиш и сам,Кашеј,очигледно су ови на власти решили да земљу продају...
Сорош је своје људе инфилтрирао у сам врх државе.
Солана нам диктира темпо,а Дел Понте нас расељује по Холандији.
Сви заједно,и НАТО и УН и ЕУ,нас ј__у,па нас растурају!
А ми ћутимо. :confused:

Не буде ли се нешто брзо променило,сви смо је___и јежа у леђа. :!:

Срби никад нису били мање сложни.
А сви знамо да ``Само Слога Србина Спашава``...
 
tokyo:
tokyo
Registrovan korisnik




Učlanjen: 03.01.2007.
Lokacija: NE PRIČAM sa klonovima i/ili balavcima sa manje/cca 100postova -NE ODGOVARAM TAKVIMA jasno?
Poruke: 4.845
Pa zato se i pitamo koji ces nas na ovu temu? ova tema se ama bas nikako netice, niti ima uticaja na tvoj neki buduci zivot! Zato lepo izadji sa ove teme, imas tu puno drugih tema za onanisanje i diranje u cmar samog sebe kada drkas po tastaturi i pokusavas vredjati svakos clana srpske nacionalnosti na forumu! Iskreni savet kada me vidis bezi sto dalje od mene!
 
Luka_Bgd_:
Видиш и сам,Кашеј,очигледно су ови на власти решили да земљу продају...
Сорош је своје људе инфилтрирао у сам врх државе.
Солана нам диктира темпо,а Дел Понте нас расељује по Холандији.
Сви заједно,и НАТО и УН и ЕУ,нас ј__у,па нас растурају!
А ми ћутимо. :confused:

Не буде ли се нешто брзо променило,сви смо је___и јежа у леђа. :!:

Срби никад нису били мање сложни.
А сви знамо да ``Само Слога Србина Спашава``...
Ma to je nama jasno, kao i onima kojima nije ispran mozak poput ovih samozvanih demokrata! koji su izgleda podplaceni da cute i zavaravaju ljude o nekoj bolje sutra!
 

Back
Top